۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 5822
  • 25 آبان 1398 - 7:05
  • 252 بازدید
  • ارسال توسط :
شینجی کاگاوا
شینجی کاگاوا

شینجی کاگاوا

کاگاوا کیست ؟

شینجی کاگاوا

شینجی کاگاوا

کاگاوا کیست؟

شینجی کاگاوا

کاگاوا یک بازیکن فوتبالیست حرفه ای است که اهل کشور ژاپن می باشد . او بلاشک یکی از بهترین بازیکنان دهه ی اخیر آسیایی فوتبال اروپا بود . او سابقه بازی برای دو تیم منچستریونایتد و دورتموند می باشد که جز دو غول بزرگ اروپا می باشند . او درخشش فوق العاده ای را به خصوص در تیم دورتموند داشته است .

او در پست مهاجم سایه بازی می کرد و یک بازیکن بسیار ریز نقش بود که موقعیت های فراوانی را برای هم تیمی ها خود فراهم می کرد . او یک عضو سابق در تیم ملی بوده است و مدام به تیم ملی نیز دعوت می شد . او 30 سال دارد و 175 سانتی متر قد وی می باشد . در ادامه زندگی نامه ی وی را بررسی می کنیم .

شینجی کاگاوا

محل تولد کاگاوا

شینجی کاگاوا

کاگاوا در 17 مارس سال 1989 در شهر کوبو هایگوگو ژاپن به دنیا آمد . او همیشه آرزوی فوتبالیست شدن را داشت . به همین دلیل فوتبال ورزش مورد علاقه ی وی بود . او از سن 5 سالگی شروع به بازی در تیم های مختلف پایه کرد . او 5 سال در تیم مارینو بود .

علاقه ی وی به فوتبال آن قدر بود که وی دائم به دنبال فوتبال بازی کردن بودند . حتی علاقه ی وی آن قدر زیاد بود که او حاضر بود که به مدرسه با توپ برود . او تا سال 2005 در لیگ داخلی بازی می کرد و حتی چند سال یک باز تیم خود را نز تغییر می داد . او حتی تجربه ی بازی در مقابل تیم بارسلونا را نیز پیدا کرد .

شینجی کاگاوا

کاگاوا در فوتبال حرفه ای :

شینجی کاگاوا

سال 2006 باشگاه اوزاکا چشم به یک استعداد جدید بست . این تیم تصمیم به خریدن این بازیکن کردند و او را به تیم خود افزودند . آنان تحت تاثیر استعداد او قرار گرفته و او را برای قوی کردن باشگاه خود به باشگاه خود آوردند. او به تیم زیر 20 سال ژاپن انتخاب شد و برای تیم المپیک ژاپن در سال 2008 نیز بازی و به میدان رفت.

شینجی کاگاوا

کاگاوا در دورتموند :

شینجی کاگاوا

کاگاوا در سال 2010 به تیم دورتموند پیوست . این به دلیل عملکرد خوبش در تیم ژاپنی بود . او با مبلغ بسیار کمی وارد این باشگاه شد . او اولین گل خود را در لیگ اروپا به ثمر رساند . اما یک اتفاق بسیار خوبی برای وی افتاد . او قبل از بازی در برابر تیم شالکه گفته بود که دو گل به ثمر خواهد رساند .

همین اتفاق نیز موجب محبوبیت وی شد . زیرا شالکه یک رقیب سنتی برای زنبورها است . تیم دورتموند در این دیدار موفق به شکست 3-1 شالکه شد . او در اولین فصل حضورش در موفق شد در 18 بازی 8 گل به ثمر رساند . این یک عملکرد فوق العاده و شروه استثنایی برای وی بود . اما بدترین اتفاق ممکن برای او یعنی مصدومیت رقم خورد . او ادامه ی فصل رقابتها را از دست داد .

اما با این وجود دوباره عملکرد وی مورد تحسین قرار گرفت . او به تیم ملی ژاپن برای مسابقات آسیایی سال 2011 دعوت شد و موفق شد در یک چهارم نهایی این رقابت ها دو گل به ثمر برساند و تیم خود را به برتری 3-2 در مقابل قطر برساند . در سال 2012 تیم وی با 81 امتیاز موفق به قهرمان شد در بوندس لیگا شد که این امتیاز بیشترین امتیاز برای زنبورها بود .

شینجی کاگاوا

کاگاوا در تیم منچستریونایتد :

شینجی کاگاوا

تجربه ی موفق پارک جی سونگ در تیم منچستریونایتد موجب شد تا مدیران این باشگاه تصمیم به خرید یکی از بازیکن با کیفیت شرق آسیا کردند . قرعه به نام کاگاوا افتاد . در سال 2012 این انتقال انجام شد و این توافق بین باشگاه منچستریونایتد و دورتموند رقم خورد . این قرارداد به ارزش 4 سال ارزش داشت .

شینجی کاگاوا

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*