۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 9567
  • 26 بهمن 1398 - 12:32
  • 1007 بازدید
  • ارسال توسط :
عملکرد ستارگان تراکتور در مقابل سایپا
عملکرد ستارگان تراکتور در مقابل سایپا

عملکرد ستارگان تراکتور در مقابل سایپا

درخشش ستارگان در یادگار امام

عملکرد ستارگان تراکتور در مقابل سایپا

عملکرد ستارگان تراکتور در مقابل سایپا

اشکان دژاگه ، احسان حاج صفی و رضا اسدی سه ستاره تراکتور در مقابل سایپا بودند .

بهترین بازیکن زمین در بازی تراکتور – سایپا کسی نبود جزء اشکان دژاگه زننده گل نخست تراکتور که این بازیکن با 1 گل ،1 پاس گل و یک پاس کلیدی و تعداد 6 شوت و 59 پاس با دقت پاس 80 درصدی در یک بازی پر گل و جذاب صاحب این عنوان در زمین ورزشگاه یادگار امام شد.

دیگر ستاره این تیم احسان حاج صفی که با شوت برق آسای خود تیم تراکتور را جلو انداخت و عملکرد خوب این بازیکن با 1 گل ، 1 شوت  و 2 بار قطع توپ و 50 پاس با دقت 84 درصدی به خوبی قابل مشاهده هست.

می رسیم به رضا اسدی سومین ستاره این تیم که قطعا یکی از برترین بازیکنان تیم تراکتور در لیگ نوزدهم هست او با بازی در خط دفاع علاوه بر خط حمله در تیم تبریزی ها و با عملکرد خوبش در هر دو پست به عنوان آچار فرانسه تراکتور شناخته شد.

عملکرد رضا اسدی با 1 گل ، 1 شوت و 57 پاس با دقت 84 درصدی و 5 تکل  موفق در بازی مقابل سایپا ، برتری این بازیکن را ثابت میکند.

گرمای عشق پرشورها یخ ورزشگاه یادگار امام را آب کرد

هواداران تراکتور در بازی هفته بیستم در مقابل سایپا با وجود شرایط نامساعد آب و هوایی و دمای هوای زیر صفر درجه باز هم این تیم را تنها نگذاشتن و نزدیک به 5 هزار هوادار پرشور و با تعصب از نزدیک تماشاگر این بازی بودند.

 هر چند سکوهای یادگار امام مملو از برف بود ولی این پرشورها ایستاده سربازان تراکتور را تشویق کردند و گرما بخش دل بازیکنان این تیم بودند تا در نهایت تیم تراکتورتوانست با برد شیرین 3-1 مقابل تیم سایپا گوشه ای از ارادات خالصانه این تماشاگران با ارزش را ارج نهند.

هواداران تراکتور سرمایه بی پایان این تیم هستند و ثابت کردن دیار تبریز شهر اولین ها در سایه مردمانشان حتی در فوتبال هم جزء اولین هاست.

گرمای عشق پرشورها یخ ورزشگاه یادگار امام را آب کرد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*