۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 7125
  • 18 دسامبر 2019 - 20:21
  • 4255 بازدید
  • ارسال توسط :
نیل یداللهی
نیل یداللهی

نیل یداللهی

نیل یداللهی کیست ؟

نیل یداللهی

نیل یداللهی

بازیکن دورگه در تراکتور ؟

نیل یداللهی

نیل یداللهی بازیکن دورگه ایرلندی – ایرانی همواره یکی از بازیکنانی بوده است که تیم های ایرانی بسیار به سراغ وی می روند . اما این بازیکن کیست ؟ او 188 سانتی متر دارد و در پست هافبک بازی ساز و دفاع چپ بازی می کند . او یک بازیکن با کیفیت است و سابقه ی فوق العاده ای را در سطح یک فوتبال دنیا دارد و بازی در تیم سوانسی ، برنلی و … را دارد . وی یکی از گزینه های برانکو در سال گذشته برای تقویت سمت چپ دفاعی خود بود . اما با محمد نادری به توافق رسید .

حال شایعاتی پیچیده است که این بازیکن برای پیوستن به تیم تراکتور با محمد رضا زنوزی مالک باشگاه تبریزی در ترکیه ملاقات خواهد کرد . اما نکته ای که در این جا به پیش می آید ، این است که مگر تراکتور در پست دفاع چپ و هافبک طراح فاقد بازیکن است ؟ جواب این سوال بسیار روشن است . در این دو پست بازیکنان بسیار وجود دارد . به میزانی بازیکن وجود دارد که احتمالا تعدادی از این ستاره ها در نیم فصل دوم کنار گذاشته شوند . حال سیاست باشگاه در جذب این بازیکن چیست ؟

البته هنوز جذب این بازیکن تایید نشده است . ولی باید به این نکته اشاره کرد که او بازیکن خوب و با کیفیتی است . حتی در زمان کیروش وی نزدیک بود به تیم ملی نیز دعوت شود . حال باید دید که آیا این خبر چه مقدار واقعیت دارد ؟

سرخ پوشان در پست مدافع چپ میثم تیموری و احسان حاجی صفی را دارد و هافبک های خلاقی همچون مسعود شجاعی ، اشکان دژاگه ، سوگیتا ، مازولا ، میمبلا ، رضا شکاری و ….. را دارد . نظر شما در مورد این ترافیک چیست ؟ ترافیکی که احتمالا با اضافه شدن نیل یداللهی به آن افزوده شود . شما می توانید عملکرد هر یک از بازیکنانی را که سرخ پوشان در ابتدای فصل جذب کرده اند را مشاهده کنید .

نیل یداللهی

سینا خداحافظی کرد :

سینا عشوری هافبک تدافعی سابق تیم تراکتور از دنیای فوتبال خداحافظی کرد . هافبکی که از لحاظ فنی در سطح خوبی قرار داشت . اما مصدومیت های بد موقع و شدید مانع از بازی کردن وی به مدت طولانی می شد . علاوه بر آن این مصدومیت ها نگذاشت تا وی بتواند آمادگی بدنی خود را و فنی خود را نشان دهد . از این رو او تصمیم به جدایی و خداحافظی از فوتبال کرد .

ایمانی باغیرت :

تراکتور تیم اولین ها

اکبر ایمانی بازیکن تیم تراکتور یکی از بهترین و بی حاشیه ترین بازیکن این تیم است . بازیکنی که در میان هواداران نیز بسیار محبوب است . هافبکی در وسط میدان بسیار می جنگد و شوت های سهمگینی نیز دارد . او به تازگی مصاحبه نکرده است . وی گفته است که نمی داند مصاحبه های اخیر از کجا نشأت گرفته از کجا است . هم چنان در ادامه افزود که عده ای می خواهند برای این تیم حاشیه درست کنند .

در حالی که تیم به تازگی به آرامش رسیده است . همگی به یاد داریم هنگامی که در ابتدای فصل او در ترکیب اصلی کم به کار گرفته می شد ، وی اصلا حاشیه ای برای تیم درست نکرد . تیم با وجود چنین بازیکنان حرفه ای و باغیرتی می تواند پیشرفت کند .

نیل یداللهی

بازی سرنوشت ساز برای تراکتور :

نیل یداللهی

شاید تراکتور بتواند خط تیره ای را که برای تیم نفت مسجد سلیمان باقی مانده است را تراکتور عدد دار کند . خط تیره ای را که حاصل از عدم شکست ناپذیری این تیم است . شاید سرخ پوشان اولین تیمی باشد که با حمایت حداکثری هواداران خود بتوانند اولین شکست این تیم را در لیگ 19 رقم بزند . هیچ کاری نیست که این تیم نتواند با هواداران خود در یادگار امام انجام ندهد . بارها و بارها دیده شده است که این تیم در خارج از خانه ی خود شکست سنگینی از یک تیم داشته است . اما در یادگار امام با همان تیم توانسته است انتقام خود را به همراه پرشورها بگیرد .

نیل یداللهی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. بهتر نیست به جای این با رایان تفضلی که مدافع خیلی خوبیه مذاکره کنند؟ یا بیت آشور که مدافع راست فوق العاده ایه مذاکره کنند/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*