۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2716
  • 07 مهر 1398 - 6:16
  • 2398 بازدید
  • ارسال توسط :
3 بازی کابوس بار برای تراکتور

3 بازی کابوس بار برای تراکتور

آخرین اخبار و حواشی از تیم تراکتور

3 بازی کابوس بار برای تراکتور

3 بازی کابوس بار برای تراکتور

3 بازی که تکلیف قهرمان را مشخص می کند :

3 بازی کابوس بار برای تراکتور
3 بازی کابوس بار برای تراکتور

3 بازی است که می توان آن را سخت ترین بازی های تیم تبریزی نام برد . تراکتور در هفته ی نهم رقابت ها در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم استقلال خواهد رفت . بعد از آن مسابقه باید به مصاف دو تیم سپاهان و شهر خودرو برود . بازی هایی که بلاشک تکلیف سرخ پوشان را مشخص خواهد کرد . البته به نظر کابوس برای آن سه تیم است . تیمی که دنیزلی درست کرده است ، تیم شکست ناپذیری میباشد . در ویدیوی زیر می توانید گل زیبا و خوشحالی بعد از گل اشکان دژاگه در برابر تیم استقلال را مشاهده کنید .

خبری از مدافع ملی پوش نیست !!!!

3 بازی کابوس بار برای تراکتور - ابوالفضل رزاقپور
ابوالفضل رزاقپور

ابوالفضل رزاقپور یکی از بازیکنانی بود که به تازگی به جمع سرخ پوشان تبریزی اضافه شده است . ظاهرا رزاقپور بنا بر تصمیم دنیزلی از لیست 18 نفره کنار رفته است . ولی آنچه مشخص هست این است که ظاهرا باشگاه قصد ادامه ی همکاری با این بازیکن را ندارد . مسئولین تیم باید به طور واضح مشخص کنند که آیا این بازیکن با باشگاه فسخ کرده است یا وی فقط در لیست 18 نفره حضور ندارد ؟؟؟

تبعات سنگین دو باخت :

3 بازی کابوس بار برای تراکتور - گابریل کالدرون
گابریل کالدرون

ظاهرا به کالدرون مربی آرژانتینی تیم پرسپولیس اولتیماتوم داده شده است . این مهلت فقط در صورت برد در برابر ماشین سازی تمدید خواهد شد . اما چه شد که کالدرون به این مرحله رسید ؟

1- اولین گام این حواشی ، شکست در تبریز بود . تک گل احسان حاجی صفی تبعات سنگینی را برای پرسپولیس داشت . سرخ پوشان پایتخت ، در مقابل حریف رودرو خود شکست خورد . شاید این تفاوت برانکو با سرمربی آرژانتینی است . برانکو در برابر تیم های قدرتمند به خصوص در خارج از خانه بسیار محتاط بود و به یک امتیاز بسنده میکرد .
2 – برد سپاهان ادامه ی این گام بود . سپاهان توانست راه تیم تبریزی را ادامه دهد و با دو شوت فوق العاده تیم پرسپولیس را شکست دهد . آرپی جی که از احسان حاجی صفی در یادگار به کیروش استنلی در آزادی منتقل شد . در ویدیوی زیر میتوانید دو گل سپاهان به پرسپولیس را مشاهده کنید .

3 بازی کابوس بار برای تراکتور

مربی سابق تراکتور در ماشین سازی :

3 بازی کابوس بار برای تراکتور - ساکت الهمی
ساکت الهامی

ساکت الهامی مربی اسبق تیم تراکتور به کادر فنی تیم ماشین سازی اضافه شد . این مربی بنا بر درخواست مستقیم از دنیزلی اخراج شده بود . اما برای کمک دنیزلی جانشینی انتخاب نشد . همچنان کمک مربی برای همکاری در کارهای فنی تیم دنیزلی در نظر گرفته نشده است و میتوان گفت که سرمربی ترکیه ای عهده داره بار فنی تیم است .

3 بازی کابوس بار برای تراکتور

همدان شعبه ی دیگر تراکتور :

3 بازی کابوس بار برای تراکتور - همدان
همدان

بارها و بارها شاهد حضور همه جانبه ی هواداران همدانی تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام بودیم . بلاشک در دیدار تیم تراکتور در برابر پاس همدان شاهد حضور هواداران همدانی در حمایت از سرخ پوشان تبریزی خواهیم بود . این بازی از سری مسابقات جام حذفی در مرحله ی یک شانزدهم نهایی برگزار میشود . شاید این بازی برای تیم پرمهره ی تراکتور آسان باشد ؛ ولی بارها و بارها شاهد شگفتی هایی در این جام بوده ایم .

3 بازی کابوس بار برای تراکتور

فورتونه هم میتواند بدرخشد :

3 بازی کابوس بار برای تراکتور - فورتونه
فورتونه

بازی در برابر پاس همدان میتواند بازی آسانی برای شاگردان دنیزلی باشد . یکی از بازیکنانی که به تازگی پایش به گلزنی باز شده است ، مهاجم جدید فرانسوی تیم تراکتور میباشد . او توانست پس از سه بازی در برابر تیم سایپا گل زنی کند . او میتواند در برابر تیم همدانی گل های زیادی بزند و از لحاظ روحی خود را تامین کند .

3 بازی کابوس بار برای تراکتور

فرهنگ از تبریز شروع شد :

3 بازی کابوس بار برای تراکتور - فرهنگ جمع آوری زباله
فرهنگ جمع آوری زباله

تصویر بالا پارک میشو داغ مرند است که جمعی از هواداران تراکتور مشغول جمع آوری زباله هستند . این اتفاق برای اولین بار در ورزشگاه یادگار و سپس در سایر ورزشگاه های ایران توسط پرشورها انجام شد .

3 بازی کابوس بار برای تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*