۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 7050
  • 16 دسامبر 2019 - 20:39
  • 2726 بازدید
  • ارسال توسط :
رضا شکاری
گزینه های داخلی تراکتور

گزینه های داخلی تراکتور

گزینه های داخلی تراکتور

گزینه های داخلی تراکتور

گزینه های داخلی تراکتور

مهاجم تیم ملی در تمرینات تراکتور :

گزینه های داخلی تراکتور

سرخ پوشان تبریزی به شدت به دنبال جذب یک مهاجم هستند . بازیکنی هم که در نیم فصل اول جذب شد ، نتوانست انتظارات را بر آورده کند . حال به نظر این تیم به دنبال جذب مهاجمان جوان و پرورش آن است . یک بازیکن به تمرینات این تیم اضافه شده است . علی سبحانی مهاجم اهل همدان تیم ملی جوانان به تمرینات اضافه شده است و در صورت کسب رضایت در چند روز آینده قراردادش رسمی منعقد خواهد شد . نظر شما در مورد جوان گرایی تیم چیست ؟

گزینه های داخلی تراکتور

توره رد شد :

گزینه های داخلی تراکتور

گزینه ای که به تبریز نیامده توسط کمیته ی فنی تیم تراکتور رد شد . شایعه ی آمدن وی به تبریز بسیار و به طور گسترده پیچیده بود . اما نه هواداران و نه کمیته ی فنی تمایلی به آمدن این بازیکن به سرخ پوشان نداشتند . گزینه ها داخلی و جوان است . ابراهیم توره در زمانی که در ایران بود بسیار درخشیده بود . اما یک مورد بود که کسی از آن در تبریز اطمینان نداشت . آیا همان آمادگی در او وجود دارد ؟ شاید جواب این مسئله منفی باشد . زیرا او 33 سال دارد و مدتی هم است که از فوتبال دور بوده است .

به نظر سرمایه گذاری و گذاشتن وقت به چند بازیکن جوان و به خصوص بومی می تواند مستمر به ثمر تر از آوردن بازیکنان خارجی به خصوص بالای 30 سال داشته باشد . بازیکنانی که حتی در ابتدای فصل جذب شدند ، اما بسیار کم از آنان استفاده شد . بازیکنانی همچون رضا شکاری ، مهدی ببری ، سعید مهری و ابوالفضل رزاقپور به تیم اضافه شدند . اما افسوس که اصلا به کار گرفته نشد .

حدود 10 سال است که این تیم به لیگ برتر صعود کرده است و اگر در طول این مدت طولانی یک سیاست درست به کار گرفته می شد ، اکنون یک تیم پر از ستاره ی بومی و خود ساخته در اختیار باشگاه بود . اما باز دیر نیست . باشگاه می تواند یک مربی بیاورد که به جوانان اعتماد شود . بلاشک پرشورها نیز در این راه تیم خود را حمایت می کنند . زیرا تجربه ی آوردن ستاره های متعدد به این تیم اغلب اوقات با شکست مواجه شده است . البته تجربه ی جوان گرایی در زمان یحیی گل محمدی و ارطغرل ساغلام امتحان شد .

اما این تجربه پایدار نشد و ادامه دار نبود . ایراد آن تیم نیز این بود که آن تیم مطلق از ستارگان جوان تشکیل شده بودند . این نیز به تیم لطمه می زند . تراکتور دارای ستاره های باتجربه ی بسیاری است که ترکیب آن ها با جوانان با استعداد می تواند بسیار عالی باشد . حال باید دید که سیاست مدیران در مورد آینده ی این باشگاه پر طرفدار چه خواهد بود ؟

گزینه های داخلی تراکتور

گزینه های داخلی تراکتور

فراز کمالوند تکذیب کرد :

چند روزی بود که شایعه آمدن مربی سابق تراکتور به این تیم شنیده می شد . اما فراز کمالوند این مسئله را تکذیب کرد و گفت که هیچ ارتباطی با این باشگاه مبنی بر آمدن به عنوان سرمربی گری این تیم نداشته است . البته این گفته ی وی به این منظور است که فعلا خبری نیست . اما مسئله ای که پیش می آید این است که باشگاه در مورد جانشین دنیزلی هیچ واکنشی نشان نداده است .

و این است دلیل شایعاتی که در رسانه های به راه می افتد . هر چه قدر اخبار رسمی و واقعی از سوی باشگاه گفته نشود ، شایعات و گمانه زنی ها زیاد خواهند بود . عده ای می گویند مربی آینده ی این باشگاه داخلی است و عده ای بر خلاف نظر آنان می گویند که مربی بعدی خرجی خواهد بود . بهتر است باشگاه هر چه زود تر تکلیف این سمت را مشخص کرده و تیم را به ساحل آرامش برسانند .

گزینه های داخلی تراکتور

گزینه های داخلی تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*