۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
 • شناسه : 6942
 • 15 دسامبر 2019 - 6:58
 • 3572 بازدید
 • ارسال توسط :
فراز کمالوند در تراکتور
فراز کمالوند در تراکتور

فراز کمالوند در تراکتور

فراز کمالوند در تراکتور

فراز کمالوند در تراکتور

فراز کمالوند در تراکتور

شایعه عجیب در تبریز :

فراز کمالوند در تراکتور

فراز کمالوند از سمت خود به عنوان سرمربی گری تیم پارس جنوبی جم استعفا داده است . حال شایعه ی عجیبی در بین پرشورها به راه افتاده است . بازگشت فراز کمالوند ، سرمربی سابق تیم تراکتور به این تیم است . شایعه ای که شاید هم بعید نباشد . کمالوند کسی بود که سرخ پوشان را پس از چند سال انتظار ، برای اولین بار و پس از چند سال به سطح یک فوتبال برتر ایران آورد . او توانست که جایگاه ثابتی را برای خود و تیمش ایجاد کند .

کسب رتبه ی پنجمی توانست وی را به یکی از بهترین مربی های این باشگاه تبدیل کند . البته هنگامی که او در این تیم بود ، به مراتب ستارگان و بازیکنان تاثیرگذار کمتری نسبت به اکنون بود . اما با وجود این او توانسته بود که یک تیم منسجم بسازد . تیمی که شاید نتایج بسیار درخشان بگیرد ؛ اما بازی های زیبای آن تیم به خصوص در برابر پرسپولیس و استقلال همچنان در یاد هواداران است .

پس از استعفای او از تیم جم ، حال برخی منابع، شایعه ی سرمربی شدن وی در تیم تبریزی را داده است . البته این خبر از سوی باشگاه تایید نشده است . ولی احتمال آن نیز کم نیست . نظر شما در مورد بازگشت این مرد به تبریز چیست ؟ به نظر شما او می تواند تراکتور و هواداران را به قهرمانی لیگ برتر و یا حتی موفقیت های بزرگ تر از آن برساند ؟

فراز کمالوند در تراکتور

فعالیت تراکتور چگونه خواهد بود ؟

فراز کمالوند در تراکتور

ساکت الهامی را می توان هم اکنون سرمربی تیم تراکتور دانست . کسی که با آمدنش موجب شد تا تیم در بازی فولاد به یک نظم تاکتیکی برسد . نقل و انتقالات لیگ برتر ایران 24 آذر شروع خواهد شد . پس به نظر با نظر این مربی سرخ پوشان در این فصل فعالیت خواهند کرد . شنیده ها حاکی از آن است که از میان 4 بازیکن خارجی ، 2 بازیکن از جمع تیم خارج خواهند شد . یکی از مهم ترین نکات ضعف تیم ، مهاجم گلزن است . به نظر چند گزینه ی داخلی و خارجی زیر نظر گرفته شده است تا بتواند مشکل گلزنی را حل کند .

فراز کمالوند در تراکتور

شکاری اثبات کرد :

فراز کمالوند در تراکتور
رضا شکاری

رضا شکاری اثبات کرد که بازیکن بسیار باکیفیت است و می توان گفت در زمان دنیزلی ، به او صدمه ی زیادی رسیده است . حتی این مربی آن قدر به این بازیکن اعتقاد نداشت که به او اجازه داده بود تا در اردوی تیم امید شرکت کند ، در حالی که تمرینات تیم در حال پیگیری بود و تیم بازی های لیگ برتر داشت . در این دو بازی که سرخ پوشان از این بازیکن به مدت محدودی بازی کرد ، بسیار عملکرد خوبی داشت .

تکنیک بالا و فیزیک خوب این بازیکن نوید یک بازیکن آینده دار برای تیم و تیم ملی را می دهد . نظر شما در مورد این ستاره چیست ؟ آیا حق او است که از ابتدا به میدان برود ؟ ویدیوی زیر این را می گوید که او باید بیشتر از این ها به کار گرفته شود.

فراز کمالوند در تراکتور

غیرت با شما معنا پیدا می کند :

عده ای از هواداران تراکتور در بازی در برابر تیم فولاد تیم محبوب خود را تنها نگذاشتند . با وجود هوای سرد و نتایج نه چندان خوب سرخ پوشان ، دوباره هواداران ثابت کردند که این تیم را بر اساس نتایج و عملکرد دوست ندارند و می توان اصالت این مردم دانست . اما نکته ی دیگر این است که رابطه باید دو طرفه باشد . باشگاه نیز باید قدر این هوادار را بداند و تیمی را راهی میدان کند که قدر این هواداران دانسته شود .

فراز کمالوند در تراکتور

فراز کمالوند در تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

13 دیدگاه

 1. بهترین انتخاب ممکنه

 2. تراختورچی

  برو باو این موتور گاری های ایرانی رو قالب تراکتور نکنین از بین ایرانیا یا قلعه نویی که اونم تیم داره یا هیچ کس

 3. مهران تراختورچی

  به نظرم اگر قرار باشه گزینه خارجی ولو مربی بزرگ بیارن که به فضای کشورمان آشنایی نداره .همونبهتر کهاقا فراز رو بیارن . فراز هم پرنشاط و با تلاشه و هم به جو تبریز اشناست و تراختوریها هم دوسش دارن .
  اگر قرار باشه مربی خارجی بیارن آتا تونی و برانکو بهترین گزینه است .
  یادمان باشه در این برهه اوردن مربی ناشناخته ریسک بزرگیه . استراماچونی که الان تیمش در صدر جدوله هفت هفته اول رو با ناکامی پشت سر گذاشت . الان یه مربی بیاد برا تراختور هفت هفته نتیجه نگیره قهرمانی که سهله سهمیه اسیا هم نمیگیریم .

 4. سلام به نظرم بهترین گزینه در این شرایط آقا فراز میباشد . یادمان باشد که این مرد متعصب چه خدمتهایی به تراکتور کرده است . خودش متعصب بود و این تعصب را در داخل زمین به بازیکنان منتقل میکرد که شما در چه تیمی بازی میکنید.

 5. ساكت اهامي در كنار يك مربي جنتلمن تاپ خارجي هم چون كيروش و اكيپ كامل خارجي-ايراني و آنلايزور خوب خارجي همچون مجيد صالح و يا حاج رضايي يا….و دكتر هاي مجرب روانشناسي ميتواند تراكتور را به ساحل آرامش و كسب جام اميدوار كند فراز كمالوند با احترام به ايشان در حد قهرماني نيست اگر بود در پارس جنوبي جم و صنعت نفت آبادان و گسترش فولاد موفق مي شد ..

 6. به نظر من ،بعنوان یک آذربایجانی بااین اوضاع واحوال ،به خاطر آن توهین ها و تحقیرهای تماشاگران و بازیکنان تیمهای خاص ،به هواداران تیم تراختور آذربایجان ، حالا مربی خارجی یا داخلی بیاید یا نیایدو تیم اصلا حذف بشود یا بماند چون همان هوادار 2000نفری خودی برای تیم کافی است و نیازی هم برای صرف سایر هزینه ها پیدا نمی شود.

 7. آقا بهترین گزینه دی ای کاش الدن ورمیه لر

 8. به نظر بنده کماونددرحدتراکتورنیست.این همه نگید کمالوندتراکتور رابه لیگ برتر آورد.تراکتور۲سال قبل آن می توانست بیاد لیگ برتر.همان کمالوند با حاشیه سازی در تیم شیرین فرازمانع لیگ برتری تراکتورشد.ودرلیگ ازهرزمانی که در گسترش بود.درمقابل تراکتور اتوبوسی دفاع کردو مانع پیروزی تراکتورشد.اما از سپاهان ۴تاگل خورد تاسپاهان قهرمان شودوشد.ماجزبدی وزیان ازاین دلال ندیدیم.

 9. کمالوند درحدتراکتورنیست.اینقدرنگیدکه کمالوندتراکتور رابه لیگ برتراورد.تراکتور۲سال قبل ازآن که کمالوندتراکتور را لیگ برتری کند می توانست به لیگ برتربیاد اما همان کمالوند درشیرین فرازباحاشیه سازی مانع لیگ برتری شدن تراکتورشد.ودر زمانی که تراکتور درلیگ برترمی خواست قهرمان شود.همین کمالوند ازسپاهان۴تاخورد.ودرمقابل تراکتور اتوبوسی دفاع کرد و مانع قهرمانی تراکتورشد.ماکه جز بدی و زیان از ایشان ندیدیم.

 10. سلام به نظر من آقای کمالوند میتواند به تراکتور کمک کند به شرطی که بتواند برای نیم فصل بازیکنهای مورد نظرش را جذب کند

 11. کمالوند بسیار مربی خوبی است اما توقع ما سرمربی در کلاس جهانی است تا در مسابقات بین المللی هم کم نیاره

 12. شما فکر کنم چیزی مصرف کرده اید

 13. مهدی زارع

  سلام دوست عزیز . شاید خبر سرمربی گری فراز کمالوند کمی عجیب باشد . اما این گمانه زنی هایی است که از سوی رسانه ها به خصوص رسانه هایی که اخبار تیم تراکتور را پوشش می دهند به راه افتاده است و فقط یک حدس و گمان است . حدسی که ممکن است رخ بدهد و یا به احتمال زیاد شاید این اتفاق رقم نخورد . با تشکر. فروشگاه صنعتگری

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*