۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3143
  • 05 اکتبر 2019 - 5:48
  • 3191 بازدید
  • ارسال توسط :
نام جدید مهاجم تراکتور

نام جدید مهاجم تراکتور

نام جدید مهاجم جدید تیم تراکتور را مشاهده کنید !!!!!!!!!!!!

نام جدید مهاجم تراکتور

نام جدید مهاجم تراکتور

تیم تراکتور صاحب یک مهاجم دیگر شد :

ظاهرا فورچونه برای تیم تبریزی مهاجم نخواهد شد . البته نیازی به مهاجم نیست . وقتی بازیکنی به نام احسان حاجی صفی در تیم وجود دارد ، تیم می تواند هر کاری بکند . او برای تیمش 6 امتیاز آورده است . این بالاترین میزان امتیاز آوری یک بازیکن در لیگ امسال بوده است . شاید یکی از دلایلی انتقال احسان به پست هجومی توسط دنیزلی ضعف گلزنی تیم بوده است .

احسان حاجی صفی با دو گلی که در برابر تیم پرسپولیس و پارس جنوبی جم به ثمر رسانده است ، موثر ترین بازیکن لیگ 19 بوده است . البته اگر فورچونه آماده باشد بسیار تاثیر گذار تر از حاجی صفی خواهد بود . در ویدیوی زیر می توانید تلخ ترین گل تاریخ تیم تراکتور و حاجی صفی را مشاهده کنید .

نام جدید مهاجم تراکتور

تبریک رشید :

رشید مظاهری رکورددار کلین شیت های متوالی در لیگ برتر ایران شد . او در دقیقه 56 به رکورد سید حسین حسینی رسید و با کلین شیت کامل در 90 دقیقه ، بر این رکورد نیز افزود . به نظر رشید حالا حالا ها قصد گل خوردن ندارد . شاید او تمام بازی های لیگ را قصد گل خوردن ندارد . هیچ چیز در فوتبال غیر ممکن نیست . این امر باعث شد که هواداران در دقیقه ی 56 رشید را مورد تشویق قرار دهند . در ویدیوی زیر میتوانید عملکرد وی در فصول گذشته را مشاهده کنید .

نام جدید مهاجم تراکتور

روز موعود فرا رسید :

دنیزلی نشان داد که فرد بد قولی نیست و طبق گفته ی خود مبنی بر ساختن یک تیم هجومی پس از هفته ی پنجم پایبند بوده است . تراکتور در این بازی نشانی از بازی هجومی به خصوص در نیمه ی اول داشت . هم اکنون میتوان گفت که تنها مشکل تیم نداشتن یک مهاجم شش دانگ و سرزن است . مهاجمی که باید در اوایل فصل پیش جذب میشد ، اما پس از شروع لیگ به جمع سرخ پوشان تبریزی اضافه شد و به نظر هنوز هماهنگ نشده است .

نام جدید مهاجم تراکتور

تراکتور سپاهان ، دو قهرمان ایران :

هنگامی که این شعار در ورزشگاه یادگار امام توسط هواداران تیم تراکتور و سپاهان گفته می شد ، عده ای این شعار را به مسخره گرفتند . اما اکنون می توان با کمی گردش در جدول لیگ برتر حقیقت این شعار را مشاهده کرد. دو تیم شهرستانی تبریزی و اصفهانی با 14 امتیاز و به تنهایی در صدر جدول هستند . علاوه بر این مسئله ، این دو تیم با 6 کلین شیت متوالی توانسته اند رکورد تیم فجر سپاسی را با 5 کلین شیت متوالی بشکنند .

نام جدید مهاجم تراکتور

نیمه اول باید 4 گل می زدیم :

به گفته ی سرمربی محترم تیم تراکتور این تیم باید در نیمه ی اول 4 گل به ثمر می رساند . مصطفی پاشا در جمع خبرنگاران به این مسئله اشاره کرد که تیمش در نیمه ی اول سوار بر بازی بود و می توانست گل های زیادی را به ثمر برساند . او در ادامه افزود که با توجه به روند بازی در نیمه ی دوم بیشتر به دنبال حفظ نتیجه بودیم . او در آخر از تک تک زحمات بازیکنانش تشکر کرد .

3 هفته بگذرد تراکتور قهرمان است :

3 بازی در لیگ برای تیم تراکتور وجود دارد گه اگر در این سه بازی به سلامت رد شود بلاشک قهرمان خواهد شد .هفته ی 9 الی 11 حیاتی ترین مسابقات برای تیم تبریزی است . سه بازی که پرسپولیس نتوانست از آن به سلامت رد شود و حواشی ایجاد شده از این سه باخت به وجود آمده است . البته سال گذشته تیم تراکتور به جز باخت 3-0 در برابر استقلال همه ی بازی های خود با تیم های مدعی را به خوبی گذراند .

نام جدید مهاجم تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*