۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3889
  • 17 اکتبر 2019 - 11:41
  • 2136 بازدید
  • ارسال توسط :
کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - کریم انصاری فرد
کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

رقابت تراکتور و پرسپولیس برای جذب کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

جنگ بر سر یک ستاره!!!

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - کریم انصاری فرد
کریم انصاری فرد

به نظر شرایط کریم انصاری فرد در باشگاه خود یعنی السیلیه به بن بست خورده است و این بازیکن یکی از کاندیدای خروج از لیست این تیم در پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی است . به احتمال خیلی زیاد این ستاره دوباره به لیگ ایران بازگردد . تیم تراکتور به دنبال تقویت خط هجومی خود است و احتمالا کریم انصاری فرد یکی از گزینه های تقویت خط جلوی این تیم باشد . اما سرخ پوشان تبریزی در این راه یک رقیب جدی دارند . پرسپولیس نیز مشکل گلزنی دارد و به شدت به دنبال تقویت تیم خود می باشد . شایعاتی شنیده می شود که پرسپولیس نیز قصد آوردن انصاری فرد به تیم خود را دارد .

تجربه نشان داده است که تیم تراکتور می تواند هر بازیکنی را خریداری کند . در همین پنجره ی نقل و انتقالات شکاری در آستانه ی توافق با پرسپولیس بود که به تیم تبریزی ملحق شد . پس به نظر اگر سرخ پوشان تبریزی قصد خریدن این بازیکن را دارند هیچ سدی مانع آن ها نمی شود . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد بی نقص کریم انصاری فرد در تبریز را مشاهده کنید . او با این تیم به عنوان آقای گل رقابت ها نیز انتخاب شده است .

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

رضا اسدی مصدوم شد :

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - رضا اسدی
رضا اسدی

به نظر قرار است بازیکنان تیم تراکتور به نوبت مصدوم شوند . مازولا و خانزاده در ابتدای و حالا دژاگه و رضا اسدی مصدوم شدند . اما خوش شانسی سرخ پوشان این بود که خانزاده به طور کامل مصدومیت خود را رفع کرده است . رضا اسدی در تمرینات مصدوم شده است و هنوز حضور وی در بازی در برابر نساجی مبهم است . البته با وجود بازیکنی مثل اکبر ایمانی نگرانی برای جانشینی اسدی وجود ندارد .

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

تراکتور مواظب باشد:

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - تراکتور
تراکتور

جام حذفی کمی با لیگ برتر متفاوت است . در این جام یک شکست تیمی را از جریان مسابقات حذف می کند . شگفتی ها در این جام بیشتر از اتفاقات معمولی است . سه تیم قوی لیگ برتری از جریان این رقابت ها حذف شدند . ذوب آهن توسط مس کرمان ، شهر خودرو توسط نفت مسجدسلیمان و سایپای تهران توسط شاهین شهرداری بوشهر از دور رقابت ها حذف شده اند .

حریف تیم تراکتور یعنی تیم نود ارومیه شاید در ظاهر حریف نچندان سرسختی باشد ، اما تیم دست و پا بسته ای نیست و عملکرد خوبی را در لیگ یک امسال داشته است . دنیزلی بسیار مربی باتجربه ای است و به خوبی از این موضوع آگاه است که هر اتفاقی می تواند در این جام صورت گیرد .

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

شاهکار زنوزی :

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - محمد رضا زنوزی
محمد رضا زنوزی

بنا بر اساس اعلام کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه فرهنگ ورزشی تراکتور در طول یک سال با 170 طلبکار تسویه کرده است . این یک آمار فوق العاده است که شاید در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه است . این میزان از طلبکار به اندازه ی 5 باشگاه فوتبال است که زنوزی توانست با تک تک آن ها تسویه کند . این تیم پس از خصوصی سازی روز به روز در حال پیشرفت می باشد . حال این پیشرفت موجب می شود که آنان اهداف بزرگی همچون فتح لیگ ایران و حتی لیگ قهرمانان آسیا و حضور در جام باشگاه های جهان را دارند .

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

آرزوهای دیگران برای ما خاطره است !!!

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟ - شجاعی و راموس
شجاعی و راموس

عکس بالا برای بسیار از افراد بسیار سنگین می باشد . در تصویر بالا مصاف سرخیو راموس و کاپیتان مسعود شجاعی در یکی از بازی های اوساسونا و رئال مادرید را مشاهده می کنید . می توان گفت مسعود شجاعی از دوران جوانی خود در این تیم بوده است و هم اکنون بسیار باتجربه است . او نقش محوری و کلیدی را در تیم تراکتور داشته است و نبود او گاه به تیم ضرر نیز رسانده است .

کریم انصاری فرد در تراکتور یا پرسپولیس؟

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*