۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 16961
  • 05 بهمن 1401 - 14:09
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
تعقیب بارسا با گل های زیبای حاج کریم و تونی!!

تعقیب بارسا با گل های زیبای حاج کریم و تونی!!

کهکشانی ها با برتری مقابل اتلتیکوبیلبائو با نتیجه 2-0 فاصله سه امتیازی خود با بارسلونای صدر نشین را حفظ کردندرئال مادرید در یکی از بازی های هفته هجدهم لالیگای اسپانیا اتلتیک بیلبائو میزبان رئال مادرید بود که این بازی با پیروزی یاران بنزما به پایان رسید تا با این برد آنجلوتی تیمش را 41 امتیازی […]

کهکشانی ها با برتری مقابل اتلتیکوبیلبائو با نتیجه 2-0 فاصله سه امتیازی خود با بارسلونای صدر نشین را حفظ کردندرئال مادرید در یکی از بازی های هفته هجدهم لالیگای اسپانیا اتلتیک بیلبائو میزبان رئال مادرید بود که این بازی با پیروزی یاران بنزما به پایان رسید تا با این برد آنجلوتی تیمش را 41 امتیازی کند تا فاصله خود با بارسای آماده این روز هارا به 3 امتیاز برساند.

به گزارش سایت تراکتور کهکشانی ها که چند روز پیش در فینال سوپر کاپ اسپانیا بازی را به بارسا واگذار کرده بودند ، با هدف برد وارد مستطیل سبز  شد تا فاصله سه امتیازی خود با شاگردان ژاوی را دوباره برقرار کند وهمچنان شانس قهرمانی داشته باشد. در نیمه اول اتلتیکو کار را نسبتا بهتر از شاگردان آنجلوتی شروع کرد.

اما بر خلاف جریان بازی اولین موقعیت جدی بازی را رئال در دقیقه 7 ایجاد کرد؛ این موقعیت که روی همکاری وینیسیوس خوش تکنیک و بنزما با تجربه  شکل گرفت، دروازه بیلبائو را تهدید کرد اما این موقعیت به گل ختم نشد. در ادامه کار، شاهد تداوم برتری بیلبائو با درخشش برادران ویلیامز نیکو و اینیزاکی بودیم تا اینکه کریم بنزما نیمه اول در  دقیقه 24 گل اول را برای میهمان به ثمر رساند. تا رئال از اتلتیک بیلبلئو پیش افتد.

روی یک ارسال از سمت راست، آسنسیو با ضربه سر داخل محوطه جریمه حریف روی توپ اثر گذاشت تا کریم بنزما بدون اینکه توپ به زمین بخورد ، با یک شوت روی پای غیرقابل مهار و زیبا، این موقعیت را به گلی زیبا و چشم نواز  تبدیل کرد تا رئال یک بر صفر از حریف خود پیش بیافتد.

نیم دوم را رئالی ها بهتر شروع کردند و توانستند در 20 دیقه نخست این نیمه دو موقعیت خوب ایجاد کنند که با خطای وینی و آسنسیو از دست رفت ، هرقدر با پایان بازی نزدیک میشدیم فشار بیلبائو بیشتر میشدد تا اینکه 78 بایک حرکت تیمی خوب به گل رسید ولی اسن گل با خوش شانسی آفسادد اعلام شد ولی بیلبائو دست بردار نبود و حدود 4 دقیقه بعد مجددا دروازه کورتوا تهدید شد .

بعد دقایق پر التهاب و احساس خطر آنجلوت با تعویضی حرفه ای و طلایی کروس را وارد بازی کرد تا با یک شوت کات دار از روی خط محوطه حریف در دقیقه 90 گل دوم رئال را به ثمر رساند.

شاگران آنجلوتی با پیروزی با گل های زیبای کریم و کروس 41 امتیازی شده و با 3 امتیاز فاصله از بارسا در جایگاه دوم جدول قرار گرفتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*