۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6590
  • 06 دسامبر 2019 - 12:20
  • 861 بازدید
  • ارسال توسط :
مهاجم تراکتور

مهاجم تراکتور

مهاجم تراکتور چه کسی است ؟

مهاجم تراکتور

مهاجم تراکتور

تراکتور باید دست بجنباند !!!

تراکم بیش از حد در خط هافبک و عدم وجود یک مهاجم گلزن مشکل اصلی تیم دنیزلی است . تیمی که در پست محوطه خطرناک تر از داخل محوطه است . تیم شاهین شهرداری بوشهر نیز از این موضوع آگاه بود و توانست با یک دفاع منطقی 1 امتیاز بسیار با ارزش را از تبریز سوغات ببرد . نکته ای بسیاری از هواداران این تیم قبل از شروع لیگ و حتی در زمان بردهای تیم به مدیران و کادرفنی باشگاه گوش زد می کردند .

تیم بیش از حد هافبک دارد و این نیز خود یک نکته ی منفی است . از میان سه بازیکن جذب شده در فصل نقل و انتقالات که شامل رضا اسدی و ویلیان میمبلا و مازولا می باشد ، همگی هافبک هستند . جذب یکی از این بازیکنان به نظر کافی بود . تراکتور سال گذشته با آوردن هافبک هایی مثل مسعود شجاعی و اشکان دژاگه و سوگیتا و حتی اکبر ایمانی این پست را تقویت کرده بود . جذب مدافع و مهاجم با کیفیت می توانست بیشتر به تیم کمک کند . تیمی که مهاجمانی همچون لوسیانو ادینهو ، آنتونی استوکس و کریم انصاری فرد در آن گل های زیادی به ثمر رسانده اند .

به هر حال تیم اگر می خواهد در بین مدعیان باشد باید از 4 بازی باقی مانده ی خود ، حداقل 8 امتیاز کسب کند و خود را به روند خوب گذشته باز گرداند . تیم های مثل استقلال و پرسپولیس با وجود داشتن مهاجمان گلزنی و با کیفیتی مثل علی علیپور و شیخ دیاباته در آستانه ی جذب مهاجم هستند .

چه رسد به تراکتور که یک مهاجم گلزن و سر زن ندارد . چه زود دیر می شود . این تجربه ای است که این تیم در اول فصل دچار آن شد و باید دیگر از آن درس بگیرد . جذب مهاجم بی کیفیت آن هم پس از شروع بازی ها . بهتر است از اکنون تیم به دنبال رفع ضعف های فنی خود باشد که دیگر در نیم فصل دوم امتیاز های باارزشی را از دست ندهد . در ویدیوهای زیر می توانید عملکرد مهاجمان سابق و گلزن سرخ پوشان را مشاهده کنید . شما نیز می توانید با وارد کردن نظر خود مشکلات تیمتان را بیان کنید .

مهاجم تراکتور

مهاجم تراکتور

تراکتور با غیرت :

تصاویر گویای همه چیز هستند . هوادارانی که حتی با وجود نتایج ضعیف تیمشان و در سرما آن هم با وجود بازی نچندان خوب تیمشان از محبوب خود حمایت کردند . غیرت را می شود با این تصویر معنی کرد . بهتر از کادر فی و مدیریتی نیز این عکس ها را ببینند و زود برای رهایی از این وضعیت چاره ای بیندیشند . نمی شود تقصیرها را بر گردن یک نفر و یا یک مجموعه انداخت . همه ی عوامل دست به دست می دهند که یک تیم موفق و حتی ناموفق باشند . به نظر شما چه عواملی موجب کسب نتایج ضعیف و ناگهانی تیم شد .

مهاجم تراکتور

آمار هم می گوید تراکتور مهاجم کم دارد :

مالکیت بالای 69% ، تعداد پاس های 600 به بالا و زدن 21 شوت نشان می دهد که تراکتور یک چیز کم دارد . این تیم فقط 6 شوت در چارچوب دارد . یعنی کم تر از 30 % از شوت های به سوی دروازه ی تیم شاهین فرستاده شده است . شوت های بی دقتی که نشان می دهد سرخ پوشان مهاجم تاپ و گلزنی ندارند . کوین فورچونه مهاجمی که با قیمت بسیار بالا آمد و تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه شد ، اصلا عملکرد رضایت بخشی را نداشته است و به نظر می تواند بعد از براندائو دومی مهاجم خارجی در این فصل رقابتها باشد که راه جدایی را پیش بگیرد .

مهاجم تراکتور

مهاجم تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*