۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » لیگ فرانسه
  • شناسه : 588
  • 27 آگوست 2019 - 14:13
  • 119 بازدید
  • ارسال توسط :
لیگ فرانسه

لیگ فرانسه

آخرین اخبار از لیگ معتبر لوشامپیونه - پاریس سنت ژرمن ، موناکو ، مارسی و ....

لیگ فرانسه

لیگ فرانسه

نیمار در بارسا:

نیمار جونیور ستاره ی فرانسوی تیم پاریس سنت ژرمن در آستانه ی انتقال به تیم بارسلونا قرار دارد . بارتوئو مالک باشگاه تیم بارسلونا در موناکو حضور دارد و با مالک تیم پاریس سنت ژرمن مذاکره میکند و به نظر توافقات لازم صورت گرفته است . این بازیکن بار دیگر هم میتواند با مسی همبازی شود و بر قدرت هجومی تیم بارسلونا اضافه کند .

نیمار یک سال دیگر هم در زندان :

هیچ یک از پیشنهادات تیم بارسلونا و رئال مادرید مورد قبول تیم پاریس سنت ژرمن قرار نگرفت و این بازیکن مجبور است یک سال دیگر هم در این تیم باشد . پاریس سنت ژرمن و نیمار بلاشک به اختلاف خورده اند . نیمار به شدت به دنبال جدایی بود ، ولی پاریس سنت ژرمن نتوانست این بازیکن را به فروش برساند . او با هواداران پاریسی نیز به اختلاف خورده است و به حاشیه های زیاد این بازیکن نیز افزوده شد .

سرنوشت مبهم این بازیکن :

نیمار بازیکن فرانسوی تیم پاریس سنت ژرمن خواستار جدایی از این تیم شده است و دوست دارد به لالیگا ترانسفر شود . نیمار به جز حاشیه برای پاریس سنت ژرمن درست نکرده است و فرقی در نتایج این تیم رقم نزده است . این تیم فرانسوی نیز به فروش این بازیکن تمایل دارد . ولی درخواست این تیم مانع از این انتقال شده است .

نیازی به نیمار نیست :

تصویر بالا را که مشاهده میکنید ، عملکرد دو بازیکن هجومی تیم پاریس سنت ژرمن در سال 2019-2018 میباشد . این امار نشان میدهد که پاریس سنت ژرمن به نیمار نیاز ندارد . در ضمن نیمار موجب حاشیه و دعوا در تیم میشود و ااتحاد تیم را از بین میبرد . دوست او یعنی دنی آلوز نیز بسیار پرحاشیه بود و با نیمار موجب حاشیه در تیم شده بودند . به نظر پاریس سنت ژرمن از فروش این بازیکن ، نه تنها موجبافت تیم نمیشود بلکه به تیم آرامش میدهد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*