۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4389
  • 02 آبان 1398 - 9:55
  • 2930 بازدید
  • ارسال توسط :
میمبلا غایب بزرگ
میمبلا غایب بزرگ

میمبلا غایب بزرگ

میمبلا غایب بزرگ آبادان

میمبلا غایب بزرگ

میمبلا غایب بزرگ

تراکتور امروز خوش پوش می شود :

تیم تراکتور برای اولین بار از کیت جدیدش رو نمایی خواهد کرد . البسه ای که بسیار زیبا است . تبلیغات خوب و لوگوی خوب و مهم تر از همه آرم آدیداسی است که در وسط پیراهن قرار دارد . آرمی که همه ی تیم های لیگ برتری حسرت آن را می کشند . به هر حال سرخ پوشان امروز با لباس های جدید در میدان حاضر خواهند شد .

دنیزلی میمبلا را خط زد :

میمبلا غایب بزرگ

شایعاتی پیچیده است که دنیزلی هافبک تاثیر گذار خود را برای بازی نفت آبادان خط زده است . البته این خبر توسط باشگاه تایید نشده است . اما احتمال این مسئله بسیار است . زیرا او مصدومیتی قبل از بازی با نساجی را داشته است اما او توانست به بازی در برابر این تیم برسد و بسیار نیز موثر واقع شد . شاید دنیزلی نمی خواهد ریسک کند و میمبلا را برای بازی الکلاسیکوی ایران نیاز دارد .

او بسیاری از هواداران را امیدوار کرده است . شوت های وی بالاخره در بازی برابر نساجی به ثمر رسید و باید از این به بعد منتظر گلزنی های پیاپی او باشیم . برخی در فضای مجازی به شوخی می گویند که او قرار است از تبریز شوت کند و دیگر نیازی به رفتن به آبادان نیست . البته نفت آبادان یکی از بهترین تیم های لیگ 19 بوده است و بلاشک کار سرخ پوشان بسیار سخت است . این تیم نیز هواداران بسیار متعصبی دارد که کار را برای هر تیمی در آبادان سخت می کند . در ویدیوی زیر می توانید گل ها و شوت های زیبای وی در تیم های گذشته مشاهده کنید .

میمبلا غایب بزرگ

استارت خارجی ها :

میمبلا غایب بزرگ

خارجی های تراکتور این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند . درخشش میمبلا و سوگیتا در بازی در برابر نساجی هواداران را بسیار امیدوار کرد . حالا نوبت دو بازیکن دیگر است که باید خود را به آمادگی دو بازیکن دیگر برسانند . مازولا که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است و کوین فورتونه که هنوز نتوانسته است انتظارات را برآورده کند . شاید قبل از بازی پرشورها بسیار نگران غیبت اشکان دژاگه بودند .

اما سوگیتا و میمبلا خلا اشکان را به راحتی پر کردند . پیش از شروع فصل هواداران تراکتور بسیار امیدوار به تشکیل مثلث میمبلا ، مازولا و فورتونه بودند . مثلثی که اگر تشکیل شود مثلث برمودا نام گذاری خواهد شد . در ویدیوی زیر می توانید عملکرد مثلث برمودای تراکتور را مشاهده کنید .

میمبلا غایب بزرگ

منهای تراکتور

گران ترین تیم های آسیا :

میمبلا غایب بزرگ

در تصویر بالا می توانید دلیل عدم موفقت تیم های ایرانی در آسیا را مشاهده کنید . هیچ تیم ایرانی در 10 تیم و حتی 20 تیم گران قاره ی آسیا حضور ندارند . در این لیست وجود تیم هایی همچون الهلال عربستان ، النصر عربستان و حتی الاهلی عربستان حضور دارند ، ایران در این بین نماینده ای ندارد . تیم های آسیایی سرمایه گذاری گسترده ای را در فوتبال انجام داده اند .

کاری که در ایران بسیار کم صورت می گیرد . حتی گاهی مشاهده شده است که ارزش یک بازیکن به اندازه ی بودجه ی یک تیم ایرانی در طول سال می باشد . پس بهتر است توقع قهرمانی از هیچ کدام یک از تیم های ایرانی را نداشته باشیم .

میمبلا غایب بزرگ

دو سید ، غایب تراکتور

سید احمد موسوی به دلیل مصدومیت در بازی برابر تیم نساجی بازی در برابر نفت آبادان را از دست داد . او که بازی خوبی را به نمایش گذاشت و زوج خوبی را با تیکدری تشکیل داده بود ، بدترین اتفاق ممکن برایش مصدومیت بود . با مصدومیت او دوباره مهدی تیکدری به پست دفاع راست باز خواهد گشت . عملکرد تیکدری در پست تخصصی خود یعنی وینگر راست به مراتب بهتر از دفاع راست می باشد . اشکان دژاگه و ویلیان میمبلا دیگر غائبان دیگر در برابر نفت آبادان خواهند بود .

میمبلا غایب بزرگ

لشکر پرشورها در راه است :

در شمال غرب کشور برنامه ریزی های بسیاری برای 10 آبان شده است . بسیاری از هواداران تیم تراکتور در شهر های تبریز ، ارومیه ، اردبیل ، زنجان و بسیاری دیگر از شهرها خود را محیای حضور در بازی تیم استقلال در ورزشگاه یادگار امام می کنند . همه به یاد دارند بازی فصل گذشته ی این دو تیم در تبریز با استقبال بسیاری همراه بود . حتی تپه های اطراف ورزشگاه نیز مملو از هوادار بود . بلاشک این بازی هم با استقبال بسیار همراه خواهد شد .

میمبلا غایب بزرگ

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*