۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 3203
  • 14 مهر 1398 - 6:34
  • 2585 بازدید
  • ارسال توسط :
اکبر ایمانی بازیکن تراکتور - اهبر
عملکرد مصطفی دنیزلی

عملکرد مصطفی دنیزلی

بررسی عملکرد مصطفی دنیزلی در تراکتور

عملکرد مصطفی دنیزلی

عملکرد مصطفی دنیزلی

ایول مصطفی پاشا :

امسال بهترین عملکرد مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه ای شاغل در ایران است . تفاوت امسال تیم دنیزلی با تیم های گذشته ی او از لحاظ مهره ی موجود در تیم تبریزی است . یکی دیگر از دلایل نتیجه گیری این مربی افزایش تجربه ی وی در ایران بوده است . او کاملا با شرایط کار کردن در فوتبال ایران آشنا است و این نقطه عطف او در تیم تراکتور است .

آنچه که معلوم است این است که تیم دنیزلی با این روند می تواند قهرمان شود . تیم تراکتور بسیار قوی تر از سال گذشته است و اگر بتواند نتایج نیم فصل دوم سال گذشته را در این لیگ نیز ادامه دهد ، بلاشک قهرمان خواهد شد . در ویدیوی زیر می توانید لحظات زیبایی از این تیم در سال گذشته را مشاهده کنید .

عملکرد مصطفی دنیزلی

با این وضع از تیم ملی خبری نیست !!!!

ایمان سلیمی در حضور سرمربی تیم ملی پاس های بسیار را به دروازه بان داد . اصطلاح فوتبالی این کار پاس به عقب است . می توان گفت این کار برای یک مدافع بدتر از زدن به زیر توپ است . روز جمعه مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی در ورزشگاه یادگار حضور داشتند و شاهد عملکرد تک تک بازیکنان دو تیم بود . یکی از بازیکنانی بسیار امیدوار بود که در لیست ویلموتس باشد ، سلیمی بود .

اما پاس های رو به عقب وی هم او را از تیم ملی دور کرد و هم نزدیک بود تا تیم خود را با مشکلاتی مواجه کند . البته او بلاشک از سه بازیکنان برتر تیم در این 6 هفته بوده است . او با رفع کردن برخی اشکالات می تواند تبدیل به یکی از ارکان دفاعی تیم ملی باشد .

عملکرد مصطفی دنیزلی

کاپیتان ها همچنان در تیم ملی :

سه بازیکنی که موجب تشکیل تیم کهکشانی در تبریز شدند همچنان در لیست تیم ملی حضور دارند . شاید این سوال برای شما پیش آید که منظور از عامل تیم کهکشانی در تبریز یعنی چه ؟
هنگامی که محمد رضا زنوزی تیم تراکتور را خریداری کرد ، قول تشکیل یک تیم کهکشانی داد . اما اولین مرحله تشکیل تیم کهکشانی ، آمدن سه بازیکن اصلی و با تجربه ی تیم ملی به تبریز بود . بعد از آن دیگر بازیکنان و ستاره های ایرانی و خارجی بسیار به آمدن به این تیم تمایل نشان دادند . سه بازیکنی که هم اکنون نیز نقش رهبری تیم در داخل زمین را نیز دارند .

عملکرد مصطفی دنیزلی

حالا بعد از منچستر اولیم :

در سالیان پیش بسیار از پرشورها معتقد بودند که تعداد هواداران تیمشان بعد از منچستر یونایتد اول است . شاید عده ای کمی این مسئله را تایید می کردند . حتی عده ای مسخره نیز می کردند . اما حال می توان تعبیر این سخن را به واقعیت دید . دوباره به آن جمله ی معروف می رسیم که افتخار به کسب جام نیست . افتخار به تعداد هواداران در ورزشگاه و حتی اطراف تپه های ورزشگاه است . این سخن را ترانسفر مارکت با رتبه بندی اش تایید می کند .

عملکرد مصطفی دنیزلی

زمان دربی آذربایجان مشخص شد :

برنامه بازی های مرحله 1/8 نهایی مشخص شد و بر این اساس تیم تراکتور در 5 آبان در ارومیه به مصاف تیم نود خواهد رفت . البته این بی برنامگی شاید به تبریزی ضربه بزند . این تیم در دو مرحله مهمان بوده است . از دیگر بازی ها مهم این مرحله می توان به بازی تیم استقلال و فجر سپاسی در 25 مهر ماه اشاره کرد . دیدار تیم پرسپولیس با نفت آبادان و سپاهان اصفهان با پیکان از دیگر بازی های مهم این مرحله است . برخورد تیم های قوی با یکدیگر در مرحله ی بعدی بسیار محتمل است . شاید دربی تهران یا شاید مصاف تیم تراکتور با سپاهان و یا دو تیم سرخابی پایتخت اتفاق بیفتد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*