۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 1372
  • 20 شهریور 1398 - 11:35
  • 1437 بازدید
  • ارسال توسط :
محمد صلاح

محمد صلاح

محمد صلاح کسیت ؟ زندگی محمد صلاح از کودکی تا اکنون

محمد صلاح

محمد صلاح

محمد صلاح کیست ؟

ایشان فرعون مصری هستند . پادشاهی که در قاره ی سبز پادشاهی میکند . محمد صلاح مصری است . 27 ساله است و 175 سانتی متر قد دارد . در لیگ جزیره در تیم لیورپول توپ میزند . وینگر راست است و مسلمان نیز است . بسیار با اخلاق است و در اکثر اوقات لبخند بر لبان او است . موهای فرفری دارد و متاهل است . این از ویژگی های محمد صلاح ستاره ی تیم لیورپول میباشد.

محل تولد محمد صلاح:

همانطور که اشاره شد ، محمد صلاح اهل مصر است . او در شهر غربیه به دنیا آمرده است . او نتوانست به دستی تحصیل کند . این موجب نگرانی خانواده اش میشد . او خیلی تلاش کرد که بتواند در میان تحصیل و فوتبالش توازن ایجاد کند؛ ام نتوانست . اولویت همواره برای محمد صلاح فوتبال بود .

دوران فوتبالی صلاح در مصر :

شاید صلاح در کودکی فوتبال را جدی نمیگرفت و فقط برای تفریح کردن فوتبال بازی میکرد . اما هنگامی که به یک باشگاه محلی جوانان “المکاوون” در قاهره پیوست ، آن را به عنوان یک فرصت جدی شغلی دانست . این باشگاه خیلی دور از محل تولد صلاح بود و محمد برای رسیدن به آن جا 5 اتوبوس را سوار میشد . این همان موردی است که باعث شد تا او نتواند در دانشگاه موفق باشد .

صلاح در بازل:

در سال 2012 لیگ مصر تعطیل شد . این یک خبر بد برای کسی است که عاشق فوتبال است . ولی صلاح در این سال مورد توجه باشگاه بازل قرار گرفت و با قراردادی 4 ساله به تیم سوئیسی پیوست . او در آنجا خوش درخشید. او با این تیم قهرمان سوئیس شد . حتی او در نیمه نهای لیگ اروپا نیز گلزنی کرد و بسایر مورد توجه قرار گرفت.

صلاح در چلسی :

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*