۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 3911
  • 17 اکتبر 2019 - 13:13
  • 373 بازدید
  • ارسال توسط :
نیمار
نیمار

نیمار

زندگی نامه ی نیمار ستاره ی برزیلی را مشاهده کنید .

نیمار

نیمار

نیمار کیست؟

نیمار
ستاره ی برزیلی

نیمار سانتوس داسیلوا جونیور فوتبالیست مشهور برزیلی می باشد . او هم اکنون یکی از گران قیمت ترین بازیکن در دنیا فوتبال و حتی سایر رشته های ورزشی است . نیمار جونیور اکنون برای تیم پاریس سن ژرمن بازی می کند . وی سابقه پوشیدن پیراهن تیم بارسلونا را دارد . 27 سال سن او و 175 سانتی متر نیز قد وی می باشد . وی توانسته است که جام های متعددی را در باشگاه های خود بدست آورد . او یکی از ارکان اصلی تیم ملی خود یعنی برزیل نیز به حساب می آید . در ادامه زندگی نامه ی وی را از کودکی تا اکنون مشاهده می کنیم .

محل تولد نیمار :

نیمار - سائوپائولو
سائوپائولا

جونیور در شهر سائوپائولو به دنیا آمد . این شهر یکی از مهمترین شهر های میزبان جام جهانی در سال 2014 بوده است . 5 فوریه سال 1992 وی در برزیل چشم به دنیا گشود . پدر جونیور نیز فوتبالیست حرفه ای بوده است و نقش به سزایی را در رسیدن فرزندش به این مهارت ها داشته است . نیمار نیز مانند دیگر کودکان برزیلی به فوتبال علاقه ی شدیدی را داشت . او همواره مشغول بازی در خیابان و سالن های ورزشی بود . می توان گفت که جونیور مهارت های خود را در این مکان ها بدست آورده است .

تولد یک ستاره :

نیمار - تولد یک ستاره
تولد یک ستاره

علاقه ی نیمار جونیور به فوتبال موجب شد که وی در تیم های محلی ثبت نام کند . او وقتی 11 سال داشت به سیستم جوانان باشگاه سانتوس برزیل پیوست . اولین قرارداد حرفه ای وی با این باشگاه هنگامی بود که 17 سال سن داشت .

شروع فوتبال حرفه ای :

نیمار - جونیور در سانتوس
جونیور در سانتوس

سال 2009 وی توانست به تیم ارشد سانتوس برزیل بپیوندد . وی عملکرد خیره کننده ای را در این تیم داشت . هر باشگاه و هر استعداد یابی بازی فوتبال او را مشاهده می کرد ، از تولد یک فوق ستاره آگاه می شد . وی حتی هنگامی که در آکادمی این تیم بود ، مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار گرفته بود . اما دستمزد کم موجب شد که او در تیم سانتوس بماند . وی در طول حضورش در این تیم موفق به زدن 54 گل در طول 102 بازی شد .

جنگ بر سر ستاره :

نیمار - بارسلونا
بارسلونا

در سال 2013 وی مورد توجه دو غول اسپانیایی یعنی بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفت . بالاخره او با مبلغ 86 میلیون پوند به تیم بارسلونا پیوست . عملکرد جونیور در بارسلونا بسیار بی نقص بود . او حتی در اولین الکلاسیکو ی خود موفق به گلزنی شد . در اولین فصل حضورش 39 گل به ثمر رساند .

بدشانسی محض در برزیل :

نیمار - برزیل
برزیل

امیدواری ها برای فتح جام جهانی در میان مردم برزیل بسیار بود . این تیم در خانه ی خود میزبان بود و فوق ستاره ای به نام نیمارجونیور در این تیم وجود داشت . اما چیز خوب پیش می رفت ، اما مصدومیت بسیار شدید ستاره ی برزیلی ضربه ی سنگینی را به تیم ملی برزیل زد . او در بازی یک چهارم نهایی در برابر کلمبیا مصدومیتی شدیدی را دچار شد . حتی وی در خطر از دست دادن ادامه ی فوتبالش نیز بود . تیم برزیل بدون فوق ستاره ی خود شکست سنگینی را در برابر آلمان تجربه کرد و این جام جهانی بسیار برای زرد پوشان تلخ شد .

ادامه ی درخشش در کاتالانیا :

نیمار - مثلث طلایی
مثلث طلایی

تجربه تلخ موجب نشد که وی درخشش خود را در تیم بارسلونا ادامه دهد . او گل دوم تیمش را در برابر تیم سویا به ثمر رساند و موجب قهرمانی تیم بارسلونا در کوپا دل ری شد . 2 آوریل 2017 موفق شد که 100 گل خود را برای تیم بارسلونا به ثمر رساند . مثلثی که او با مسی و سوارز تشکیل داده بود ، بسیار هماهنگ و خطر ناک بوده است .
ظاهرا این ستاره از بودن در بارسلونا خسته شده بود و دوست داشت که تجربه ی جدیدی را دنبال کند .

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*