۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 1733
  • 15 سپتامبر 2019 - 16:03
  • 563 بازدید
  • ارسال توسط :
مسی

مسی

بیوگرافی لیونل مسی از ابتدای تولد تا اکنون - از بیماری مسی تا اوج قله

مسی

مسی

مسی کیست ؟

لیونل مسی بازیکن تیم فوتبال بارسلونا و تیم ملی آرژانتین است. او اکنون یکی از بزرگ ترین بازیکن دنیای قوتبال میباشد . عده ای معتقد هستند که او بهترین بازیکن در کل تاریخ فوتبال نیز میباشد . مسی با تیم بارسلونا توانسته است جام های زیادی را کسب کند . گل های زیادی را به ثمر رسانده است . در ادامه به تعداد گل ها و جام های کسب شده ی وی با تیم بارسلونا اشاره میکنیم .

محل تولد لیونل مسی :

مسی در 24 ژوئن 1987 در روزاریو آرژانتین به دنیا آمد . او از همان کودکی به فوتبال علاقه مند بود و حتی بهتر از بزرگ تر های خود فوتبال بازی میکرد . او در آرژانتین بود . ولی او بیماری داشت که مانع از رشد بدن او . استخوان های او میشد . بارسلونا هزینه ی درمان او را پذیرفت و او به لاماسیا منتقل شد .

مسی جانشین مارادونا :

همواره مقایسه مسی با مارادونا این بازیکن را اذیت کرده است . مارادونا به دلیل کسب جام جهانی با تیم ملی آرژانتین همیشه بهتر از مسی بوده است . البته این عقیده ی برخی از کارشناسان است . عده ای معتقد هستند که اعجوبه ای مثل مسی بدون جام جهانی نیز بازیکن برتری از مارادونا است . مارادونا در اوایل فوتبال مسی گفته بود که بازیکنی دیده است که میتواند جانشین خوبی برای خودش باشد .

آمار فردی مسی :

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*