۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » پرسپولیس
  • شناسه : 323
  • 31 مرداد 1398 - 11:38
  • 474 بازدید
  • ارسال توسط :
پرسپولیس

پرسپولیس

آخرین اخبار تیم پرسپولیس - نقل و انتقالاتی تیم پرسپولیس

پرسپولیس

ITC جونیور صادر شد :

پرسپولیس - پرسپولیس
پرسپولیس – پرسپولیس

تیم پرسپولیس از هفته ی اول رقابت های لیگ 19 از ساعت 19:15 به مصاف تیم پارس نوبی جم خواهد رفت . کارت مجوز بازی جونیور نیز صادر شد . حال باید دید که آیا گابریل کالددرون از این بازیکن استفاده خواهد کرد . پرسپولیس کار سختی را برای تکرار عناوین قهرمانی خود دارد و تیم کالدرون با برانکو مقایسه خواهد شد .

پدیده ای که ستاره شد :

پرسپولیس - ترابی
ترابی

مهدی ترابی بایکنی که به عنوان یک پدیده وارد لیگ ایران شد و استعداد خود را در تیم سایپا شکوفا کرد . او پس از مدتی بازی در سایپا به تیم پرسپولیس آمد و تبدیل به یک ستاره ی ارزشمند برای سرخ پوشان پایتخت شد . او اکنون یکی از ارکان مهم این تیم است و مدافعان حریف را به شدت دچار چالش میکند . کارلوس کیروش سرمربی اسبق تیم ملی درباره ی او گفته بود که تعجب میکند بازیکنی در همچین سطحی همچنان در لیگ ایران بازی میکند.

روز شمار بازی های پرسپولیس:

پرسپولیس - پرسپولیس
پرسپولیس

سرخ پوشان تقریبا 4 بازی حیاتی را در پیش رو دارند . این تیم در اولین بازی خود امروز به مصاف پارس خواهد رفت . ولی بازی دوم است که بسیار سخت است . بازی در ورزشگاه پرشورها . جهنم یادگار . این بازی بسیار در سرنوشت لیگ موثر است و شاید تیمی را به راه بیاندازد و یا شاید ترمز آن تیم را بکشد . هفته ی 4 نیز بازی سنتی دربی است . سرنوشت امسال این تیم به 4 بازی ابتدایی این تیم بسیار وابستگی دارد .

کمال بازی های ابتدایی را از دست داد :

پرسپولیس - کمال
کمال

کتف کمال کامیابی نیا یکی از بزرگ ترین مشکل این بازیکن میباشد . کمال بارها و بارها از این ناحیه مصدوم شده است و بازی های مهم تیمش را از دست داد . او بالاخره تصمیم گرفت که کتفش را جراحی کند و به کلی این مشکل را حل کند . البته پس از دو بازی تعطیلات شروع میشود و این بازیکن بهتر بود که در آن زمان جراحی کند و بازی های ابتدایی تیم خود را از دست ندهد .

نکته عجیب فوتبال ایران:

پرسپولیس - پیراهن
پیراهن

عکس بالا طرح های جدید لباس تیم استقلال و پرسپولیس را نشان میدهد . لاس های که عین هم میباشند ولی فقط رنگ هایش متفاوت میباشد . این دو تیم با یکدیگر رقیب هستند . ولی برند ها لباس ، اسپانسر تیم هاو حتی مالکشان یکی است . این نکته ای است که هواداران هر دو تیم نا راضی هستند . مشترک بودن باعث این شده است که هوداران هرباره از تبعیض ها را بیان کنند . هر دو تیم معترض هستند . شاید راه حل خصوصی سازی باشد که کمی این اتفاق بعید است .

پرسپولیس مراقب باشد :

پرسپولیس - قهرمان
قهرمان

سرخ پوشان پایتخت 3 سال متوالی است که قهرمان لیگ برتر میشوند . اما یکی از عامل هایی که این توانست راحت قهرمان شود ، این بود که تیم های دیگر مثل استقلال ، سپاهان و تراکتور در خواب بودند و افت شدیدی پیدا کرده بودند . ولی ماجرا امسال کمی متفاوت است . تیم تراکتور خرید های و ستاره های متعددی را وارد تیم خود کرده است و مدعی بسیار جدی قهرمانی است .

سپاهان نیز شاکله ی اصلی تیم خود را حفظ کرده است و بازیکنانی مانند شایان مصلح ، محمد رضا حسینی و امید نورافکن را جذب کرده است . تیم استقلال نیز یکی از تیم هایی است که میتوان او را مدعی دانست . حال باید پرسولیسی بسیار مراقب باشند . چون تیم های دیگر سعی دارند تا بتوانند جام لیگ 19 را بدست آورند .

مشکل بلیت فروشی:

پرسپولیس - بلیت فروشی
بلیت فروشی

سزمان لیگ و فدراسیون به شدت تاکیید داشتند که بلیت ها اینترنتی خواهد بود و به هیچ عنوان دیگر از بلیت های کاغذی استفاده نمیشود . ولی خود سازمان لیک نتوانسته است یک سامانه ی مناسب برای تهیه بلیت راه اندازی کند و اطلاع رسانی مناسبی را صورت نداده است .

مثلا یکی از مشکلات این بود که سازمان اعلام کرد که بلیت فروشی از صبح امروز برگزار خواهد . درست روز بازی . مثلا مورد دیگر این بود که قیمت بلیت پشت دروازه را قیمت جایگاه ویژه زده بودند و … اگر فدراسیون میخواهد که بلیت فروشی اینترنتی انجام دهد ، بهتر است اول ایرادات خود را بر طرف کند .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*