۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3328
  • 16 مهر 1398 - 4:40
  • 1792 بازدید
  • ارسال توسط :
5 بازی کابوس بار برای تراکتور

5 بازی کابوس بار برای تراکتور

آخرین اخبار از 5 بازی پیش رو تیم تراکتور

5 بازی کابوس بار برای تراکتور

5 بازی کابوس بار برای تراکتور

سه بازی برای تراکتور شد 5 بازی :

بسیاری از هواداران تیم تراکتور نگران از سه بازی هفته ی نهم الی 11 بودند . اما بهتر است این سه بازی را 5 بازی کنیم . برد نساجی و نفت آبادان در ورزشگاه وطنی و تختی آبادان راحت تر از برد در برابر سپاهان نیست . قدرت واقعی مصطفی پاشا در این 5 بازی مشخص خواهد شد . اما کسب 9 امتیاز و 10 امتیاز نیز می تواند برای این تیم کمک کند .

این 10 امتیاز بلاشک تیم را به قهرمانی بسیار نزدیک تر می کند . قدرت مصطفی پاشا در این 5 بازی مشخص می شود . تیم تراکتور در سال گذشته متخصص برد تیم های بزرگ و قوی بود . قهرمانی را تیم های معمولی از تیم گرفتند . در ویدیوی زیر می توانید یکی ز زیباترین گل های تراکتور به یک نیم بزرگ را مشاهده کنید .

5 بازی کابوس بار برای تراکتور

5 بازی کابوس بار برای تراکتور

رشید دروازه بان یک تیم ملی :

رشید مظاهری آماده ترین دروازه بان ایرانی حاضر در لیگ ایران تا به این جای کار بوده است . او حداقل این حق را دارد که در بازی های دوستانه شانس بازی برای تیم ملی را داشته باشد . به خصوص که دروازه بان شماره ی یک تیم ملی یعنی علیرضا بیرانوند ، نه از لحاظ روحی و نه از لحاظ فنی ، آمادگی قبل را ندارد . حال باید منظر ماند و دید که آیا رشید می تواند به حق خود برسد .

5 بازی کابوس بار برای تراکتور

یادگار جهنم تیم های ایرانی :

تصویر بالا مکانی کابوس بار برای همه ی تیم های لیگ برتر ایران است . بلاشک هر تیمی یک بار هم که شده ، طعم تلخ شکست را در این جا کشیده است . 3 بازی در 6 هفته ی ابتدایی در یادگار برگزار شده است که تیم تراکتور موفق به شکست همه ی این تیم ها شده است . این نکته ی امیدوار کننده برای تیم تبریزی است . این ورزشگاه تیم تراکتور را با سایر تیم های لیگ متمایز می کند . حتی گاهی مشاهده شده است که این تیم تبریزی با یک تیم ضعیف موفق به شکست تیمی قدرتمند شده است .

5 بازی کابوس بار برای تراکتور

جنگ 30 متری دروازه بانان :

هواداران تراکتور گل هایی را که از احسان حاجی صفی و کیروش استنلی به بیرانوند زده اند را سوژه خود قرار داده اند . از آن طرف هواداران سرخابی گل معروف مامه بابا تیام مهاجم سنگالی سابق تیم استقلال را از فاصله ی 40 متری به رشید مظاهری را در جواب به پرشورها داده اند . آنچه که معلوم است ، این کری ها فقط به یک تیم ضرر میزند و آن هم تیم ملی است .

همه ی این دعواها بر سر این است که هر تیمی دوست دارد دروازه بان تیم خود را در درون تیم ملی ببینند . جالب تر این است که خود دروازه بانان ملی پوش بدون حاشیه سخت مشغول به تمرین کردن هستند . در ویدیوی زیر می توانید بار دیگر گل هایی را که بیرانوند دریافت کرده است را مشاهده کنید .

شوت های میمبلا جواب می دهد :

میمبلا در هر بازی شوت های بسیاری می زند که هنوز در تیم جدید خود به ثمر نرسیده است . اما آن روز موعود بالاخره خواهد رسید . این را تجربه ی وی در تیم های گذشته ثابت کرده است . شاید او می خواهد گل اول خود را در برابر استقلال یا سپاهان افتتاح کند . بلاشک شوت های سنگین او و قدرت تمام کنندگی کوین فوچونه می تواند بار هجومی تیم را تقویت کند . در ضمن مازولا نیز یک بازیکن باکیفیت است که با رفع مصدومیت خود می تواند تنها مشکل اساسی تراکتور یعنی گلزنی را حل کند .

5 بازی کابوس بار برای تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*