۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » مربیان خارجی
  • شناسه : 4417
  • 02 آبان 1398 - 11:57
  • 214 بازدید
  • ارسال توسط :
ماسیمیلیانو آلگری
ماسیمیلیانو آلگری

ماسیمیلیانو آلگری

زندگی نامه ی ماسیمیلیانو آلگری

ماسیمیلیانو آلگری

ماسیمیلیانو آلگری

آلگری کیست ؟

ماسیمیلیانو آلگری

ماسیمیلیانو آلگری یک مربی حرفه ای فوتبال است که سابقه ی مربی گری برای تیم یوونتوس و میلان را دارد . او با تیم یوونتوس افتخارات بسیاری را کسب کرده است و خود را تبدیل به یکی از پرافتخارترین مربیان ایتالیایی کرده است . وی همیشه مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته است . اما این انتقاد ها هیچگاه او را متوقف نکرده است و او کار خود را به نحو احسن انجام داده است . این مرد ایتالیایی 52 سال دارد . بلاشک او یکی از بهترین مربیان جهان می باشد . در ادامه زندگی نامه ی وی را ا کودکی تا اکنون مشاهده می کنیم .

ماسیمیلیانو آلگری

محل تولد آلگری :

او در سال 1967 در لیورنو ایتالیا در 11 آگوست به دنیا آمد . او تنها فرزند این خانواده نیست و یک خواهر دیگر نیز دارد .

ماسیمیلیانو آلگری

دوران فوتبال آلگری

ماسیمیلیانو آلگری

او فعالیت فوتبالی اش را در سال 1984 آغاز کرد . اما فوتبال وی در سال های ابتدایی در دسته های پایین تر بود . او مربی ای به مراتب بهتر از یک بازیکن بود . در سال 1992وی به تیم پسکارا منتقل شد و توانست به عنوان یک هافبک 12 گل به ثمر رساند . این آمار برای یک هافبک آمار بسیار خوبی بود . اما آلگری نتوانست مانع از سقوط تیمش به لیگ یک شود .

او دو صلی را در تیم کالیاری ایتالیا پشت سر گذاشت . در سال 1998 به پسکارا بازگشت و 46 بازی برای این تیم انجام داد . در طول این مدت او موفق به رساندن 4 گل شد . او بالاخره در سال 2003 اعلام بازنشستگی کرد و از فوتبال خداحافظی کرد .

ماسیمیلیانو آلگری

دوران مربی گری :

ماسیمیلیانو آلگری

دوران اوج و شکوه مرد ایتالیایی مربوط به مربی گری وی می باشد . شروع مربی گری وی در سری 3 یعنی سطح سوم فوتبال ایتالیا با تیم گروستو بود . اما عملکرد وی خوب نبود و از این باشگاه اخراج شد . او سپس به کادر مربیان اودینزه پیوست . اما بنا بر قوانینی وی نتوانست در این تیم ادامه دهد . او بعد به عنوان سرمربی تیم ساسولو انتخاب شد و توانست تیمش را به قهرمانی برساند و به سری 2 رقابت ها وارد کند .

در سال 2008 وارد سری آ شد و عهده دار مرد اول کادر فنی تیم کالیاری شد . او علی رغم این که تیم را در پایان فصل در رده های میانی جدول تحویل داد اما دو سال دیگر با این تیم قرارداد امضا کرد . او در فصل بعد توانست تیم را در رده ی نهم جدول سری آ ایتالیا ببرد . شاید این رتبه یک رده ی معمولی است اما با بازیکنانی که وی در اختیار داشت می توان گفت عملکردش خوب بوده است . فصل بعد را نیز با 40 امتیاز و رده ی 12 به پایان رساند . در عین ناباوری او توسط مدیران تیم اخراج شد .

ماسیمیلیانو آلگری

آلگری در میلان :

او در سال 2011 به یکی از بهترین باشگاه های دنیا یعنی تیم میلان پیوست و عهده دار سرمربی گری این تیم شد . او توانست به تیمش کمک کند تا ششمین عنوان سوپر کاپ خود را بدست آورد . اما او نتوانست عملکرد مناسبی را در دیگر تورنمنت ها به ثبت رساند . در مرحله ی نیمه نهایی از جام حذفی ایتالیا و در مرحله ی یک چهارم نهایی از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد . همچنین این تیم قهرمانی را نیز به تیم یوونتوس واگذار کرد . پس از این شکست در برابر یوونتوس او به شدت از فروش آندره پیرلو به رقیب خود معترض بود .

سال 13-2012 را یا تیم میلان ضعیف شروع کرد . این نیز به دلیل بازنشستگی برخی از بازیکنان با تجربه تیم بود . تیم او دیگر از ستارگان فراوان نبود . اما با وجود این همه مشکل او توانست در پایان فصل رده ی سوم را برای تیمش به ارمغان آورد . در ژانویه سال 2014 او تیم میلان را ترک کرد .

ماسیمیلیانو آلگری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*