۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 2263
  • 23 سپتامبر 2019 - 6:43
  • 356 بازدید
  • ارسال توسط :
گریزمن
گریزمن

گریزمن

گریزمن کیست ؟ زندگی نامه آنتوان گریزمن از کودکی تا کنون

گریزمن

گریزمن

گریزمن کیست ؟

گریزمن
گریزمن

آنتوان گریزمن یک فوتبالیست حرفه ای فرانسوی است که برای تیم ملی فرانسه و همچنین برای باشگاه اسپانیایی “بارسلونا” بازی می کند . متولد و بزرگ شده در ماکون فرانسه میباشد . و از سال های ابتدایی یک فوتبالیست مشتاق بود. با این حال ، ژنتیک او به او اجازه نمی داد تا از لحاظ ارتفاع وبدنی زیاد رشد کند ، از این رو ، او توسط بسیاری از برنامه های جوانان باشگاه های پیشرو رد میشد .

اولین باشگاه حرفه ای آنتوان :

گریزمن - آنتوان در سوسیداد
آنتوان در سوسیداد

وی در حالی که برای باشگاه محلی “مون پلیه” بازی می کرد ، از سوی باشگاه های حرفه‌ای اسپانیایی رئال سوسیداد ، مورد توجه قرار گرفت. آنتوان در طول بازی های قبل از فصل خود ، در چهار بازی که در آن بازی کرد ، 5 گل به ثمر رساند .

در سپتامبر 2009 ، او اولین بازی حرفه ای خود را مقابل هوئسکا انجام داد و اولین گل خود را در اولین بازی خود به ثمر رساند و تیم خود را به پیروزی 2-0 رساند. او دو هفته بعد مقابل سلامانکا دومین گل خود را به ثمر رساند و در ادامه نیز تعداد زیادی گل به ثمر رساند تا تیمش به لالیگا صعود کند. در نهایت این باشگاه مجبور به بستن قرارداد با این بازیکن تا سال 2015 شدند .

خانواده ی آنتوان :

گریزمن - آنتوان در کنار پدرش
آنتوان در کنار گریزمن

آنتوان گریزمان در 21 مارس 1991 در ایزابل و آلن در ماکون فرانسه متولد شد. پدر وی مردی ثروتمند و از نظر سیاسی قدرتمندی بود که در چشم انداز سیاسی فرانسه قدرت چشمگیری داشت. مادرش به عنوان خدمه بیمارستان کار می کرد. اصلیت آنتوان پرتغالی است . جایی که پدربزرگش آمارو لوپس در تیم ملی پرتغال بازی میکرد .

آنتوان در اتلتیکو مادرید :

گریزمن - آنتوان در اتلتیکو مادرید
آنتوان در اتلتیکو مادرید

در ژوئیه سال 2014 ، اتلتیکو مادرید در رابطه با انتقال آنتوان از رئال سوسیداد نزدیک شد و بعد از آن ماه ، آنتوان با قراردادی 6 ساله به مادرید پیوست. در اوت 2014 ، آنتوان اولین گل خود را برای مادرید مقابل المپیاکوس ، در بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند.در مسابقه دسامبر 2014 مقابل اتلتیک بیلبائو ، او اولین هتریک کار خود را در لالیگا به ثمر رساند . آنتوان در ژانویه 2015 به عنوان بازیکن ماه لالیگا معرفی شد.

در پایان سال 15-2014 ، آنتوان به 22 گل رسید . او در کنار کریستیانو رونالدو و لیونل مسی جایگاه سوم را در لالیگا به ثبت رساند .
در ماه مه 2015 ، او تیم خود را به فینال لیگ قهرمانان اروپا هدایت کرد ، ولی در نهایت از رقیب سنتی خود تیم رئال مادرید شکست خورد . قرارداد وی با اتلتیکو مادرید بیشتر در ژوئیه 2016 تا سال 2021 تمدید شد.

گریزمن در تیم ملی :

گریزمن - آنتوان در تیم ملی
آنتوان در تیم ملی

او با حضور در جام جهانی 2014 عملکرد نسبتا خوبی داشت . تیم وی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل آلمان شکست خورد و در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی حذف شد . عملکرد وی در یورو 2016 یوفا به اوج خود رسید ، جایی که تیمش را به فینال رساند و از تیم پرتغال شکست خورد . او در این جام آقای گل مسابقات شد .

انتقال ناموفق به بارسلونا :

گریزمن - انتقال ناموفق به بارسا
انتقال ناموفق به بارسلونا

او پس از جام جهانی مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفت . رسانه ها و فوتبالی ها همه این انتقال را باور کرده بودند . اما او در اقدام عجیب با تیم اتلتیکو مادرید به توافق رسید . این اقدام او موجب خشم شدید هواداران بارسلونا و همه ی بارسایی شد .

گریزمن بالاخره در بارسا :

گریزمن - آنتوان در بارسلونا
آنتوان در بارسلونا

او بالاخره در سال 2019 به بارسلونا پیوست . اما این انتقال کمی با مخالفت های باشگاه کاتالانیایی قرار گرفت . او با 120 میلیون پوند ، دومین خرید گران قیمت این تیم نام گرفت . او بالاخره با دو گلی که در نیوکمپ زد ، توانست گذشته ی خود با این باشگاه را به فراموشی بسپارد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*