۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 2024
  • 28 شهریور 1398 - 10:55
  • 1796 بازدید
  • ارسال توسط :
شکایت محمد نوری از تراکتور - محمد نوری
شکایت محمد نوری از تراکتور

شکایت محمد نوری از تراکتور

شکایت محمد نوری از تراکتور

شکایت محمد نوری از تراکتور

شکایت محمد نوری از تراکتور

تراکتور محکوم شد :

شکایت محمد نوری از تراکتور - محمد نوری
محمد نوری

کمیته تعیین وضیعت تراکتور را محکوم به پرداخت 5 میلیارد و 370 میلیون کرد . محمد نوری به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از باشگاه تبریزی شکایت کرده بود ؛ و خواستار مطالباتش شده بود . بلاشک مبلغ انتقال این بازیکن به تراکتور 5 میلیارد نبوده است . راهکاری که مدیریت قبلی ایجاد کرده بود . حال این تیم موظف است که این مبلغ را به نوری پرداخت کند . در ویدیوی زیر میتوانید بازیکنانی را که از تیم تراکتور جدا شده اند را مشاهده کنید . بازیکنان کلیدی که تعدادشان هم کم نیست .

رشید همچنان درخشان :

شکایت محمد نوری از تراکتور - ترکیب منتخب هفته ی سوم
ترکیب منتخب هفته ی سوم

بر اساس نمره متریکا رشید مظاهری و مهدی تیکدری به عنوان نمایندگان بازیکنان تراکتور در ترکیب منتخب هفته قرار گرفتند . رشید مظاهری که به تازگی به سرخ پوشان تبریزی اضافه شده است ، توانسته نمایش خیره کننده ای را در درون دروازه ی این تیم ارائه دهد . او تا به این جا بهتررین دروازه بان لیگ 19 بوده است .

دنیزلی در نشست خبری پیش از بازی :

شکایت محمد نوری از تراکتور - دنیزلی
دنیزلی

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور امروز در نشت خبری پیش از بازی با گل گهر شرکت خواهد کرد . دنیزلی ساعت 15:30 در سالن کنفرانسی ورزشگاه بنیان دیزل خواهد بود و به سوال خبرنگاران پاسخ خواهد داد . تیم تراکتور در هفته ی 4 مسابقات به مصاف تیم کل کهر سیرجان خواهد رفت .

بلیت فروشی آغاز شد :

شکایت محمد نوری از تراکتور - بلیت فروشی
بلیت فروشی

بلیت فروشی بازی تیم تراکتور و گل گهر سیرجان آغاز شده است و هواداران برای تماشای بازی از استادیوم باید از طریق سامانه ی خرید اینترنتی بلیت خود را تهیه کنند . هواداران موظف هستند همراه خود کارت ملی داشته باشند و بدون کارت ملی یا شناسنامه نمیتوانند وارد ورزشگاه شوند .

تراکتور خشن ترین تیم هفته ی 3 :

شکایت محمد نوری از تراکتور - تراکتور خشن ترین تیم هفته ی 3
تراکتور خشن ترین تیم هفته ی سوم

تیم تراکتور با متحمل شدن 28 خطا ، خشن ترین تیم هفته ی 3 نام گرفت . این نشانه ی جنگندگی تیم میباشد . اگر تیمی پرس زیاد انجام دهد و همواره به دنبال توپ باشد ، بلاشک خطاهای زیادی را متحمل خواهد شد .

در کار کادرفنی دخالت نکنید !!!!

شکایت محمد نوری از تراکتور - رضا شکاری
رضا شکاری

عده ای سوال برایشان پیش آمده است که چرا شکاری زیاد بازی نمیکند ؟؟ این سوال حتی از صادقیان نیز پرسیده شد که چرا دنیزلی به این بازیکن زیاد میدان نمیدهد ؟؟ بازیکنی که یکی از جنجالی ترین بازیکن در نقل و انتقالات بود . صاقیان مدیر عامل این تیم اینگونه جواب داد : بازی نکردن شکاری برای من نیز سوال بود که از دنیزلی پرسیدم . او در جواب گفت که ما همه یک تیم هستیم و فرقی ندارد که چه بازیکنی به میدان برود .

آزمون اولین ها :

شکایت محمد نوری از تراکتور - آزمون
آزمون

سردار آزمون 45 دقیقه برای تیم زنیت بازی کرد و آمارهای بسیار را برای خود به ثبت رساند .
اولین گل رقابت ها ، اولین کارت زرد رقابت ها ، اولین مصدومیت رقابت ها ، اولین تعویضی رقابت ها. گل زیبای سردار آزمون بسیار مورد توجه قرار گرفت . در ویدیوی زیر میتوانید گل زیبای سردار آزمون را مشاهده کنید .

3 هفته ی سخت برای تراکتور:

شکایت محمد نوری از تراکتور - سه هفته ی سخت برای تراکتور
سه هفته ی سخت برای تراکتور

تصویر بالا برنامه ی تیم تراکتور را در نیم اول نشان میدهد . اما سه بازی برای تیم تراکتور سه بازی بسیار سخت میباشد . هفته ی نهم با تیم استقلال ، هفته ی دهم با تیم سچاهان اصفهان و هفته ی یازدهم با تیم شهر خودرو بازی خواهد کرد . سه بازی که اگر تراکتور بتواند 5 امتیاز نیز بگیرد ، برایش کفایت میکند .

شکایت محمد نوری از تراکتور

شرکت واحد آماده ی خدمت دهی به هواداران :

شکایت محمد نوری از تراکتور - شرکت واحد
شرکت واحد

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از طریق مبادی میدان ستارخان، میدان جهاد، چهارراه عباسی، ضلع شرقی پایانه محققی (سه راه امین) و چهارراه طالقانی با استفاده از ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت نسبت به انتقال تماشاگران به ورزشگاه یادگار امام (سهند) اقدام می کند. به نظر فردا استقبال از بازی بسیار خواهد بود .

شکایت محمد نوری از تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*