۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 5486
  • 19 آبان 1398 - 6:13
  • 2513 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک های ارسالی تراکتور

کمک های ارسالی تراکتور

ابراز همدردی هم وطنان برای زلزله زدگان

کمک های ارسالی تراکتور

کمک های ارسالی تراکتور

پهلوانی با تراکتور معنا می شود :

کمک های ارسالی تراکتور

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور در یک اقدام جالب ، چند دستگاه که حاوی محموله هایی برای زلزله زدگان است راهی مناطقی زلزله زده کرد . شاید عده ای از نتایج اخیر باشگاه در سه بازی قبلی گلایه داشته باشند ، اما بهتر است بگوییم همین که تیم در دو سال اخیر قدم های بسیاری برای حرفه ای شدن برداشته است . در گذشته باشگاه برای تامین هزینه های خود عاجز بود ، اما اکنون دیگر از آن مشکلات خبری نیست . این اقدام نشان می دهد که باشگاه راه درست را در پیش گرفته و محبوبیتش روز به روز زیاد می شود . کمک به زلزله زدگان آن هم از سوی باشگاه محبوب تراکتور موجب افزایش روحیه افراد آسیب دیده می شود .

کمک های ارسالی تراکتور

هم وطن دمت گرم :

کمک های ارسالی تراکتور

همیشه در سختی ها و مصیبت ها است که ویژگی اخلاقی یک فرد و گروه مشخص می شود . عده ای از هم وطنان به خصوص ورزشکاران در اقدامی جالب از هم وطنانی که در زلزله دچار آسیب دیدگی شده بودند هم دردی کردند. افرادی مثل علی دایی ، کریم باقری ، وریا غفوری و بسیاری از افراد دیگر پیش قدم این ماجرا بودند . اما عده ای دوباره این مسئله را قومیتی می کنند . اتحاد و همبستگی در هر شرایطی موجب پیش رفتن کارها در هر همه ی امور می شود . همیشه مردم آذربایجان به خصوص در 8 ساله دوران دفاع مقدس پیش تر از همه بودند و برای دفاع از ملت خود جان فشانی کرده اند .

کمک های ارسالی تراکتور

خائنان را بشناسید :

کمک های ارسالی تراکتور

عده ای از نتایج ضعیف اخیر باشگاه استفاده کرده و با توهین ها نابه جا به بازیکنان و کادر فنی موجب ایجاد حاشیه در تیم شده اند . هواداران باید این افراد را شناسایی و دست این افراد را از دخالت در امور باشگاه کوتاه کنند . بهتر است هواداران این را باور کنند که اتفاق خاصی برای تیم رقم نخورده است . این نتایج به راحتی می تواند جبران شود .

چون هنوز یک سوم لیگ سپری شده است و هنوز نمی توان از اکنون در مورد قهرمانی سخن گفت . همین اتفاق در سال گذشته در اواخر فصل برای سرخ پوشان رقم خورد و دیگر فرصتی برای جبران این نتایج نبود . ولی این بار ماجرا برای این تیم در اواسط فصل افتاد . در ضمن دنیزلی گفته است که تیم را دوباره به شرایط قبلی باز می گرداند .

کمک های ارسالی تراکتور

احتمال بازگشت مهدی پور به تراکتور :

کمک های ارسالی تراکتور

مهدی مهدی پور بازیکن سابق تیم تراکتور که اکنون در تیم ذوب آهن می باشد از خاطرات خود در تبریز می گوید. او گفت از ساعات ابتدایی که وارد تبریز شد ، با جو این شهر حال و هوای خاص پیدا کرد . او گفت که خاطرات بسیار خوبی با این شهر دارد . او در مورد این که دوباره به تراکتور باز می گردد گفت : اکنون که با تیم ذوب آهن قرارداد دارم . اما شاید در آینده ی نزدیک این اتفاق رقم بخورد .

کمک های ارسالی تراکتور

همه چیز دروغ بود ؟

کمک های ارسالی تراکتور

هنگامی که آنتونی استوکس به یک تیم ترکیه ای انتقال می یافت باشگاه تراکتور اعلام کرد که شکایت از این بازیکن صورت گرفته است و این بازیکن نمی تواند برای تیم دیگری بازی کند . اما این بازیکن محروم نشد که هیچ ، توانسته است گل اول خود را برای باشگاه جدید به ثمر برساند و تنها مسئله این است که فقط باشگاه تراکتور متضرر شده است . عدم وجود گلزنی در تیم به وضوح مشهود است . نقطه ی ضعفی که استوکس تا حدودی در سال گذشته برطرف کرده بود . اما چه دلایلی بازیکنان اهل بریتانیایی را فرار داد ،

همچنان نامعلوم است . هم استوکس و هم اروین مدت کوتاهی را در باشگاه بودند و نتوانستند عملکرد کلی خود را نان بدهند . همهترک اروین را در برابر ذوب آهن به خاطر داریم . امید است که مدیریت در نیم فصل دوم بازیکنانی مثل سالیان گذشته جذب کنند .

کمک های ارسالی تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*