۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3756
  • 15 اکتبر 2019 - 0:08
  • 3167 بازدید
  • ارسال توسط :
کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - کریم انصاری فرد
کریم انصاری فرد در تراکتور

کریم انصاری فرد در تراکتور

احتمال جذب کریم انصاری فرد توسط باشگاه تراکتور

کریم انصاری فرد در تراکتور

کریم انصاری فرد در تراکتور

احتمال بازگشت کریم انصاری فرد به تراکتور :

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - کریم انصاری فرد
کریم انصاری فرد

عملکرد کریم انصاری فرد در باشگاه السیلیه قطر نا امید کننده بوده است . او که سابقه ی بازی برای تراکتور را دارد و بسیار نیز در نزد هواداران این تیم محبوب است ، شایعات بازگشتش به گوش می خورد . سرخ پوشان تبریزی تیمی کامل دارند و فقط کمی در خط حمله مشکل دارد . می توان گفت که کریم ساوالان بهترین گزینه برای تقویت خط حمله ی تیم تبریزی است .

شایعاتی به گوش می خورد که به دلیل عدم موفقیت وی در باشگاه قطری ، او یکی از گزینه های فروش در نقل و انتقالاتی زمستان است . به احتمال بسیار تراکتور نیز در نیم فصل مهاجمی جذب کند . شاید آن مهاجم کریم باشد . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد انصاری فرد در مدت حضور وی در تیم تبریزی را مشاهده کنید .

کریم انصاری فرد در تراکتور

اشکان در آلمان :

شاید مصدومیت اشکان دژاگه بدترین خبر ممکن برای پرشورها باشد . اشکان قبل از دیدار با تیم کامبوج دچار مصدومیت شد و نتوانست تیم ملی ایران را در این دیدار همراهی کند . او همچنین دیدار در برابر تیم ملی بحرین را نیز از دست داد . حال او برای درمان و فیزیوتراپی راهی کشور آلمان شده است . اشکان یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم تراکتور بود . حال باید منتظر ماند و دید که آیا میزان مصدومیت وی چه مقدار خواهد بود ؟؟؟

سردار همچنان درخشان :

سردار آزمون به عنوان گران ترین مهاجم نوک آسیایی در لیست ترانسفر مارکت حضور دارد . در این لیست علاوه بر وی علیرضا جهانبخش و میلاد محمدی نیز حضور دارند . قیمت سردار در این لیست 17 میلیون یورو اعلام شده است . سردار آزمون 25 سال دارد و با ادامه ی درخشش می تواند به تیم های بزرگ اروپایی راه یابد . عملکرد وی در بازی های اخیر به خصوص دو گل در لیگ قهرمانان موجب توجه بسیاری از رسانه ها به سوی او شده است .

خانزاده آماده است :

محمد رضا خانزاده که به دلیل مصدومیت چند مدتی از میادین دور بود ، آمادگی کامل خود را به دست آورده است . او یکی از بهترین بازیکنان تیم تراکتور در چهار بازی ابتدایی بود . با مصدومیت وی رضا اسدی جانشین وی شد . با بازگشت وی اسدی به پست اصلی خود یعنی هافبک دفاعی باز خواهد گشت .

کریم انصاری فرد در تراکتور

تراکتور خشن ترین تیم ایران :

تیم تراکتور با میانگین حدود 19 خطا در هر بازی به عنوان خشن ترین تیم لیگ 19 تا به این جای کار شناخته شده است . شاید این مسئله کمی منفی واقع شود اما این مسئله نکات مثبت دیگری نیز دارد . مقدار خطای متحمل شده نشان از انگیزه و جنگندگی تیم را نشان می دهد . نکته ای که هر تیم قهرمانی باید از آن برخوردار است . به نظر تراکتوری ها عزم بسیار جدی تری از سالیان گذشته برای قهرمانی دارد .

کریم انصاری فرد در تراکتور

بازیکنان اروپایی تراکتور :

دو بازیکن جوان و عضو تیم ملی امید تراکتور شباهت بسیاری به دو بازیکن مشهور اروپایی دارد . ابوالفضل رزاقپور شباهت بسیاری ریاض محرز بازیکن الجزایری باشگاه منچسترسیتی دارد . رضا شکاری نیز شباهت بسیاری به آندره گومز ستاره ی تیم اورتون و سابق باشگاه بارسلونا دارد . اما این دو بازیکن به دلایلی بسیار کم در تیم به کار می روند . پرشورها بسیار امیدوار هستند که این دو بازیکن روزی از بهترین های تیم خود و تیم ملی ایران باشند .

کریم انصاری فرد در تراکتور

بازی خنثی در انتظار است :

دو بازی گذشته بین نساجی و تراکتور با تساوی به پایان رسیده است . نساجی یکی از تیم هایی است که نمی توان به راحتی برد . این نشان می دهد که بازی سختی در انتظار پرشورها است . اما تیم دنیزلی یکی از بهترین و منسجم ترین تیم لیگ 19 است . برد در خانه ی این تیم بسیار آرمانی خواهد بود . دنیزلی نشان داد که تیم وی توانایی انجام هرکاری را دارد .

کریم انصاری فرد در تراکتور

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*