۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4196
  • 21 اکتبر 2019 - 0:03
  • 1873 بازدید
  • ارسال توسط :
کیت تیم تراکتور 1
کیت تیم تراکتور

کیت تیم تراکتور

کیت جدید تیم تراکتور

کیت تیم تراکتور

کیت تیم تراکتور

نکته ی بسیار جالب از کیت تراکتور :

کیت تیم تراکتور 2

به نظر طراحی لباس تیم تراکتور از باشگاه ترکیه ای فنر باغچه بوده است . رنگ سیاه نیز در این البسه دیده می شود . لباس های راه راهی که با طراحی اول فصل به کلی تفاوت دارد و تنوعی است هم برای بازیکنان و هم برای هواداران . بسیاری از سایر هواداران به این نکته اشاره کرده اند که وسط فصل کیت تیمی تغییر نمی یابد . اما در جواب این ادعا می توان گفت که گاهی در فوتبال روز دنیا مشاهده شده است که طراحی های خاصی برای بازی ها خاصی در نظر گرفته شده است .

تیم تراکتور تنها تیمی در ایران است که روز به روز خود را با استاندارد های به روز فوتبال مدرن دنیا نزدیک تر می کند . اما نکته ی منفی این کیت جدید این بود که مراسم معرفی و یا ویدیوی های جذاب مانند ابتدای فصل صورت نگرفت . در ویدیوی زیر می توانید کلیپ بسیار جذاب و دیدنی را از رونمایی البسه های سرخ پوشان مشاهده کنید .

کیت تیم تراکتور

مهاجری : تراکتور حریف سختی است .

کیت تیم تراکتور 3

رضا مهاجری سرمربی تیم نساجی در نشست خبری پیش از بازی با تیم تراکتور اعلام کرد که جایگاه سرخ پوشان تبریزی می نواند از عملکرد آن ها دفاع کند و این هم نشان از داشتن بازیکنان ، مربیان و مدیران باکیفیت در این تیم است . او همچنین افزود که در دو بازی اخیر نتوانسته اند نتیجه ی خوبی را کسب کنند و امیدوار به جبران آن هستند .

کیت تیم تراکتور

تراکتور نزدیک به استانداردهای جهانی :

کیت تیم تراکتور 4

همانطور که اشاره شد تیم تراکتور تنها تیم ایرانی است که خود را به معیار های استاندارد جهانی نزدیک می کند . اما شاید عده ای از شما این سوال برایتان پیش آید که معیار این مسئله چه می باشد ؟

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید سرخ پوشان با هواپیمای شخصی سفر می کنند . این در حالی است که دیگر تیم های لیگ برتر و یا حتی خود تیم ملی نیز از این مکان برخوردار نیست .
طراحی لباس این تیم توسط برند معروف و مشهور جهانی یعنی آدیداس گواه دیگری برای این ادعا است . تیم ملی در سالیان نچندان دور از این برند جهت تهیه البسه ی خود استفاده می کرد ولی اکنون از برند های دیگر استفاده می شود .

اما تراکتور همچنان با رسیدن به یک تیم کامل حرفه ای کمی فاصله دارد . ورزشگاه اختصاصی ، کمپ تمرینی اختصاصی و بسیاری از موارد دیگر نیز در استانداردهای جهانی نیز وجود دارد که سرخ پوشان فاقد آن ها هستند . البته مهندس زنوزی مالک باشگاه این تیم پس از عهده دار شدن مالکیت این باشگاه قدم های زیادی را برای جهانی کردن این تیم برداشته است . حال باید منتظر ماند و دید که آیا تیم های دیگر می توانند خود را به استانداردهای تیم تبریزی برسانند .

کیت تیم تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*