۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 4265
  • 30 مهر 1398 - 6:49
  • 1628 بازدید
  • ارسال توسط :
تراکتور و نساجی
عملکرد برعکس تراکتور

عملکرد برعکس تراکتور

عملکرد بر عکس تیم تراکتور

عملکرد برعکس تراکتور

عملکرد برعکس تراکتور

عملکرد برعکس تراکتور در برابر نساجی :

عملکرد برعکس تراکتور

بازی تراکتور در برابر نساجی یک نکته ی بسیار امیدوار کننده داشت 4 گلی که تمام انتقادات علیه تیم دنیزلی را به پایان می رساند . همانطور که در تصویر مشاهده می کنید نمره ی متریکا ی سرخ پوشان کمی متفاوت تر از بازی های گذشته است . نمره ی بازیکنان فاز هجومی بهتر از بازیکنان فاز دفاعی است . نمره هایی که در بازی های گذشته دارای این ویژگی نبود . به نظر مشکل تهاجمی تیم دنیزلی در تعطیلات حل شده است و هواداران نیز نگرانی بابت این مسئله ندارند .

ویمبلا نیز گل افتتاحیه خود را به ثمر رساند و برای سایر حریفان خط و نشان کشید . حالا تیم تبریزی منتظر استقلال است تا بتواند با حمایت هواداران خود در ورزشگاه یادگار امام آبی پوشان پایتخت را با شکست راهی تهران کنند . این بازی در 10 آبان از سری مسابقات هفته ی نهم رقابت ها در ورزشگاه یادگار امام بر گزار خواهد شد . در ویدیوی زیر می توانید خلاصه بازی دیدنی و زیبای تراکتور و نساجی را مشاهده کنید.

عملکرد برعکس تراکتور

بهترین بازیکن تراکتور :

عملکرد برعکس تراکتور

ساسان انصاری یکی از بازیکنانی بود که نتوانسته بود عملکرد درخشان خود را در چند بازی گذشته ی لیگ نشان دهد . او حتی در یکی از بازی ها پنالتی نیز از دست داده بود . اما عملکرد درخشان وی در برابر تیم نساجی بسیاری را امیدوار نگه داشت . پرشورها به این امیدوار شدند که یک مهاجم نوک باکیفیت در تیم خود دارند . مهاجمی که در چند بازی گذشته یکی از نقاط ضعف تیم تراکتور بود و تیم تبریزی فاقد آن بود . به نظر ساسان این خلاء را می تواند پرکند .

عملکرد برعکس تراکتور

سلطان کلین شیت ایران :

عملکرد برعکس تراکتور

این آمار برای یک تیم بی سابقه بوده است که در 7 بازی ابتدایی لیگ بتواند با 7 کلین شیت از دروازه ی خود حفاظت کند . البته این آمار تنها متعلق به تیم تبریزی نیست بلکه سپاهان نیز از این لحاظ نیز آمار مشترک دارد . نکته ی دیگر نقش دروازه بانان این دو تیم است که هر دو به تیم ملی دعوت می شوند . محمد رشید نیازمند و پیام نیازمند با 7 کلین شیت توانسته اند که آمادگی خود را به رخ همگان نشان دهند . اما نکته ی عجیب دیگر این است که این دو دروازه بان ذخیره ی علیرضا بیرانوندی هستند که اصلا آمادگی ندارد .

عملکرد برعکس تراکتور

دنیزلی به وعده اش عمل کرد :

مصطفی دنیزلی هنگامی که در مورد عدم گلزنی تیمش در هفته های ابتدایی از او پرسیده می شد وی به این نکته اشاره می کرد که قدرت واقعی تیمش را پس از هفته ی پنجم خواهید دید . طبق گفته ی او نیز این ادعا عملی شد . بردن نساجی قائم شهر آن هم در خانه ی خود بسیار دور از ذهن بود . شاید خوش بین ترین هوادار تراکتور نیز هم چین نتیجه ای را تصور نمی کرد . آن چیز که معلوم است این است که به نظر دنیزلی خط هجومی خود را نیز مانند خط دفاعی با نظم و مستحکم کرده است .

یکی از مراحل رد شد :

5 بازی برای تیم تراکتور بسیار سخت بود و اگر سرخ پوشان بتوانند در این 5 بازی نتیجه ی خوبی کسب کنند بسیار به قهرمانی نزدیک خواهند شد . یکی از این بازیهای سخت ، مصاف با تیم نساجی بود . تیمی که سال گذشته همه ی تیم های مدعی را متوقف کرد و همین تیم تراکتور را در رفت و برگشت را متوقف کرد . برد در برابر این تیم آن هم برد 4 -0 که بردی بسیار روحیه بخش و قدم محکم برای سپری کردن دیگر بازی های سخت این تیم است .

عملکرد برعکس تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*