۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3695
  • 14 اکتبر 2019 - 0:28
  • 1848 بازدید
  • ارسال توسط :
میمبلا غایب بزرگ
ویلیام میمبلا

ویلیام میمبلا

نکته ی بسیار عجیب از میمبلا

ویلیام میمبلا

ویلیام میمبلا

نکته ی بسیار عجیب از میمبلا :

ویلیام میمبلا
ویلیام میمبلا

ویمبلا هرگاه فضایی پیدا کند شوت می کند . شوت هایی که بسیار سنگین و با دقت است . او حتی از نقطه ی کرنر نیر شوت زده است . اما هنوز شوت های وی در تیم جدید وی به ثمر نرسیده است . به هر حال هماهنگی بیشتر وی با سایر بازیکنان و کمی خوش شانسی در شوت می تواند ضعف تیم تراکتور را در گلزنی حل کند . شاید او می خواهد گل افتتاحیه را در برابر استقلال یا سپاهان به ثمر رساند . عملکرد وی نشان می دهد که روزی شوت های وی نتیجه خواهد داد . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد وی به خصوص شوت های خطر ناک میمبلا را مشاهده کنید .

ویلیام میمبلا

ابهام در حضور اشکان :

ویلیام میمبلا - اشکان دژاگه
اشکان دژاگه

حضور اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی ، در بازی مقابل بحرین همچنان نامعلوم است . اشکان که پیش از بازی در برابر با تیم کامبوج دچار مصدومیت جزئی شده بود ، بازی در برابر این تیم را از دست داد . ولی پس از آن اعلام شد که وی مشکلی برای همراهی تیم در برابر بازی با تیم بحرین ندارد . ما به تازگی برخی خبرگزاری مدعی شده اند که حتی وی به بازی در برابر بحرین نیز نخواهد رسید . حال باید منتظر ماند و دید که این خبر تا چه حد معتبر می باشد .

ویلیام میمبلا

دنیزلی مخالف فضای مجازی :

ویلیام میمبلا - مصطفی دنیزلی
مصطفی دنیزلی

مصطفی دنیزلی اعلام کرد با فعالیت بازیکنان در فضای مجازی به شدت مخالف است و رفتار بازیکنان حرفه ای را در این صفحات نمی پسندد . او گفت که خود نیز در هیچ کدام یک از شبکه های مجازی عضو نیست . او گفت فقط برای ارتباط و انتقال پیام از معدود شبکه ی اجتماعی استفاده کند . در ادامه او افزود که بازیکنان باید تمام تمرکز خودشان را برای موفقیت تیم بگذارند و کاری با مطالب پوچ و بیهوده شبکه های مجازی نداشته باشند .

ویلیام میمبلا

سرنوشت مبهم اسدی :

ویلیام میمبلا - رضا اسدی
رضا اسدی

گاهی توفیقات اجباری موجب موفقیت می شود . مصدومیت خانزاده بسیاری را نگران کرده بود که تراکتور جانشینی برای این بازیکن ندارد . اما رضا اسدی جانشین وی نشان داد که او می تواند در پست دفاع میانی نیز عملکرد بی نقصی داشته باشد . بازگشت محمد رضا خانزاده چالش شیرینی را برای دنیزلی به ارمغان خواهد آورد . خانزاده نیز مهره ای نیست که در نیمکت باشد . بازگشت وی رضا اسدی را به پست اصلی وی باز خواهد گرداند . هافبک های متعدد نیز در این تیم وجود دارد که بلاشک با بازگشت اسدی نیمکت نشین خواهند بود . اکبر ایمانی ، ویلیام میمبلا ، مسعود شجاعی ، اشکان دژاگه ، سوگیتا و بازیکنانی همچون سعید مهری هافبک های متعدد این تیم می باشند .

ویلیام میمبلا

سرنوشت شکاری چه خواهد شد ؟

ویلیام میمبلا - رضا شکاری
رضا شکاری

نظراتی مختلف در مورد پرونده ی رضا شکاری وجود دارد . معاون حقوقی باشگاه تراکتور اعلام کرد که بازی کردن رضا شکاری منع قانونی برای این تیم ندارد و دلیل بازی نکردن وی فنی است و مربوط به دنیزلی می باشد . اما این مورد نیز کمی عجیب است ! بازیکنی با کیفیت وی نمی تواند به این مقدار از تیم اصلی دور باشد . باشگاه ذوب آهن چندی پیش اعلام کرد که دلیل این دوری نیز مربوط به پرونده ی وی می باشد . هر چه که است ، آینده ی یکی از بازیکنان خوب ملی همچنان نا مشخص است .

ویلیام میمبلا

سرنوشت تیم تراکتور ؟؟؟

تیم کهکشانی تراکتور

می توان گفت که قول زنوزی بر آورده شد . او هنگامی که مالکیت تیم را به دست آورد قول تشکیل یک تیم کهکشانی را داد . به نظر این تیم کهکشانی تشکیل یافته است . یک سرپرست بسیار باهوش و حرفه ای نیز عهده دار هدایت این ستاره ها است . دنیزلی سه قهرمانی در ترکیه دارد . فردی با این ویژگی می تواند به راحتی در لیگ ایران قهرمان شود . امسال از آن سال هایی است که پرشورها بسیار امیدوار به قهرمانی هستند .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*