۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 5333
  • 16 آبان 1398 - 8:58
  • 2826 بازدید
  • ارسال توسط :
مصطفی دنیزلی
کادر فنی تراکتور

کادر فنی تراکتور

کارد فنی تیم تراکتور

کادر فنی تراکتور

کادر فنی تراکتور

شاید مشکل تراکتور این باشد :

رولیک های پرسی در تبریز/تولید انواع مختلف رولیک هرزگرد

فوتبال یک بازی گروهی است و عوامل متعددی موجب موفقیت یک تیم می شود . شاید تراکتور امسال از لحاظ مهره یکی از بی نقص ترین تیم در لیگ ایران باشد . اما این مهره ها در درون کادر فنی مشاهده نمی شود . می توان گفت دنیزلی به تنهایی عهده دار این مسئولیت سنگین است . سرخ پوشان در سال های گذشته کمک مربیان بسیار عالی و درجه ی یکی را به تیم آورده بودند . آن زمان هم مهره های کنونی نبود و کار پیش نمی رفت . همانطور که در تصویر می بینید فردی مثل محمد تقوی که خود دانش و توانایی یک سرمربی را دارد ، به عنوان کمک مربی برای جان توشاک بود .

اما امسال نه مدیرت و نه کادر فنی هیچ اقدامی را برای تجهیز کردن یک کادر قوی انجام ندادند . دنیزلی نه آنالیزور دارد و نه یک کمک مربی . شاید این عامل یکی از مهم ترین دلیل افت ناگهانی تیم بود . شما نیز می توانید نظرات خود را در مورد مشکلات تیم بیان کنید . اما چیزی که معلوم است ، این است که هواداران تراکتور در هر شریط تیم خود را حمایت و دست به دست می دهند تا این مشکل تیم را حل کنند . در ویدیوی زیر می توانید گوشه ای از حمایت پرشورها را مشاهده کنید .

کادر فنی تراکتور

دنیزلی رفت :

کادر فنی تراکتور

مصطفی دینزلی سرمربی ترکیه ای سرخ پوشان برای استراحت و دیدار خانواده راهی ترکیه شد . امید است پس از بازگشت او ، دوباره تیم به روزهای اوج خود بازگردد و دنیزلی همان دنیزلی سابق با ترکیب های سابق باشد . البته همه ی مشکلات بر روی دوش مرد ترکیه ای نیست . عدم وجود یک مهاجم گلزن و دفاع تخصصی ، نارضایتی هواداران از مدیرت و بدشانسی های اخیر تیم موجب کسب نتایج ضعیف شده است و نه باید با انتقادهای بسیار از کادر فنی تمرکز و روحیه ی آنان را تضعیف کنیم .

دنیزلی بعد از باخت در برابر سپاهان به هواداران قولی داد که شبیه به قول قهرمانی بود . به هر حال هر چه بود ، این سه بازی گذشت . تعطیلات لیگ در بهترین زمان برای تیم اتفاق افتاد . تیم با یک ریکاوری فنی و روحی دوباره می تواند به روزهای اوج خود بازگردد .

کادر فنی تراکتور

چرا پرشورها بهترینند :

کادر فنی تراکتور

این مسافتی است که اکثر هواداران تراکتور در هر بازی برای تماشا و حمایت تیمشان طی می کنند تا بتوانند نقش مهم خود را در موفقیت تیم ایفا کنند . این جا است که ادعای پرشورها ثابت می شود . آنان معتقد هستند که هواداران سرخ پوشان بهترین و پر تماشا گرترین تیم ایران می باشد . ادعایی که به تازگی ترانسفر مارکت تایید کرده بود . ترانسفر مارکت در تازه ترین آمار خود تیم تراکتور را به عنوان پنجمین تیم پر طرفدار دنیا اعلام کرد . معیار این آمار بر اساس حضور تماشاگر در ورزشگاه می باشد .

کادر فنی تراکتور

یکی دیگر از مشکلات تراکتور :

کادر فنی تراکتور

در سالیان گذشته بارها و بارها مشاهده شده است که یک گلزن از تیم تراکتور همواره در بین سه گلزن برتر لیگ ایران حضور دارد . اما امسال یک مهاجم شماره 9 مثل استوکس و یا ادینیو در تیم وجود ندارد و خلا یک مهاجم گلزن در تیم مشاهده می شود . شاید آوردن کیروش استنلی یا حفظ استوکس می توانست در این زورها به تیم کمک کند و تیم را به این وضعیت کنونی دچار نکند . به هر حال باید تا آوردن یک مهاجم حداقل 5 بازی صبر کرد تا این مشکل حل شود .

کادر فنی تراکتور

مشکل ، مشکل مهاجم است :

کادر فنی تراکتور

همانطور که مشاهده می کنید کاپیتان مسعود شجاعی با 3 پاس گل در رده ی دوم برترین پاسور های لیگ ایران قرار دارد . وجود بازیکنانی همچون احسان حاج صفی ، میمبلا ، مازولا ، سوگیتا و اشکان دژاگه هافبک یک تیم را خلاق و هجومی می کند . اما چه فایده ، مهاجم گلزنی و سرزنی در تیم وجود ندارد . بلاشک حضور مهاجمی تیم تراکتور را به روزهای اوج خود باز می گرداند .

کادر فنی تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*