۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 6234
  • 08 آذر 1398 - 11:34
  • 282 بازدید
  • ارسال توسط :
هیروینگ لوزانو
هیروینگ لوزانو

هیروینگ لوزانو

هیروینگ لوزانو کیست ؟

هیروینگ لوزانو

هیروینگ لوزانو

لوزانو کیست ؟

هیروینگ لوزانو

هیروینگ لوزانو بازیکن حرفه ای مکزیکی است که برای تیم ناپولی ایتالیا و تیم ملی مکزیک بازی می کند . و سابقه ی بازی برای تیم آیندهوون هلند را دارد . او در پست وینگر به خصوص در سمت چپ بازی می کند . گل زیبای او به تیم ملی آلمان در جام جهانی 2018 روسیه بسیار مورد ستایش قرار گرفت . او با این گل تیم خود را با نتیجه ی 1-0 به برد هدایت کرد .

سرعت و تکنیک فوق العاده ای دارد و خط دفاعی حریف را بسیار آزار می دهد . راست پا است و 24 سال دارد . تقریبا وی با 175 سانتی متر یک بازیکن کوتاه قد و ریز نقش می باشد. در ادامه زندگی نامه ی ورزشی و حرفه ای وی را بررسی می کنیم .

هیروینگ لوزانو

محل تولد لوزانو :

هیروینگ لوزانو

لوزانو در 30 ژولای سال 1995 در شهر مکزیکوسیتی کشور مکزیک به دنیا آمد . او یک برادر دیگر دارد که از خود او کوچک تر است و وی نیز فوتبالیست حرفه ای است . برادر وی در پست هافبک بازی می کند .

هیروینگ لوزانو

لوزانو و فوتبال :

هیروینگ لوزانو

در سال 2009 لوزانو به باشگاه حرفه ای پاچوکا در کشور مکزیک پیوست . او 5 سال در سیستم جوانان این تیم بازی کرد . در سال 2014 او اولین بازی خود را برای تیم بزرگ سالان این تیم بازی کرد . او در اولین بازی خود که به عنوان یک بازیکن تعویضی وارد میدان شده بود ، پس از 5 دقیقه موفق به زدن اولین گل خود و در نهایت موجب پیروزی تیمش شد و بسیار موثر واقع شد . او حتی موفق شد با این تیم به لیگ کونکاکاف برود .

لوزانو در لیگ هلند :

هیروینگ لوزانو

در 19 ژوئن سال 2017 او با عقد قراردادی 6 ساله به تیم آیندهوون هلند پیوست . مارکل مارس مدیر این تیم اعلام کرد که بسیار خرسند است که پس از مذاکره ی 6 ماهه توانسته است این ستاره ی جوان را به تیم خود اضافه کند . او اولین مسابقه ی خود را برای باشگاه هلندی در پلی آف لیگ قهرمان انجام داد . در این بازی تیم او با نتیجه ی 2-0 پیروز شد و به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد .

او اولین گل خود را در برابر تیم آیز آلمارک به ثمر رساند . همین موجب شد که وی در دقیقه ی 84 که تعویض شد و مورد تشویق هواداران قرار گیرد و هواداران او را سرپا استقبال کنند . او به آمار گلزنی خود ادامه داد و تبدیل به اولین بازیکن این تیم هلندی شد که در سه بازی ابتدایی در لیگ هلند گل به ثمر رسانده است . به این ترتیب او در ماه آگوست تبدیل به بهترین بازیکن لیگ هلند شود .

در سال 19-2018 او با 21 گل و 12 پاس گل تبدیل به موثرترین بازیکن تیمش انتخاب شد . انتقال او به این تیم کمی عجیب بود . او پس از درخشش در لیگ مکزیک مورد توجه بسیاری از باشگاه های سطح یک اروپایی قرار گرفت . اما مدیر برنامه ی وی مینو رایولا مقدمات حضور وی را برای این تیم هلندی فراهم کرد .

هیروینگ لوزانو

لوزانو در ناپولی :

هیروینگ لوزانو

درخشش وی در تیم هلندی موجب شد که باشگاه ناپولی حاضر به پرداخت بند فسخ قرارداد وی شود . ناپولی برای انتقال این بازیکن 42 میلیون یورو به باشگاه هلندی پرداخت کرد . حقوق سالیانه ی وی 4 میلیون یورو در سال بود . این قرارداد تا سال 2024 ارزش داشت . او خیلی زود توانست خودش را با فوتبال ایتالیا هماهنگ کند و در این لیگ نیز بدرخشد . او در یک بازی حساس در برابر تیم یوونتوس موفق به گلزنی شد . این اولین گل او در سری آ ایتالیا بود که حتی مورد تحسین فوق ستاره ی دنیا یعنی رونالدو قرار گرفت .

هیروینگ لوزانو

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*