۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » لالیگا
  • شناسه : 423
  • 24 آگوست 2019 - 13:02
  • 59 بازدید
  • ارسال توسط :
لالیگا

لالیگا

اخرین اخبار از تیم های لالیگا - انتقال نیمار به بارسا یا رئال ؟

لالیگا

نیمار لالیگایی میشود ؟

لالیگا - نیمار
نیمار

بلا شک اگر نیمار از پاریس سنت ژرمن جدا شود به یکی از دو غول اسپانیا خواهد آمد . ولی باید دید که کدام باشگاه توانایی پرداخت مبلغ سنگین این بازیکن را دارد . به نظر رئال از این حیث از بارسلونا پیشی خواهد گرفت. بارسلونا توان پرداخت مبلغ نیمار را ندارد و اگر هم او را به نیوکمپ بیاورد به صورت قرضی خواهد اد . ولی رئال میتواند پول این بازیکن را تامین کند . ولی به نظر نیمار بیشتر دوست دارد در بارسلونا بازی کند تا رئال .

یوویچ به تیم ملی صربستان دعوت شد :

لالیگا - یوویچ
یوویچ

لوکا یوویچ یکی از گران قیمت ترین خرید های این فصل رئال مادرید به تیم ملی صربستان دعوت شد . این بازیکن با مبلغ 60 میلیون یورو از تیم آینتراخت فرانکفورت به رئال پیوست . چند روز است که شایعاتی پیچیده است که زیدان این بازیکن را نمیخواهد و این بازیکن به صورت قرضی به تین های دیگر خواهد رفت .

زیدان دست بردار نیست ؟

لالیگا - پوگبا - زیدان
پوگبا – زیدان

به نظر باشگاه رئال مادرید به شدت به دنبال جذب نیمار است . زیدان واکنشی نسبت به این انتقال نداده است و به نظر زیاد تمایل به این انتقال نیست . او همچنان اصرار دارد که پوگبا جذب شود . انتقالی که کمی غیر ممکن است . باشگاه یونایتد مبلغ بسیار سنگینی را برای او میخواهد . بازیکنی که کم حاشیه ندارد و زیاد هم در نزد هوادارن یونایتد محبوب نیست ولی سولشر نمیخواهد مهره ی ارزشمند خود را از دست دهد .

درخواست عجیب نیمار:

لالیگا - نیمار
نیمار

نیمار درخواست بسیار عجیبی را کرده است . او سالانه مبلغ 35 میلیون یورو را میخواهد . یعنی برای 5 سال 175 میلیون یورو . مبلغی بسیار سنگین برای بازیکنی که بسیار مصدوم میشود و بسیار نیز حاشیه دارد . این بازیکن همچنان خواستار جدایی از تیم پاریس است . به نظر انتقال او به تیم های دیگر غیر ممکن باشد . یعنی یک تیم برای این بازیکن 400 میلیون یورو باید هزینه کند . حدود 200 میلیون یورو مبلغ رضایت او و 175 میلیون یورو مبلغ خود او . یعنی اگر به پول خودمان حساب کنیم چیزی حدود 4هزار و 800 میلیارد تومان . مبلغ بسیار سنگینی که باید دید که کدام تیم حاضر به پرداخت آن میشود .

بارسای پر افتخار:

لالیگا - بارسا
بارسا

5 بازیکن پرافتخار دنیا اعلام شد . همه ی این 5 بازیکن یا در بارسلونا هستند یا سابقه ی بازی را در این تیم داشته اند . دلیل اینکه چرا بازیکنان بارسا بیشترین جام ها را کسب کرده اند ، به دوران طلایی بارسا با گواردیولا برمیگردد . بارسا در آن دوران جام های معتبر زیادی را کسب کرده است .

بتیس حریف سرسخت !

لالیگا - بتیس
بتیس

تیم بارسلونا از هفته ی دوم لالیگا به مصاف تیم رئال بتیسخواهد رفت . تیمی که به اصطلاح گربه سیاه تیم های بزرگ میباشد و سال قبل در نیوکمپ این تیم را شکست داد . بارسا این فصل را با باخت شروع کرد و میداند که بازی دوم حکم مرگ و زندگی را برای بارسلونا دارد . ضمن اینکه مسی هم به تمرینات بازیگشته است و میتواند تیم بارسلونا در این بازی همیاری کند .

اختلاف مسی و گرژمن صحت دارد :

لالیگا - مسی - گریژمن
مسی – گرِژمن

گریژمن بازیکن تازه پیوسته ی تیم بارسلونا به نظر با مسی اختلاف دارد . هنگامی که گریژمن در دیدار دوستانه تعویض شد با مسی دست داد ولی مسی به ا دست نداد و این باعث شده است که رسانه ها به اختلاف این دو دامن بزنند . شاید عامل اختلاف این دو از سال فبل باشد . هنگامی که گریژمن سال قبل مورد توجه بارسا قرار گرفته بود ولی با تیم مادریدی تمدید کرد مورد انتقاد بسیاری از هواداران و بازیکنان قرار گرفته بود .

خامس بازی میکند؟

لالیگا - خامس
خامس

خامس رودریگز احتمالا جانشین لوکا کودریچ شود و پس از دو سال باردیگر برای رئال به میدان برود . زیدان که او را نمیخواست و خواستار فروش او شده بود . ولی پیشنهاد خوبی به دست رئال نرسید . رئال مادرید خیلی زود به این بازیکن نیازمند شد و به زودی از او استفده میکند .

لالیگا

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.