۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3084
  • 04 اکتبر 2019 - 9:38
  • 1243 بازدید
  • ارسال توسط :
نگرانی هواداران تراکتور

نگرانی هواداران تراکتور

آخرین اخبار از حواشی بازی تراکتور و پارس جنوبی جم

نگرانی هواداران تراکتور

نگرانی هواداران تراکتور

هواداران تحریک نشوید !!!!!

نگرانی هواداران تراکتور
نگرانی هواداران تراکتور

برخی هواداران تیم تراکتور اعتقاد دارند که انتخاب وحید کاظمی به عنوان داور و محسن ترکی به عنوان ناظر داوری با هدف هایی است و سناریوی از پیش نوشته شده است . وحید کاظمی داوری است که پرشورها دل خوشی از آن ندارند . تیم تراکتور در دو هفته ی آینده مهمان هستند و در هفته ی نهم میزبان تیم استقلال میباشد . هواداران تیم تراکتور با محرومیت تعلیقی مواجه هستند و اگر با تخلف هواداران روبرو شوند احتمال محرومیت هواداران در بازی حساس مقابل استقلال است . البته پرشورها هوادارانی بسیار فهیم اند و هیچگاه کاری را انجام نمیدهند که به ضرر تیمشان باشد . در ویدیوی زیر میتوانید از زیبایی های این هواداران را مشاهده کنید . فوتبال با هوادار زیبا است .

نگرانی هواداران تراکتور

یادگار یک مهمان ویژه دارد :

نگرانی هواداران تراکتور - مارک ویلموتس
مارک ویلموتس

مارک ویلموتس سر مربی تیم ملی ایران با سفر به تبریز نظاره گر بازی دو تیم تراکتور و پارس جنوبی جم خواهد بود . او روز جمعه ساعت 12 ظهر وارد فرودگاه تبریز خواهد شد . هواداران تیم میتوانند با استقبال گرم از سرمربی تیم ملی ، قدرت و شور هواداران را مشاهده کند .

نگرانی هواداران تراکتور

سردار رکورد شکن :

نگرانی هواداران تراکتور - سردار آزمون
سردار آزمون

سردار آزمون رکورد علی دایی و مهدی مهدوی کیا مبنی بر گل زدن بازیکنان ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا را شکست . به نظر سردار می تواند یکی از بازیکنانی باشد که از بهترین لژیونر های تاریخ ایرانی باشد . او در دوره ی قبلی که به همراه تیم روستوف در لیگ قهرمانان حاضر شده بود توانسته بود دو گل به اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ گل بزند . او در دو بازی ابتدایی این فصل نیز موفق به زدن دو گل شد . اگر او بتواند درخشش خود را در لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهد می تواند به تیم های درجه ی 1 اروپا منتقل شود . در ویدیوهای زیر می توانید دو گل سردار در این فصل لیگ قهرمانان اروپا را مشاهده کنید .

نگرانی هواداران تراکتور

این مردم ویلیموتس را به تبریز کشاندند :

نگرانی هواداران تراکتور - هواداران
هواداران

ترانسفر مارکت به تازگی آماری را منتشر کرد که بسیاری معتقد هستند این آمار مارک ویلموتس را به تبریز کشانده است . ترانسفر مارکت با انتشار این آمار تعجب همگان را به همراه داشت . بر اساس این آمار تیم تراکتور 5 مین تیم پرطرفدار دنیا میباشد . یعنی بالاتر از تیم های آرسنال و رئال مادرید میباشد . این آمار بر اساس تعداد حضور هواداران در ورزشگاه میباشد .

نگرانی هواداران تراکتور

نگرانی هواداران تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*