۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 1932
  • 27 شهریور 1398 - 11:11
  • 2881 بازدید
  • ارسال توسط :
محرومیت هواداران تراکتور

محرومیت هواداران تراکتور

آخرین اخبار در باره ی محرومیت احتمالی هواداران تراکتور

محرومیت هواداران تراکتور

محرومیت هواداران تراکتور

با محرومیت تعلیقی برنامه دارند !!!!

محرومیت هواداران تراکتور - یادگار امام
یادگار امام

به نظر هدف از محرومیت تعلیقی چیزی دیگر است . امکان دارد که این محرومیت تعلیقی در یکی از بازی های مهم در تبریز اعمال شود . شاید در یکی از بازی های مهم در برابر استقلال یا شهر خودرو اعمال شود . پس بهتر است هواداران تحریک نشوند و کاری را انجام ندهند که بهانه ای برای محرومیت باشد . در سه ویدیوی زیر میتوانید درک و شعور بالای هواداران تیم تراکتور را مشاهده کنید . اشک های که یک هوادار به خاطر تعصبش گریه میکند . ویا تشویق ها منحصر به فرد را مشاهده کنید .

آفرین پسر ترکمن :

محرومیت هواداران تراکتور - سردار آزمون
سردار آزمون

سردار آزمون بازیکن تیم زنیت در دیدار افتتاحیه لیگ قهرمانان اروپا موفق شد که اولین گل این تورنمنت را به ثمر برساند . این اتفاق فوق العاده ای برای او است . او که در دقیقه 35 مصدوم شد و درخواست تعویض کرد ، بازگشت و پای مصدوم توانست در دقیقه ی 41 گل بزند . ولی اونتوانست به بازی ادامه دهد و در اوایل نیمه ی دوم تعویض شد . پس از سردار تیم زنیت گلی را دریافت کرد و بازی با حساب 1-1 مساوی به پایان رسید . در ویدیوی زیر میتوانید گل سردار آزمون را به لیون مشاهده کنید .

مازولا باز نگشته است :

محرومیت هواداران تراکتور - مازولا
مازولا

مازولا بازیکن تیم تراکتور که به دلیل مصدومیت نتوانسته است تراکتور را در هفته های اول یاری کند . شایعه شده بود که این بازیکن در تبریز است و بهبود یافته است . ولی ظاهرا این بازیکن در ترکیه حضور دارد و هنوز نتواسته است مصدومیت خود را رفع کند . او یکی از سهمیه های خارجی تیم است .

تاریخ بازی جام حذفی مشخص شد :

محرومیت هواداران تراکتور - تراکتور
تراکتور

تیم تراکتور در مرحله ی یک شانزدهم نهایی به مصاف تیم همدان خواهد رفت . این بازی در هفتم مهر در ساعت 15:30 در استادیوم حاجی بابایی همدان مهمان پاس خواهد بود .

هواداران دورتموند ، الگوی خوب برای پرشورها :

محرومیت هواداران تراکتور - هواداران تیم دورتموند
هواداران تیم دورتموند

تصویر بالا را که مشاهده میکنید ، طرح موائیکی هواداران تیم دورتموند در بازی لیگ قهرمانان اروپا در برابر تیم بارسلونا میباشد . واقعا یک طرح بسیار دیدنی است . هواداران تیم دورتموند در دنیا هوادارانی بسیار خاص میباشند . در ایران هواداران تیم تراکتور نیز بسیار شبیه دورتموندی ها هستند . باشگاه تبریزی میتواند با طراحی همچین طرح هایی جلوه ی زیبایی به ورزشگاه یادگار تبریز امام بدهند .

تیم دنیزلی بهتر از توشاک :

محرومیت هواداران تراکتور - مقایسه تراکتور
مقایسه تراکتور

تصویر بالا تیم دنیزلی با تیم جان توشاک را مقایسه میکند . دو تیمی که از زمین تا هوا فاصله دارند . تراکتور در مقاسیه با سال قبل پیشرفت های گسترده ای را داشته است .

سال قبل تراکتور 2 امتیاز گرفته بود ، ولی امسال 5 امتیاز دارد . سال قبل 1 گل زده شد بود . البته امسال هم یک گل زده شده است . اما تفاوت عمیق ای تیم با تیم فصل گذشته میزان گل خورده ی تیم است . تیم تبریزی اصلا در این سه بازی گلی را دریافت نکرده است ؛ ولی سال گذشته 4 گل خورده بود . همه ی آین آمار ها نشان میدهد که سرخ پوشان بسیار قدرتمند تر از سال قبل هستند و پرشورها میتوانند برای قهرمانی این تیم در لیگ برتر امیدوار باشند .

محرومیت هواداران تراکتور

همه چیز تکمیل است ؛ به جز یک مهاجم :

محرومیت هواداران تراکتور - تراکتور قهرمان
تراکتور قهرمان

امسال از آن سال هایی است که همه چیز برای قهرمانی تیم تراکتور مهیا است . هواداران پرتعداد ، مهره های کلیدی عالی ، کادر فنی بسیار با دانش و … شرایط را برای تیم تبریزی عالی میکند . اما شاید یکی از نقاط زمین که نقطه ضعف تیم است ، خط حمله ی این تیم است . این تیم از لحاظ آمار گلزنی ، عملکرد مناسبی را ندارد . تراکتور در لحظات پایانی تعطیلات کوین فورچونه جذب شد . ولی این مهاجم هنوز با تیم هماهنگ نشده است . با رفع این نقطه ضعف تیم کامل تر میشود و با قدرت بیشتری پا به مسابقات خواهد گذاشت .

محرومیت هواداران تراکتور

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*