۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3386
  • 09 اکتبر 2019 - 0:24
  • 1337 بازدید
  • ارسال توسط :
مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

آخرین اخبار از مصاف سخت تیم تراکتور با نساجی مازندران را مشاهده کنید .

مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

بسیاری از شما محمد رضا مهاجری را می شناسید . او استاد متوقف کردن تیم های بزرگ لیگ است . این مسئله را به واقع در تیم ماشین سازی تبریز نیز مشاهده کردیم . در ضمن تیم نساجی در خانه ی خود به سختی می بازد و می توان این تیم را نیز یکی از سختترین حریف های ممکن برای مدعیان دانست . آمار نساجی در لیگ 19 یک آمار عجیب است . این تیم بسیار هجومی است و خط حمله ی خطرناکی دارد . تیم تراکتور در هفته ی هفتم از رقابت های لیگ 19 مهمان نساجی است .

برد در این بازی عملکرد فوق العاده ای می تواند برای دنیزلی باشد . حال باید منتظر ماند و دید که آیا تعطیلی لیگ به این تیم صدمه خواهد زد . به خصوص که سرخ پوشان 4 ملی پوش در اردوی خود دارند .

مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

احسان یا مسی :

دو بازیکنی را که در تصویر می بینید در تیم های خود نقش کلیدی را دارند . مسی بدون بارسلونا کمی دور از تصور است . حال حاجی صفی کاری کرده است که این مسئله بر تیم تراکتور نیز جریان پیدا کند . البته تیم تبریزی به ستاره متکی نیست و تقریبا همه ی بازیکنانش در یک سطح می باشد . شما خوشحالی کدام یک را می پسندید . منتظر نظراتتان هستیم .

مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

اشکان در آستانه ی هتریک طلایی :

در صورت صعود تیم ملی ایران به جام جهانی اشکان دژاگه می تواند سومین حضور خود را در جام جهانی تجربه کند که این برای یک بازیکن بسیار فوق العاده است . او که توسط کارلوس کیروش به فوتبال ایران معرفی شد ، بسیار سریع مورد استقبال قرار گرفت و عملکرد او مورد تحسین همگان قرار گرفت . او یکی از ستارگان تیم ملی در جام جهانی 2014 بود . در جام جهانی روسیه ، کارلوس کیروش مربی اسبق تیم ایران او را به عنوان یک یار با تجربه به روسیه برد . مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی نیز اعتقاد ویژه ای به او دارد و به نظر با صعود احتمالی ایران به جام جهانی اشکان نیز عازم قطر خواهد شد .

مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

لیکنز هیچ چیز به ما یاد نداد :

قائم اسلامی خواه بازیکن سرباز سال گذشته تیم تراکتور در مصاحبه ای ادعای بسیار عجیبی را بیان کرد . او ابتدا به شور و شوق هواداران تیم تبریزی اشاره کرد و گفت که خاطرات خوبی با هواداران این تیم دارد . او گفت که این تیم تا ابد در قلب وی خواهد ماند .
اما عجیب ترین بخش مصاحبه وی مربوط به سخن او در مورد جورج لیکنز سرمربی سال گذشته ی تیم تراکتور بود . او مدعی شد که لیکنز هیچ نکته ی فنی را در تمرینات گوش زد نمی کرد و چیزی به بازیکنان یاد نداد . البته این سخن با عقل هم می تواند جور در آید .

لیکنز با یک کارنامه درخشان به تبریز آمد و هواداران جز قهرمانی از او انتظار نداشتند . اما تیم او در یک مقطع زمانی به کلی دچار افت روحی و فنی شدیدی شد و مرد بلژیکی نتوانست این مورد را مدیریت کند . به هر حال هرچه که بود گذشته است . تراکتور می تواند از تجربه های خود در این لیگ استفاده کند و تمام خاطرات تلخ را از ذهن هواداران به کلی پاک کند .

مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

فورچونه نیز به تیم ملی دعوت شد :

کوین فورچونه ستاره ی فرانسوی سرخ پوشان تبریزی به تیم ملی مارتنیک دعوت شد . او دو ملیتی است . کشور مارتینک یک جزیره در دریا کارائیب می باشد . مادر وی اهل این کشور است و او به همین خاطر در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد .

مصاف بسیار سخت در انتظار تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*