۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 5596
  • 12 نوامبر 2019 - 6:36
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :
کریستین اریکسن
کریستین اریکسن

کریستین اریکسن

زندگی نامه ی کریستین اریکسن ستاره دانمارکی تیم تاتنهام را مشاهده کنید .

کریستین اریکسن

کریستین اریکسن

اریکسن کیست ؟

کریستین اریکسن

کریستین اریکسن بازیکن فوتبال 27 ساله ی دانمارکی می باشد که در تیم فوتبال تاتنهام انگلیس در لیگ جزیره بازی می کند . او یکی از ارکان اصلی تیم تاتنهام است و یکی از بازیکنانی است که از تیم های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او می باشند . او در پست هافبک تهاجمی یا همان پلی میکر بازی می کند . او یکی از بهترین هافبک های خلاق دنیا است و در امر بازی سازی سر آمد بسیاری از بازیکنان دیگر است .

او در تیم ملی دانمارک نیز یک پای ثابت تیم ملی خودش است . 27 سال دارد و 183 سانتی متر قد وی می باشد . او شاید با تیم تاتنهام نتوانسته است جامی کسب کند ، اما توانایی های وی همیشه مشهود بوده است . در ادامه زندگی نامه ی فوتبالی و شخصی اش را بررسی می کنیم .

کریستین اریکسن

محل تولد اریکسن :

کریستین اریکسن

میدلفارت شهری است که این فوق ستاره ی دانمارکی در آن متولد شده است . این اتفاق در 14 فوریه سال 1992 اتفاق افتاد . او آن قدر مشتاق به فوتبال بود که از 3 سالگی و حتی پیش از آن شروع به فوتبال کرده بود . در سال 2005 هنگامی که او 13 سال داشت او به تیم اودنس بلود دانمارک پیوست و در سیستم نوجوانان این تیم مشغول به بازی شد . در این تیم توانست عملکرد بسیار عالی داشت و توانست توانایی خود را برای همگان نشان دهد . او در بازی های فراوانی به عنوان برترین بازیکن فنی مسابقه انتخاب می شد .

کریستین اریکسن

اریکسن در آژاکس :

کریستین اریکسن

به دلیل عملکرد بسیار عالی در تیم های دانمارکی وی مورد توجه استعداد یابان باشگاه آژاکس قرار گرفت . این تیم هلندی یکی از باشگاه اروپایی است که بسیار ستاره ها پرورش داده است و به دنیای فوتبال معرفی کرده است . این قرارداد با ارزش یک میلیون یورو انجام پذیرفت .

او توانست اولین گل خود را در سال 2010 به ثمر برساند . با توجه به این که او در 21 بازی فقط یک گل به ثمر رساند ، اما عملکرد کلی او مورد ستایش قرار گرفت . این امر موجب شد که او به تیم ملی دعوت شود و در بازی های رسمی بین المللی شرکت داده شد . در سال 2011 او عملکرد بسیار درخشانی داشت . در این سال او به عنوان استعداد برتر فوتبال دانمارک انتخاب شد . سال 2011 برای وی فوق العاده بود .

او استعداد برتر باشگاه آژاکس قرار گرفت . استعداد برتر لیگ هلند نیز انتخاب شد . گل های زیادی به ثمر رساند و پاس گل های زیادی را برای هم تیمی های خود به ارمغان آورد . این عملکرد موجب شد که باشگاه های زیادی در پی او باشند . او در 113 بازی برای این تیم موفق به رساندن 25 گل شد . این آمار برای یک هافبک فوق العاده است .

کریستین اریکسن

اریکسن در تاتنهام :

کریستین اریکسن

در سال 2013 او به تیم تاتنهام پیوست . او اولین بازی خود را در برابر تیم نوریچ سیتی انجام داد . این بازی با حساب 2-0 به نفع تیم تاتنهام به پایان رسید . در طول حضور اولین فصل خود توانست ده گل به ثمر برساند و به عنوان برترین بازیکن سال دانمارک انتخاب شود . عملکرد موفقیت آمیز وی موجب شد که او در سال 2016 وی به عنوان بهترین بازیکن سال دانمارک انتخاب شد . این اتفاق برای بار سوم آن هم متوالی انجام شد .

در سال 2017 او توانست 8 گل به ثمر برساند و 15 پاس گل را به ثبت برساند . او به دلیل عملکرد خوب و با وجود بازیکنانی مثل هری کین ، دله الی و …. دو بار به عنوان برترین بازیکن تیمش انتخاب شد . این عملکرد او را تبدیل به یکی از سه هافبک برتر بازی ساز تبدیل و او را با کسانی همچون کوین دیبروینه مقایسه می کردند .

کریستین اریکسن

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*