۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
 • شناسه : 7369
 • 04 دی 1398 - 11:21
 • 5224 بازدید
 • ارسال توسط :
دانیال اسماعیلی فر در کدام تیم
نقل و انتقالات باشگاه تراکتور

نقل و انتقالات باشگاه تراکتور

خرید های باشگاه در نیم فصل مشخص شد .

نقل و انتقالات باشگاه تراکتور

نقل و انتقالات باشگاه تراکتور

خرید های باشگاه در نیم فصل مشخص شد :

نقل و انتقالات برای باشگاه های ایرانی شروع شده است و تا 23 دی تیم ها فرصت دارند تا بازیکنان مورد نظر خود را خریداری کنند . اما یکی از باشگاه های ایرانی که همواره در فصل نقل و انتقالاتی فعال بوده است و شایعات زیادی در پیرامون خود دیده است ، تراکتور است . باشگاهی که ستارگان بسیاری را به تیم خود در 2 سال گذشته آورده است . اما امسال این تیم در 3 پست بازیکن کم دارد . در ادامه بازیکنان مورد نظر این باشگاه را در این 3 پست بررسی می کنیم .

هادی محمدی :

هادی محمدی مدافع باشگاه ذوب آهن در خواست جدایی از تیم را داده است و به احتمال زیاد این بازیکن در نیم فصل از تیم خود جدا شود . وی از نیمکت نشینی در این تیم ناراضی است و به نظر جدایی وی قطعی است . او سابقه ی بازی برای سرخ پوشان تبریزی را دارد . از این رو شایعاتی مطرح شده است که وی دوباره به تبریز باز خواهد گشت . تیم تراکتور در این پست فقط دو بازیکن تخصصی دارد .

ایمان سلیمی و محمد رضا خانزاده که هیچ گاه جایگزین ثابتی نداشته اند . گاه دیده ایم که هنگامی که یکی از این دو مدافع مصدوم یا محروم می شدند اکبر ایمانی و رضا اسدی جایگزین می شدند . بازیکنانی که پست تخصصی آن ها هافبک دفاعی است و نمی توانند عملکرد خوبی را در این پست به جای بگذارند .

حال باید دید که مدافع شاکی تیم اصفهانی در نیم فصل دوم چه سرنوشتی خواهد داشت . مدافعی که 188 سانتی متر دارد و می تواند با قامت مناسب و تنومند خود مشکلاتی را که تیم در ضربات هوایی به خصوص در بخش دفاعی مشکل دارد را حل کند .

مدافعی که در طول حضورش در این تیم عملکردی خوبی را داشته است و تجربه ی خوبی را نیز با تیم اصفهانی هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا را داشته است . با وجود این همه تجربه وی 28 سال دارد و حداقل می تواند به مدت حداقل 5 سال خط دفاعی سرخ پوشان را تضمین کند . زیرا او در بهترین دوره ی سنی قرار دارد .

دانیال اسماعیلی فر :

یک بازیکن در ایران وجود دارد که همه ی هواداران تراکتور و باشگاه به دنبال جذب او هستند . او کسی نیست جز دانیال اسماعیلی فر . وی در نزد پرشورها بسیار محبوب است . واین نیز به خاطر عملکرد درخشان وی در طول حضور دو ساله اش در این باشگاه بوده است . بسیاری معتقد هستند که این تیم در پست دفاع راست نیز ضعف دارد و باید به دنبال بازیکن باشد . همه اسماعیلی فر را مناسب ترین بازیکن برای این پست می دانند . اما نکته ای که احتمال این انتقال را ضعیف می کند ، خواسته ی باشگاه ذوب آهن است .

بنا بر اعلام مدیریت باشگاه ذوب آهن 5 میلیارد مبلغ فسخ قرارداد وی می باشد . در ضمن تیم های دیگر نیز همچون تیم های پرسپولیس و سپاهان به دنبال این ستاره ی ارزشمند هستند . حال باید دید که کدام باشگاه حاضر به پرداخت مبلغ فسخ وی هستند . باید دید که آیا مدیران تراکتور برای جذب این بازیکن چه برنامه ای دارند .

شهریار مغانلو :

یکی دیگر از بازیکنانی که در این فصل توانسته است بسیار مورد توجه قرار گیرد و شایعات بسیاری را برای پیوستن به تیم های بزرگ درست کند ، شهریار مغانلو است . بازیکنی از دیار زنجان که اکنون با 7 گل در رده دوم بهترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد . این بازیکن از دید همه ی باشگاه های بزرگ در نیم فصل اول به دور ماند و شرایط را برای پیکان تهران محیای کرد تا این ستاره را صید کند .

بازیکنی که در بهترین شرایط سنی قرار دارد . وی 25 سال دارد و 187 سانتی متر قد وی است . این یعنی همان مهاجمی که تراکتور می خواهد . البته شنیده ها حاکی از آن است که تیم محبوب وی نیز تراکتور است و این شاید نکته ای باشد که تیم تبریزی را از ساید رقبا برای جذب مهاجم زنجانی جلو بیندازد . از ویژگی های بارز این مهاجم می توان به قدرت سرزنی و ساختن موقعیت برای هم تیمی های خود اشاره کرد .

او علاوه بر گلزنی برای دیگر مهاجمان موقعیت نیزمی سازد و این یک امتیاز مثبت برای یک مهاجم شماره 9 است . حال باید دید که جذب وی در نیم فصل اتفاق خواهد افتاد و یا به زمان دیگری موکول خواهد شد . البته شکی در این نیست که سرخ پوشان به دنبال یک مهاجم گلزن هستند . مهاجمی که در ابتدای فصل با مبلغ هنگفت جذب شد ؛ اما نتوانست توقعات را بر آورده کند .

نظر شما در مورد جذب بازیکنان بالا چیست ؟
به نظر شما جذب این سه بازیکن ایرانی می تواند مشکلات سرخ پوشان را حل کند ؟
آیا علاوه بر این سه بازیکن باید بازیکن دیگری اعم از داخلی یا خارجی جذب شود ؟
چه کسی این بازیکنان را به باشگاه پیشنهاد می کند ؟
آیا کادر فنی مستقیم درخواست جذب بازیکن را می دهند ؟

یکی از سوالاتی که همچنان در ذهن پرشورها باقی است ، این است که پیشنهاد جذب بازیکن توسط چه کسی در باشگاه انجام می شود . نکته ای که دنیزلی پس از خداحافظی از تیمش بیان کرد این بود که همه ی خواسته های او در جذب بازیکن بر آورده نشد . حال معلوم نیست منظور وی از این سخن چه بوده است ؟….

نقل و انتقالات باشگاه تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

10 دیدگاه

 1. آقای دانیال اسماعیلی فر و شهریار مغانلو و آل کثیر بهتر هست جذب شوند در مورد دفاع آخر ذوب آهن باید عرض کنم علاوه بر کیفیت باید بلند قد بودن ایشون نیز لایدذارزیابی شود چون تیم ما از ضربات ایستگاهی بیشترین گل رو دریافت کرده….ضمنا با تمام احترام به تمام بازیکنان آقای مازولا و ساسان انصاری بهتر است در لیست خروجی قرار بگیرن ضمنا فورچونه هم تا الان ارزیابی دقیقی روش صورت نگرفته و در مورد ایشون نظری ندارم

 2. مبین تراکتورچی

  تو خط دفاعی با گزینه هایی مثل محمدی و محمدزاده مذاکره شده ولی اگر ممکن باشه کاش پور علی گنجی بیاد (البته خیلی سخته) رضا علیاری هم چپ پاست و بهترین گزینه تو لیگ ایران و تیم های غیر مدعی
  تو خط راست دفاعی باید و باید دانیال جذب بشه به هر شکل ممکن
  مهاجم ایرانی هم انصاریفرد باید گزینه اول باشه گوچی دوم,شهریار سوم و آل کثیر چهارم (رمضانی گزینه خوبی,نیست)

 3. bali Sasan va Mazaola va Forchuneh Bedarfe TRACTORnemikhoran.Danyal va Moganloo ,Alkasir hatman bada jazb beshan

 4. Moganloo-Ismailifard-Alkasir ra bayed biyavarand.Sasan Ansari bayed beravad

 5. برادر من هادی محمدی اگه بازیکن خوبی بود رو نیمکت نمی نشست چون قبلا هم تراختور بود کلا دفاع خلاق و فوق العاده ای نیست سرعت پایین قد متوسط دقت پاس ضعیف و درگیری متوسط کلا باهوش نیست و به نظر من تراختور بیخیال این بشه در مورد دانیال و مبلغ فسخ قرادادش باید بگم اگه قراره بازیکنای متوسطی مثل فورچونه رو با قیمت نجومی بیارن بشینه رو نیمکت دانیال باید تا حالا با ما تموم میکرد منطقی به نظر نمیرسه دوستان؟ در مورد شهریار و ال کثیر همه توافق نظر دارند مخصوصا ال کثیر که بارها از علاقه اش به تراختور گفته و مهاجم سرعتی شوت زن چهار چوب شناس و البته سر زن نیز هست میتونن چند بازیکنو از لیست خارج کنن اینارو بیارن ولی ساسان نه چون خوب پرس میکنه و زمانهایی که تیم به دنبال حفظ نتیجه هست میتونه بیاد زمین

 6. دانیال که از اوجب واجباته بین مغانلو و آل کثیر من مغانلو رو ترجیح میدم دفاع هم اگه بشه پورعلی گنجی ولی اگه نشد محمدی هم بد نیست

 7. تیراختورچی

  عجب آدم های… پیدا میشه همه اکثر خبرگزاری ها ت وبخش ورزشی شایعه کردن کاپیتان تیم ملی ژاپن با پیشنهاد 84/000/000/000 تومنی تراکتور مواجه شده است!!!

  • مهدی زارع

   شایعه ای بیش نیست . فکر نکنم هیچ تیمی در ایران توان پرداخت چنین مبلغی را داشته باشد . این پول تقریبا بودجه ی یک ساله ی تیم های قدرتمند ایران است .

 8. ba Sina movafeg hastam,Moganloo-Danyal-kheyli khoob hastand-Moganloo bumi ham hast…

 9. Moganloo -Ansarifard-Danyal -Alkasir khoob hastand vali Gucci khoob nist

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*