۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 1676
  • 15 سپتامبر 2019 - 9:48
  • 1851 بازدید
  • ارسال توسط :
محرومیت تعلیقی هواداران تراکتور

محرومیت تعلیقی هواداران تراکتور

محرومیت نا به جای هواداران ترکتور

محرومیت تعلیقی هواداران تراکتور

محرومیت تعلیقی هواداران تراکتور

تراکتوری ها مگر بیش از این توقع داشتید ؟!!!!

آن حرکت بیرانوند فقط یک جلسه محرومیت داشته است . با وجود اینکه بیرانوند سه جلسه محرومیت تعلیقی داشته است . معلوم نشد که هواداران تراکتور به چه دلیل با محرومیت تعلیقی مواجه شده اند . اگر عذر خواهی از محرومیت کم میکند ، واقعا باید فاتحه ی این فوتبال را خواند . در ویدیوی های زیر هم میتوانید گزارش رسانه ی ملی از حرکت زشت بیرانوند در تبریز را مشاهده کنید . در ویدیوی بعدی نیز میتوانید گوشه از شکوه و عظمت هواداران تراکتور را مشاهده کنید .

منهای تراکتور

برانکو اخراج شد :

برانکو ایوانکویچ سرمربی سابق تیم پرسپولیس که به تازگی به تیم الاهلی پیوسته بود ، از سکت سرمربی گری این تیم اخراج شد . شاید اکنون بیش از همه تراکتوری ها خوشحال باشند . در مقطعی شایعاتی مبنی بر آمدن این مربی به تبریز پیچیده بود . شاید پرشورها خوشحال هستند که دنیزلی سرمربی آنها است .

بیرانود چرا؟؟؟؟

حداقل محرومیت برای علیرضا بیرانوند دروزاه بان ملی پوش تیم پرسپولیس در نظر گرفته شد . شاید بیرانوند توقع این محرومیت را نیز نداشت . حرکت او را اگر بازیکن تیم دیگری انجام میداد ، بلاشک با محرومیت سنگین تر از این مواجه میشد .

خداحافظی با سکانس تلخ

علیرضا فغانی داور شاغل در لیگ برتر ایران ، برای همیشه از ایران خداحافظی کرد و به استرالیا مهاجرت کرد. اما هواداران یک تیم از او بسیار ناراحت هستند . تراکتوری ها . همه به یاد دارنداشتباه فغانی یک جام قهرمانی از تیم تراکتور را گرفت . او با این سکانس تلخ از ایران خداحافظی کرد .

سربازان در بازی نخواهند بود !!!

علیرضا منصوریان در نشت خبری پیش از بازی شرکت کرد و در مورد بازیکنان سرباز تیم ذوب آهن گفت که این سه بازیکن نمیتوانند به ما کمکی کنند . این بازیکنان به جمع ما دیر اضافه شده اند و اصلا حضور مرتتبی در تمرینات نداشته اند . به همین دلیل منصوریان نمیتواند به این زودی از آن ها استفاده کند . این سه بازیکن به تازگی خدمت خود را تمام کرده اند و میتوانند در تیم اصفهانی بازی کنند .

منصوریان یاد آور روزهای تلخ

شاید غم انگیز ترین اتفاق ممکن در طول تاریخ باشگاه تراکتور از دست دادن قهرمانی در آخرین بازی در مقابل نفت تهران بود . در آن موقع سرمربی تراکتور تونی بود و سرمربی تیم نفت نیز منصوریان بود . منصوریان با آن تساوی قهرمانی را از تیم تبریزی گرفت و خودش هم قهرمان نشد . دست سرنوشت دوباره منصورین و تراکتور را با یکدیگر روبه رو کرد . تیم تراکتور امروز در هفته ی سوم از رقابت های لیگ برتر به مصاف تیم ذوب آهن خواهد رفت .

خبر بد برای تراکتور:

همانطور که مشاهده میکنید چمن ورزشگاه فولاد شهر آماده نیست . این خبر بد برای تیم دنیزلی است . تیم تراکتور تیمی است که بیشتر روی زمین بازی میکند و غالبا مالکیت توپ را در اختیار دارد . این چمن مانع از بازی واقعی تراکتور خواهد شد . البته فورچونه مهاجم جدید میتواند از قد خود استقاده کند . به خصوص که میثم تیموری مدافع چپ تیم تراکتور بسایر سانتر های تیز و خوبی را دارد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*