۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 7326
  • 03 دی 1398 - 13:50
  • 411 بازدید
  • ارسال توسط :
فورچونه مهاجم بدشانس
فورچونه مهاجم بدشانس

فورچونه مهاجم بدشانس

فورچونه مهاجم بدشانس

فورچونه مهاجم بدشانس

فورچونه مهاجم بدشانس

به فورچونه فرصت بدهید :

فورچونه مهاجم بدشانس

یک بازیکن بدشانس در سرخ پوشان تبریزی وجود دارد . کوین فورچونه ، مهاجمی که با قیمت بالا در ابتدای فصل جذب تیم شد و با توجه به قد بلند و استیل خوب آن ، همه به داشتن یک مهاجم خوب و سرزن در تیم تراکتور امیدوار شدند . اما شرایط به گونه ای که این مهاجم و تیم بخواهند پیش نرفت . دنیزلی سرمربی سابق این تیم اعتماد خود را نسبت به وی از دست داده و او را نیمکت نشین کرد .

از همین رو این بازیکن حتی پس از جدایی وی استفاده نشد . اما بهتر است به یک نکته اشاره کنیم . این که عملکرد وی بهتر از شیخ دیاباته مهاجم کنونی استقلال بود . اما دیاباته توانست با گذشت چند بازی آمادگی خود را بدست آورد . چه معلوم ؛ شاید اگر به این مهاجم فرانسوی نیز به میزان مهاجم استقلال فرصت داده می شد ، او اکنون یکی از بهترین گل زن های لیگ برتر ایران بود .

اما یک بازیکن به خصوص مهاجم نمی تواند با اندکی بازی ، توانایی های خود را نشان دهد . آنچه که مشخص است ، این است که در هنگام جذب وی هدفی بود که این مبلغ برای او خرج شد . این مبلغ نشان دهنده ی وجود یک مهاجم باکیفیت بود که علاوه بر تیم تراکتور می تواند کیفیت سطح لیگ را نیز بالا ببرد . در ضمن او گفته است که اگر به او فرصت دهند مهاجم بزرگی برای این تیم می شود .

شاید بازی دادن وی به ضرر تیم تمام نشود . او پس از این که به او بازی نمی رسید ، از حضور در تمرینات امتناع کرد . اما به تازگی به تمرینات اضافه شده است . به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا او از تیم جدا خواهد شد و یا دوباره شروع جدیدی را با سرخ پوشان خواهد داشت . در ویدیوی زیر می توانید گل زیبای وی از ضربه ی آزاد را مشاهده کنید .

حریف بعدی تراکتور چه تیمی است :

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*