۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6486
  • 04 دسامبر 2019 - 8:57
  • 1299 بازدید
  • ارسال توسط :
احسان غایب بزرگ
نبرد تراکتور با مدعیان

نبرد تراکتور با مدعیان

نبرد تراکتور با مدعیان

نبرد تراکتور با مدعیان

نبرد تراکتور با مدعیان

تراکتور با این رویه شکست خورده است :

نبرد تراکتور با مدعیان

تیم تراکتور در برابر 3 تیم بالای جدول نتوانسته است نتایج مطلوبی و در شان یک تیم قهرمان کسب کند . اولین بازی مقابل پرسپولیس بود . این بازی اولین برد این تیم در لیگ 19 بود . بازی که تیم دنیزلی بسیار منطقی و با یک برد اقتصادی نتوانست اولین برد خود را در لیگ برتر کلید بزند . اما بازی دوم در برابر تیم دیگر پایتخت یعنی تیم استقلال بود . سرخ پوشان بر خلاف بازی با پرسپولیس ، بسیار پراشتباه ظاهر شد .

به خصوص در خط دفاعی این اشتباهات بسیار به چشم می خورد . یکی از نکات منفی این بازی ترکیبی بود که مصطفی دنیزلی راهی میدان کرده بود . سومین بازی این تیم در برابر تیم های مدعی ، بازی در برابر بهترین تیم لیگ ایران بود . تیمی که اصلا شکست نخورده است و قبل از بازی در برابر تیم تبریزی فقط یک گل خورده بود . شاگردان دنیزلی در این بازی توانستند نمایش خوبی را به اجرا در آورند .

اما نتیجه را به تیم حریف واگذار کردند . تراکتور در این 3 بازی توانسته است 3 مرتبه دروازه ی حریف را باز کند . این یک آمار معمولی است . اما خوردن 6 گل در 2 بازی ، عملکرد ضعیفی بود که خط دفاعی تیم به ثبت رساند . اگر بازی نتیجه ی بازی با پدیده نیز با آمار بدست آورد ، پرشورها باید منتظر شکست باشند . اما این بازی به بعد از نیم فصل اول موکول شده است . تا آن زمان بلاشک دنیزلی تیم خود را از بحران خارج کرده و تیم را دوباره وارد جمع مدعیان خواهد کرد .

دو بازی نسبتا راحت و کسب 6 امتیاز از این دو امتیاز شرایط را به گذشته باز می گرداند . تراکتور در هفته ی 13 رقابت های لیگ برتر دوره ی 19 به مصاف تیم شاهین بوشهر خواهد رفت . بعد از آن نیز به مصاف تیم همشهری یعنی ماشین سازی خواهد رفت و دربی تبریز را برگزار خواهد کرد .

در ضمن این تیم همواره از حمایت های هواداران خود برخوردار است . هوادارانی که در شکست های و پیروزی ها ، هوای سرد و گرم و در هر گونه شرایطی به ورزشگاه رفته و تیم خود را به روز های اوج باز می گردانند . در ویدیوی زیر می توانید گوشه ای از حمایت پرشورها و یا بهتر بهترین هوادار یک تیم ایرانی و حتی آسیا را مشاهده کنید .

نبرد تراکتور با مدعیان

نبرد تراکتور با مدعیان

نبرد تراکتور با مدعیان

آشنایی با حریف تراکتور در جام حذفی :

نبرد تراکتور با مدعیان

حریف تیم تراکتور در جام حذفی مشخص شد و از این رو سرخ پوشان تبریزی در ورزشگاه یادگار امام ، میزبان تیم مس کرمان خواهد بود . تیمی که از کیفیت فنی بالایی برخوردار است و سابقه ی درخشانی را در لیگ برتر و حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز داشته است . این تیم در جدول لیگ یک آزادگان از 15 بازی موفق به کسب 24 امتیاز شده است و در رده ی پنجم ایستاده است . این تیم با صدر جدول که نود ارومیه در آن ایستاده است ، 5 امتیاز فاصله دارد و یکی از گزینه های صعود به لیگ برتر می باشد .

شاید قرعه ی تیمهایی مثل شاهین بوشهر و یا حتی نفت مسجد سلیمان برای تیم دنیزلی بهتر بود . زیرا تیمهایی که در دسته ی یک هستند گاه شگفتی آور رقابت ها می شوند . این نیز به دلیل عدم شناخت کافی کادر فنی و بازیکنان از تیم مقابل است . از نکات مهم این بازی تقابل مهدی تیکدری بازیکن تازه وارد تیم تبریزی در مقابل تیم سابقش یعنی مس کرمان است . این بازیکن را می توان یکی از 3 بازیکن برتر تیم در طول بازی های لیگ برتر و جام حذفی دانست .

نبرد تراکتور با مدعیان

نبرد تراکتور با مدعیان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*