۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2664
  • 28 سپتامبر 2019 - 5:57
  • 1209 بازدید
  • ارسال توسط :
محرومیت هواداران تراکتور - یادگار امام
میزبانی تراکتور در همدان

میزبانی تراکتور در همدان

آخرین حواشی از بازی تراکتور و پاس همدان

میزبانی تراکتور در همدان

میزبانی تراکتور در همدان

این بار نوبت همدان است :

میزبانی تراکتور در همدان
حماسه تراکتوری ها

بلاشک این بار نوبت تسخیر همدان از سوی هواداران تیم تراکتور است . پرشورها بارها و بارها در ورزشگاهی که مهمان بوده اند ، به اندازه ی میزبان و یا حتی بیشتر تماشاگر داشته اند . همدان نیز یکی از شهر هایی است که بسیار تراکتوری دارد . اما نحوه ی تهییه بلیت این بازی با بلیت های لیگ برتر متفاوت است . بلیت فروشی این دیدار از اعت 9:30 در ورزشگاه قدس همدان به فروش میرود .

همچنین یک دستگاه دستگاه کیوسک در ورودی اصلی شهر مریانج جانمایی شده و بلیط فروشی می شود. هر بلیت نیز 10 هزار تومان است . یک شنبه روز ساختن حماسه ای دیگر از سوی تراکتوری ها در همدان است . در ویدیوهای زیر میتواند صحنه های زیبا از این هواداران مشاهده کنید .

آخرین تمرین تراکتور در تبریز :

آخرین تمرین شاگردان دنیزلی در تبریز برگزار شد . این تمرین از ساعت 16:30 در روز جمعه برگزار شد . بایکنان در این بخش به گرم کردن و کار با توپ مشغول بودند . محمد رضا خانزاده که یکی از مصدومان تیم بود ، با سایر بازیکنان همراه شد و در بخش گروهی شرکت کرد . بازی درون تیمی دیگر بخش این تمرین بود که با سه گل آزادی و میثم تیموری همراه بود . شاگردان دنیزلی در پایان ضربات ایستگاهی تمرین کردند .

میزبانی تراکتور در همدان

تمرینات در همدان نیز پیگیری میشود :

تراکتوری روز شنبه در همدان متسقر خواهند شد . بنا بر درخواست باشگاه عصر روز شنبه شاگردان دنیزلی در ورزشگاه شهدای قدس شهر همدان تمرین کنند . محل استقرار این تیم هتل پارسیان همدان خواهد بود .

محرومیت شجاعی پا بر جا است :

مسعود شجاعی کاپیتان سرخ پوشان تبریزی به دلیل اخراج در برابر تیم صنعت نفت آبادان در جام حذفی نمیتواند در بازی در برابر تیم پاس همدان تیمش را یاری کند . شاید برای عده ای از شما سوال پیش آید که مسعود شجاعی پس از آن بازی در لیگ برتر محرو بود ، پس چرا دوباره در این بازی نیز محروم است ؟ این محرومیت برای کارت قرمز دریافتی از سوی داور مسابقه بود که در رقبت های جام حذفی اعمال میشود . اما محرومیت سال گذشته کاپیتان مسعود در لیگ برتر بنا بر حکم کمیته انظباتی مبنی بر درگیری لفظی شجاعی با کاپیتان بوده است .

میزبانی تراکتور در همدان

تراکتور میلیاردی خرج میکند ولی طلب من را نداده :

میزبانی تراکتور در همدان - مهدی کیانی
مهدی کیانی

مهدی کیانی کاپیان اسبق تیم تراکتور در مورد طلب خود از باشگاه تبریزی گلایه های داشته است . او در صحبت هایش گفته است که به احترام هواداران تیم تراکتور هیچ گاه از طلبم ، سخنی نگفته ام . آن ها موظف بودند که مالیات بدهند ، اما خودم 400 ملیون تومان دادم . او در ادامه ی صحبت هایش افزود که امیدوار است سرخ پوشان طلب او را بدهند و اگر هم چنین نشود به احترام هواداران سکوت خواهم کرد .

میزبانی تراکتور در همدان

رشید در آستانه ی ثبت رکورد رویایی :

میزبانی تراکتور در همدان - رشید مظاهری
رشید مظاهری

عقاب سرخ پوشان در آستانه ی شکستن رکورد کلین شیت های متوالی در لیگ برتر ایران است . رشید مظاهری با بسته نگه داشتن دروازه ی خود در برابر تیم سایپا توانست کلین شیت ارزشمندی را بدست آورد .
رکورد کلین شین های متوالی در لیگ ایران در دست سید حسین حسینی با 877 دقیقه گل نخورده است . حال رشید مظاهری عقاب جدید تیم تراکتور در آستانه ی شکستن این رکورد است . با احتساب سه کلین شیت قبلی خود در ذوب آهن و 5 کلین شیت ، رشید تا شکستن رکورد سید حسین حسینی فقط 57 دقیقه فاصله دارد .

میزبانی تراکتور در همدان

تراکتور به یک شرط قهرمان میشود :

میزبانی تراکتور در همدان - مسعودشجاعی
مسعود شجاعی

تیم تراکتور از لحاظ فنی و قدرت تیمی بالاتر از همه ی مدعیان لیگ برتر است و میتوان این تیم را به عنوان اصلی ترین مدعی لیگ 19 دانست . اما قهرمانی این تیم یک شرط مهم دارد . دوری حواشی نابه جا از تیم . سرخ پوشان چند باری در آستانه ی قهرمانی قرار گرفته اند ، اما هربار حواشی به وجود آمده مانع از قهرمانی این تیم شده است . پس به نظر دفع حواشی باید اولویت اول این باشگاه باشد .

میزبانی تراکتور در همدان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*