۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 329
  • 31 مرداد 1398 - 13:09
  • 572 بازدید
  • ارسال توسط :
کلوپ تراکتور- تراکتور
کلوپ تراکتور

کلوپ تراکتور

آخرین اخبار از بازی تراکتور و نفت مسجد سلیمان

کلوپ تراکتور

شماره های بازیکنان تراکتور:

کلوپ تراکتور- تراکتور
کلوپ تراکتور – شماره

شماره های بازیکنان تیم تراکتور در لیگ 19 مشخص شد . شماره های بازیکنان بر اساس زیر است :

1- رشید مظاهری، 2 – سیداحمد موسوی3- محمدرضا خانزاده، 4 – ایمان سلیمی
6- اکبر ایمانی، 7- مسعود شجاعی8- سعید مهری، 9- رضا اسدی
10- ساسان انصاری، 11- مازولا14- میثم تیموری، 16- محمدرضا آزادی
17- رضا شکاری، 21- اشکان دژاگه23- ویلیان میمبلا، 24- یوکیا سوگیتا
28- احسان حاج‌صفی، 33- رضا سیف‌احمدی34- مهدی ببری، 70- مهدی تیکدری
78- سبحان خاقانی، 88- حامد حسین‌علیزاده
97- محمدرضا اخباری

رتبه خرید های تراکتور:

کلوپ تراکتور - رتبه بندی
رتیه یندی

تمام ده خرید تیم پرشورها را میتوانید در بالا مشاهده کنید . از جمع این 10 خرید فقط 4 بازیکن سابقه ی بازی در لیگ ایران را داشته اند . بهترین آنها رشید مظاهری و رضا اسدی بوده است .

میمبلا و مازولا در لیگ های پرو و برزیل بودند . محمد مسلمی پور از آکادمی این تیم آمده است . رضا شکاری نیز از روبی کازان به این تیم ملحق شده است . مهدی تیکدری بازیکنی است که سال گذشته در لیگ یک بازی میکرد . ومحمد رضا خانزاده در لیگ ستارگان قطر پا به میدان گذاشته بود . شاید این سوال برایتان پیش آید که میثم تیموری چه شد ؟
میثم سال بسیار بدی را با استقلال سپری کرد و نتوانست بیشتر از یک بار در ترکیب اصلی راه یابد . البته او در دیدار تدارکاتی نشان داد که یک دفاع چپ عالی است و شاید امسال سال او باشد .

کلوپ تراکتور

توپ های بی کیفت:

کلوپ تراکتور - توپ
توپ

این توپ صدای بیشتر تیم ها را در آورده است . توپی که برای اولین بار در تمرینات تیم استقلال امتحان شد ولی با مخالفت شدید آبی پوشن پایتخت قرار گرفت . در نوبت بعدی تیم های تبریزی بسیار معترض این توپ ها بودند . توپی که میگویند تنبل است و مثل توپ فوتسال است . واقعا این جای تاسف دارد که فدراسیون بعد ا 19 سال فوتبال حرفه ای هنوز توانایی تهییه توپ با کیفیت عالی را ندارد . البته لیگ ما به ظاهر و اسم حرفه ای است ، ولی هیچ حرفه ای گری در این فوتبال مشاهده نمیشود .

جانشین ایمانی بهتر از او :

کلوپ تراکتور - اسدی
اسدی

اکبر ایمانی یه دلیل مصدومیت بازی امروز مقابل نفت مسجد سلیمان را از دست داد . پرشورها نگران نیستند ، چون جانشین این بازیکن عملکردی بهتر از ایمانی داشته است . رضا اسدی خرید جدید قرار است امروز به میدان برود . او از لحاظ کارهای هجومی بهتر از اکبر ایمانی است و گل ها و پاس گل های فراوانی را داده است . عملکرد دفاعی او در سال گذششته نیز از اکبر ایمانی بهتر بوده است . این ویژگی ها موجب شده است که وی خیال هواداران را بابت غیبت اکبر ایمانی رفع کند .

کلوپ تراکتور

تیموری اثبات میکند:

کلوپ تراکتور - تیموری
تیموری

میثم تیموری یکی دیگر از خرید های تیم تراکتور بوده است . این بازیکن که سال قبل ز تیم پارس جنوبی جم به استقلال پیوسته بود ، نتوانست خود را در ترکیب اصلی جای دهد و نیمکت نشین ابدی تیم استقلال شد . ولی او امسال به پرشورها پیوست . او در بازی دوستانه با نود ارومیه بسیار دخشان ظاهر شد و این نوید را به پرشورها داد که جانشین بسیار عالی برای حاجی صفی خواهد بود . به نظر ئنیزلی قصد دارد حاجی صفی را در پست های هجومی به میدان ببرد .

دلیل فسخ قرارداد مشخص شد:

کلوپ تراکتور - شفیعی
شفیعی

رسول خطیبی اعلام کرد که دلیل فسخ قراداد خالد شفیعی با ماشین سازی به دلیل اختلاف با مدیریت باشگاه است و مدریت دیگر اجازه ی تمرین به این بازیکن را نمیدهد . البته اختلاف مدیریت و خالد شفیعی نیز معلوم شد . مدیریت باشگاه ماشین سازی تبریز اعلام کرده است که خالد شفیعی باید طلبش را از تیم تراکتور ببخشد و دیگر پولی را دریافت نکند وگرنه باید قرارداد فسخ شود .

کلوپ تراکتور

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*