۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 16994
  • 09 بهمن 1401 - 11:05
  • 134 بازدید
  • ارسال توسط :
کسب تمام کاپ های پرتغال ! آفرین مهدی !

کسب تمام کاپ های پرتغال ! آفرین مهدی !

ستاره بوشهری این روز های فوتبال پرتغال که لقب شاهزاده ایرانی را هم یدک میکشد با بازی دیشب به تمام کاپ های قابل کسب در لیگ پرتغال رسید. تا هر آنچه میتوانست از حضور در پرتغال کسب کند را به دست آورده باشد. مهدی طارمی که بازی خود را ز شاهین بوشهر و سپس درخشش […]

ستاره بوشهری این روز های فوتبال پرتغال که لقب شاهزاده ایرانی را هم یدک میکشد با بازی دیشب به تمام کاپ های قابل کسب در لیگ پرتغال رسید. تا هر آنچه میتوانست از حضور در پرتغال کسب کند را به دست آورده باشد.

مهدی طارمی که بازی خود را ز شاهین بوشهر و سپس درخشش در پرسپولیس شروع کرد اکنون پس از چهار سال حضور موثر و درخشش در لیگ پرتغال عناوینی مانند ؛ آقای گلی لیگ پرتغال ،  یک قهرمانی در لیگ ، دو قهرمانی در سوپر کاپ پرتغال ، یک قهرمانی در کاپ حذفی پرتغال ، ویک نایب قهرمانی در لباس آبی پرتو رسیده بود و تمام افتخارات بجز فتح لیگ‌کاپ پرتغال را در کارنامه خود داشت با کسب این کاپ تمام کاپ های قابل کسب در پرتغال را توانست دشت کند!

این مهاجم که علی رغم فصل گذشته درخشان و کسب 3 کاپ، لیگ پرتفال ، جام حذفی پرتغال و دیدار سوپر کاپ پرتغال نتوانسته بود لیگ کاپ پرتقال را فتح کند ، در بازی پرتو مقابل اسپورتینگ لیسبون موفق به کسب این افتخار نیز شد تا تمام کاپ های پرتغال را کسب کرده باشد.

مهدی طارمی

پورتو در بازی دیشب مقابل اسپورتینگ برخلاف بازی نیمه نهایی طارمی را از ابتدا فیکس داشت . این فینال که در زمین بی طرف شهر لیبریا برگذار میشد در نود دقیقه و با برتری دو بر صفر تیم پرتو مقابل اسپورتینگ برگذار شد.

پرتو که از همان اول بازی نشان داده بود برای فتح جام لیگ کاپ آمده و بازی را بهتر آغاز کرده بود .در حوالی دقیقه 10 بازی بود که استفان اوستاکیو با شوت محکم و مهار نشدنی به کنج دروازه اسپوتینگ  از پشت محوطه جریمه دروازه این تیم را گشود. تا پرتو را یک قدم به جام نزدیک تر کند.

در دقیقه 13 اسپورتینگ با گل مارکوس ادواردز روی پاس عمقی گونکتلوس و خلق یه تک به تک به گل رسید .ولی این گل با دخالت داور ویدئوئی مردو اعلام شد تا یارن طارمی همچنان برتری شان را حفظ کنند.

آیا قصد خرید بتونیر از تولید کننده با قیمت تولید را دارید ؟ کلیک کنید!!!

در دقیقه 32 بود که با حرکت طارمی در موقعیت سازی زیبا در جریان ضد حمله پرتو این تیم صاحب یک ضربه ایستگاهی در میانه زمین شود . که متاسفانه این ضربه که با سر طارمی همراه بئد را آدان ، دروازه بان اسپورتینگ مهار کرد تا دست طارمی از گل زنی کوتاه شود.

طارمی که در جریان بازی انگیزه بالایی برای گلزنی داشت با مهار های آدان موفق بع گل زنی نشده و پرتو هم در چند حمله خوش شانس بو که دروازه اش باز نشد. و تلاش های اسپورتیک ناکام ماند.

در دقیقه 86 بود که نهایتا این ایوان مارکانو بود که روی ارسال از جناح راست ستاره سابق رئال یعنی په‌په موفق به گل زنی با ضربه سر شد. تا خیال آبی پوشان حاضر در لیبریا را راحت کند.

پیروزی یاران طارمی و کسب لیگ کاپ

 پرتو که سال 2008 موفق به کسب لیگ کاپ نشده بئد بلخره با حضور 94 دقیقه طارمی موفق به فتح این کاپ شد .اما با احتساب این بازی مهدی طارمی  در 6 بازی اخیر علی‌رغم بازی خوب موفق به ثمر رساندن فقط یک گل شده است.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*