۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 278
  • 30 مرداد 1398 - 12:08
  • 974 بازدید
  • ارسال توسط :
مهاجم تراکتور - هوادار
مهاجم تراکتور

مهاجم تراکتور

مهاجم جدید تراکتور در راه است - آخرین وضیعیت نقل و انتقالاتی تیم تراکتور

مهاجم تراکتور

فورچونه ادینیوی دیگر

کوین فوچونه اولین بازی رسمی خود را در برابر پرسپولیس انجام داد ؛ ولی نتوانست انتظارات را بر آورده کند . ولی به تازگی او در تمرینات نشان داده است که کم کم آمادگی خود را بدست می آورد . به نظر ادینیوی دیگری برای تراکتور در راه است . اگر وی بتواند آمادگی خود را بدست آورد ، بلا شک موفق خواهد شد . هافبک های خلاقی بسیاری همچون دژاگه ، ویمبلا ، شجاعی ، مازولا وجود دارد . سه خارجی تراکتور میتوانند زوج بسیار مناسبی را درست کنند که لرزه به جان هر تیمی بیاندازد . در ویدیوی زیر میتواند عملکرد سه خارجی تراکتور را مشاهده کنید .

فردا پایان بی قراری ها :

مهاجم تراکتور - هوادار
هوادار

روز پنجشنبه هفته ی اول لیگ 19 آغاز خواهد شد . تیم تراکتور در خانه ی تیم نقت مسجد سلیمان به میدان خواهد رفت . تیم تبریزی یکی از تیم های پرفعال در بازار نقل و انتقالاتی بوده است . همه ی پرشورها منتظر رونمایی از تیمشان هستند . تراکتوری ها همچنان در حسرت یک جام قهرمانی در لیگ برتر میباشند . این تیم همچنان در لیگ برتر قهرمان نشده است . این تیم امسال بسیار ستاره خریداری کرده است . امید وار است طلسم را بشکند . فردا روزی است که دلتنگی های فوتبالی ها تمام میشود .

اسپانسر های مشخص شدند :

مهاجم تراکتور - تراکتور
تراکتور

تیم پرشورها امسال دارای اسپانسر های بسیار قدرتمند است .
1- آدیداس : یکی از مشهورترین برندهای البسه های ورزشی در دنیا آدیداس است . این برند برای اولین بار در ایران است که فعالیت میکند . این برند لباس های جدیدی با طرح جدید برای این تیم در نظر گرفته است . پرشورها بسیار خوشحال هستند که تیمشان دارای برند معتبر جهانی میباشد .


2- هواپیمایی آتا : این شرکت برای تبریزی ها خیلی شناخته تر شده است تا دیگران . زنوزی صاحب این شرکت است . یکی از اسپانسر های تیم تبریزی این شرکت میباشد . اسپانسری که میتواند خیلی به این تیم کمک کند .
تراکتور با این دو برند میوانند یکی از بهترین باشگاه های ایرانی باشند . به نظر این تیم در ایران قوی ترین حامیان را دارد .

نگرانی به جای تراکتور :

مهاجم تراکتور - لیگ برتر
لیگ برتر

بدون شک همه یادشان هست . باخت 3-0 در برابر استقلال . این شکست سنگین ترین شکست و تلخ ترین شکست برای پرشورها در سال قبل بود . علتش آن بود که استوکس به تازگی به تیم اضافه شده بود و اصلا با تیم هماهنگ نشده بود . امسال نیز تراکتوری در هفته ی دوم میزبان تیم پرسپولیس هستند . دوباره همان داستان . ولی این بار این تیم اصلا مهاجم ندارد. نگرانی هواداران کاملا منطقی است . پرسپولیس دارای دفاعی قدرتمند است ، و مهاجمان زهردار میخواهد برای باز کردن دروازه این تیم . این نگرانی بزرگ است برای پرشورها . حال باید دید که واکنش باشگاه چه خواهد بود .

نکته ی امیدوار کننده :

مهاجم تراکتور - تراکتور
تراکتور

نتایج اخیر این را نشان میدهد که فردا پرشورها در انتظار برد هستند . اگر همه چیز بر اساس آمار باشد تیم تبریزی لیگ را با 3 امتیاز شیرین شروع خواهد کرد . البته فوتبال ورزشی است که نمیتوان به آمار اتکا کرد . مخصوصا تراکتور که بسیار از این ماجرا زخم خورده است . سال قبل بازی سپیدرود یا فولاد خوزستان در یادگار و به خصوص بازی پیکان در تبریز بازی هایی بودند که تراکتور به راحتی 3 امتیاز را از دست دادند .

مهاجم تراکتور

کار عجیب کادر فنی:

مهاجم تراکتور - مسیح زاهدی
مسیح زاهدی

تراکتوری ها علاوه بر پست مهاجم ، در خط دفاعی نیز مشکل دارد و دو بازیکن به نام خانزاده و سلیمی شاکله ی دفاعی تیم را تشکیل داده است . ولی این تیم به این مسئله توجه نکرده است که مدافعان یکی از پردرگیرترین پست میباشد و دارای مصدومیت و محرومیت فراوانی است . این تیم چندی پیش دفاعی به نام مسیح زاهدی را داشت که از ماشین سازی خریداری کرده است . پرشورها در این باورند که این بازیکن میتوانست ذخیره ی خوبی باشد . مخصوصا وقتی باشگاه برای خرید بایکن قدمی را جلو بر نمیدارد .

ورود هوادار بارسایی به تبریز :

مهاجم تراکتور - هوادار
هوادار

یک هوادار کاتالانیایی از اسپانیا وارد تبریز شده است تا هویت تیم تبریزی را بداند . واقعا این تیم نیز لایق این است که به کل دنیا معرفی شود . تیمی که هوادارانی مانند هواداران لیورپول یا دورتموند دارند . یادگار ورزشگاه تیم تراکتور است . ولی هوادارن این ورزشگاه را تبدیل به جهنمی برای رقبا میکنند . کاری که لیورپولی ها در آنفیلد متخصص این کار هستند . همه شاهد شکست بارسا در برابر لیورپول در آنفیلد بودیم . این تیم به پشتیوانه ی هوادارن توانست که قهرمان لیگ قهرمانان شود . پرشورها نیز همواره از تیم خود حمایت کرده اند و بارها حماسه هایی را در فوتبال ایران ایجاد کرده اند .

تراکتور اسپورت

مهاجم تراکتور

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*