۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6661
  • 17 آذر 1398 - 9:04
  • 1961 بازدید
  • ارسال توسط :
پایان کار دنیزلی در ایران
پایان کار دنیزلی در ایران

پایان کار دنیزلی در ایران

پایان کار دنیزلی در ایران !!!

پایان کار دنیزلی در ایران

پایان کار دنیزلی در ایران

فقط که اخراج دنیزلی نیست :

پایان کار دنیزلی در ایران

پایان کار دنیزلی در ایران
مصطفی دنیزلی

پایان کار دنیزلی در ایران

شاید هنگامی که مرد ترکیه ای به تبریز می آمد ، کسی تصور نمی کرد که کار این مرد به نیم فصل نرسیده تمام می شود . اما دیگر پرشورها خسته شده اند و اعتماد خود را نسبت به عوامل باشگاه از دست داده اند . تغییر 4 مربی در طول دو سال ، وجود برخی افراد دلال در باشگاه ( بنا بر ادعای بسیاری از منابع و هواداران ) ، عدم به کار گیری از بازیکنان بومی و سیاست نا مناسب در فصول نقل و انتقالاتی تقریبا هواداران را بسیار عصبانی کرده است . اما بد تر از این است که هواداران احساس می کنند که از تمامی اتفاقاتی که در باشگاه رخ می دهد واقف نیستند و باشگاه مخفی کاری می کند .

همه ی این عوامل موجب شده است که تقریبا فوتبال روی منفی خود را در تبریز نشان بدهد . اشتباهاتی که در طول چند سال اخیر از سوی خود باشگاه رخ داده است و موجب شده است که تیمی که به قهرمانی بسیار نزدیک بوده است ، با یک اشتباه قهرمانی را از دست بدهد ، به این شرح است :


1 – آوردن بازیکنانی که مورد اعتماد هواداران نیست : هر بازیکنی نمی تواند در تیم تراکتور بازی کند . این شرایط فقط در یادگار حاکم است . اگر هواداران احساس کنند که بازیکنی برای تیمشان دل سوزی نمی کنند ، این بازیکن را نمی پذیرند .


2 – تغیرات بیش از حد در کادر فنی : ثبات مهم ترین عامل موفقیت یک تی در بازی گروهی به خصوص فوتبال است . سرخ پوشان تبریزی 4 مربی در طول 2 سال به این تیم آورده اند . پس از آمدن محمد رضا زنوزی ستارگان بزرگی به تیم آمدند . این در حالی است که شاید برای اولین بار این تیم چنین ستارگانی آورد .

اما سرپرست مناسبی برای این ستارگان نیاورده شد . البته می توان گفت که فرصتی برای هدایت مربیان داده نشد . جان توشاک شاید به همراه کیروش ، تنها مربیانی بودند که در سطح فوتبال 1 اروپا مربی گری مرده بودند . تحولی که توشاک در تیم به وجود آورده بود ، برای سرخ پوشان بی سابقه بود . مربی که می توان او را بزرگ ترین مربی طول تاریخ لیگ برتر دانست . اما بنا بر دلایلی عمر حضور این مربی بسیار کوتاه بود . جانشین وی یعنی محمد تقوی نیز عملکردی فوق العاده داشت .

اما دوباره او از تیم جدا شد . جانشین وی یعنی جورج لیکنز به عنوان فردی که فوتبال بلژِیک را متحول کرده بود وارد ایران شد . نتایج بسیار درخشان وی همه را به قهرمانی امیدوار کرده بود . برد در برابر تیم های استقلال تهران و سپاهان اصفهان اتفاقی بود که تیم لیکنز به راحتی توانست به آن دست یابد . اما دوباره حواشی به وجود آمده برای این تیم در یک برهه ی حساس دوباره دست این تیم را از قهرمانی کوتاه کرد و تیم لیکنز حتی سهمیه آسیایی را نیز نتوانستند کسب کنند .

امسال نیز دنیزلی عهده دار مسئولیت فنی تیم تراکتور شد . کسب 17 امتیاز از 7 بازی فوق العاده بود . 17 امتیازی که بدون گل خورده بدست آمد . اما شرایط به یکباره برای این تیم تغییر کرد .
3 – وجود دشمنان تیم در عوامل اجرایی : گروهی معتقد هستند که افرادی در درون باشگاه فعالیت می کنند که دشمن تیم هستند و دوست ندارند تیم محبوبشان پیشرفت کند .


4 – مدیریت : پرشورها مقصر اصلی اتفاقات را مدیریت می دانند . آن ها به سیاست نقل و انتقالاتی باشگاه و نحوه ی مدیریت نقد دارند .
آنچه که معلوم است ، مشکل از مربی نیست . مشکل این تیم اساسی و از نحوه ی اداره ی این باشگاه است . دنیزلی در ادعایی عجیب گفته است که بازیکنان زیر نظر او جذب نشده اند . به هر حال کار این مرد در تیم تمام شد . باید زود تر برای این تیم پرطرفدار تصمیم گیری شود و تصمیم هایی گرفته شود که به نفع هواداران باشد .

هوادارانی که تحت هر شرایطی از تیم خود حمایت می کنند . شما نیز می توانید نظرات خود را در مورد اشکالات تیم وارد کنید . در ویدیوی زیر می توانید وفاداری هواداران به تیم محبوبشان را مشاهده کنید .

پایان کار دنیزلی در ایران

پایان کار دنیزلی در ایران

پایان کار دنیزلی در ایران

پایان کار دنیزلی در ایران

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

2 دیدگاه

  1. انها که برای تیراختور و هوادارانشان سناریو می نویسند حرفه ای اند و کارشان این است و کاملا موفق عمل میکنند و هر سال یک بازی در می اورند و این هم بازی امسال شانه و زنوزی خودش هم خسته شده و گیر کرده اینجا . البته احتمالا مال لو را جبران کنند

  2. مهران تراختورچی

    اقای صادقیان در حد و اندازه تراختورکبیر نیست . مدیری که فک می کنه با ۱۵۰ سانت قدش گنده لاته و مدیریت ورزشی را با کارخانه اشتباه گرفته و از الفبای ورزش چیزی نمیدونه طبیعی بود به مشکل بر بخوره . البته تقصیر آتازنوزی هم هست که دور و برش رو زیادی دلال ها پر کردن . تراختوری که قراربود کهکشانی بشه محله پیرمردها و بازیکنان اشباع شده و درجه دو شد که هیچ انگیزه ای ندارند . بازیکنانی که درک درستی از این همه هوادار ندارند.البته دستهای پشت پرده هم برا نابودی تراختور آستین بالا زدن

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*