۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4196
  • 29 مهر 1398 - 0:03
  • 2951 بازدید
  • ارسال توسط :
کیت تیم تراکتور
کیت تیم تراکتور

کیت تیم تراکتور

کیت جدید تیم تراکتور

کیت تیم تراکتور

کیت تیم تراکتور

نکته ی بسیار جالب از کیت تراکتور :

کیت تیم تراکتور

به نظر طراحی لباس تیم تراکتور از باشگاه ترکیه ای فنر باغچه بوده است . رنگ سیاه نیز در این البسه دیده می شود . لباس های راه راهی که با طراحی اول فصل به کلی تفاوت دارد و تنوعی است هم برای بازیکنان و هم برای هواداران . بسیاری از سایر هواداران به این نکته اشاره کرده اند که وسط فصل کیت تیمی تغییر نمی یابد . اما در جواب این ادعا می توان گفت که گاهی در فوتبال روز دنیا مشاهده شده است که طراحی های خاصی برای بازی ها خاصی در نظر گرفته شده است .

تیم تراکتور تنها تیمی در ایران است که روز به روز خود را با استاندارد های به روز فوتبال مدرن دنیا نزدیک تر می کند . اما نکته ی منفی این کیت جدید این بود که مراسم معرفی و یا ویدیوی های جذاب مانند ابتدای فصل صورت نگرفت . در ویدیوی زیر می توانید کلیپ بسیار جذاب و دیدنی را از رونمایی البسه های سرخ پوشان مشاهده کنید .

کیت تیم تراکتور

مهاجری : تراکتور حریف سختی است .

کیت تیم تراکتور

رضا مهاجری سرمربی تیم نساجی در نشست خبری پیش از بازی با تیم تراکتور اعلام کرد که جایگاه سرخ پوشان تبریزی می نواند از عملکرد آن ها دفاع کند و این هم نشان از داشتن بازیکنان ، مربیان و مدیران باکیفیت در این تیم است . او همچنین افزود که در دو بازی اخیر نتوانسته اند نتیجه ی خوبی را کسب کنند و امیدوار به جبران آن هستند .

کیت تیم تراکتور

تراکتور نزدیک به استانداردهای جهانی :

کیت تیم تراکتور

همانطور که اشاره شد تیم تراکتور تنها تیم ایرانی است که خود را به معیار های استاندارد جهانی نزدیک می کند . اما شاید عده ای از شما این سوال برایتان پیش آید که معیار این مسئله چه می باشد ؟

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید سرخ پوشان با هواپیمای شخصی سفر می کنند . این در حالی است که دیگر تیم های لیگ برتر و یا حتی خود تیم ملی نیز از این مکان برخوردار نیست .
طراحی لباس این تیم توسط برند معروف و مشهور جهانی یعنی آدیداس گواه دیگری برای این ادعا است . تیم ملی در سالیان نچندان دور از این برند جهت تهیه البسه ی خود استفاده می کرد ولی اکنون از برند های دیگر استفاده می شود .

اما تراکتور همچنان با رسیدن به یک تیم کامل حرفه ای کمی فاصله دارد . ورزشگاه اختصاصی ، کمپ تمرینی اختصاصی و بسیاری از موارد دیگر نیز در استانداردهای جهانی نیز وجود دارد که سرخ پوشان فاقد آن ها هستند . البته مهندس زنوزی مالک باشگاه این تیم پس از عهده دار شدن مالکیت این باشگاه قدم های زیادی را برای جهانی کردن این تیم برداشته است . حال باید منتظر ماند و دید که آیا تیم های دیگر می توانند خود را به استانداردهای تیم تبریزی برسانند .

کیت تیم تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*