۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 1140
  • 08 سپتامبر 2019 - 8:34
  • 702 بازدید
  • ارسال توسط :
شکایت تراکتور از بیرانوند - حسن زاده
شکایت تراکتور از بیرانوند

شکایت تراکتور از بیرانوند

تراکتوری ها هوشیار باشید ، ماست مالی میکنند . ادعای بسیار عجیب حسن زاده در مورد زنوزی

شکایت تراکتور از بیرانوند

شکایت تراکتور از بیرانوند

اداعیی عجیب حسن زاده. یعنی چه که تراکتور شکایت نکرده است ؟!!!!!

شکایت تراکتور از بیرانوند - حسن زاده
حسن زاده

حسن زاده رییس کمیته ی انظباطی اعلام کرد که تراکتور هیچ شکایتی نکرده است . ادعایی بسیار عجیب . روز جمعه بود که زنوزی مالک محترم باشگاه تراکتور اعلام کرد که از بیرانوند شکایت کرده ایم . به نظر طبق معمول کمی این حرکات مشکوک است یا شایدد به قول معروف دارند ماست مالی میکنند . روز گذشته تاج اعلام کرد که بیراوند شایسته ی محرومیت نیست .

رییس فدراسیون اجازه ی دخالت در امور انظباتی را ندارد و این کار تاج بسیار غیر حرفه ای و غیر قانونی بود . در ضمن برای محرومیت بازیکن نیازی به شکایت نیست . تیم های دیگر حکمشان تا به خانه نرسیده اعلام میشود .
ولی همچنان در ماجرای بیرانوند هیچ اتفاقی صورت نگرفته است . در ویدیوی زیر میتوانید گزارشی از حرکت زشت بیرانوند و واکنشات را مشاهده کنید .

دلیل عدم توافق تراکتور با روزبه چشمی مشخص شد :

شکایت تراکتور از بیرانوند - روزبه چشمی
روزبه چشمی

روزبه چشمی یکی دیگر از بازیکنان مد نظر دنیزلی بود که برای تقویت خط دفاعی درخواست شده بود . اما روزبه چشمی درخواستی داشت که با سیاست های باشگاه تبریزی متناقص بود . او درخواست فسخ قرارداد یک طرفه در صورت دریافت پیشنهاد از تیم های خارجی را داشت . این با سیاست های باشگاه اصلا سازگار نیست . روزبه چشمی با عقد قراردادی با تیم استقلال به مدت 1 سال تمدید کرد .

آخرین وضعیت از خارجی های تراکتور :

شکایت تراکتور از بیرانوند - میمبلا
میمبلا

مازولا ستاره ی برزیلی همچنان به تمرینات بازنگشته است . البته او با کادر فنی هماهنگ کرده است . وی مصدومیتی دارد و در حال درمان میباشد .
ویلیام میمبلا نیز از پرو باز گشته است و در تمرینات شرکت کرد .
فورچونه و سوگیتا نیز مانند روز های گذشته به تمرینات پرداختند و آمادگی خوبی را نشان داده اند .
پرشورها بسیار امیدوار هستند که 4 بازین خارجی خود بتوانند به تیم کمک کنند . به خصوص فورچونه . او تنها مهاجم تخصصی نوک تراکتور است . آمادگی او موجب گرفتن نتایج تیم خواهد شد .

شکایت تراکتور از بیرانوند

تلاش اهبر برای بازگشت :

شکایت تراکتور از بیرانوند - اکبر
اکبر

اکبر ایمای که به دلیل مصدومیت نتوانست در دو هفته ی ابتدایی تیمش را همراه کند ، بسیار سخت تلاش میکند تا آمادگی خود را بدست آورد . وی بسیار نزد پرشورها محبوب است و حتی در بازی برابر پرسپولیس با تشویق هواداران اشک از چشمانش جاری شد . معلوم است که او بسیار دلتنگ بازی در یادگار همراه با هواداران شده است . وی نقش کلیدی در تیمش دارد و او را میتوان فرمانده تیم نامید .

تراکتوری ها منتظر باشید. خرید دیگر در راه است :

شکایت تراکتور از بیرانوند - ادقیان
صادقیان

مهندس صادقیان مدیر عامل باشگاه تراکتور اعلام کرد که پرونده ی نقل و انتقالاتی تیم با جذب یک بازیکن به پایان خواهد رسید . البته صادقیان خبر مذاکره با روزبه چشمی را هم داده بود . ولی وی با تیم استقلال به مدت یک سال دیگر تمدید کرد . خرید تراکتور دو احتمال دارد . شاید یک دفاع وسط جذب شود و یا شاید دفاع راست . به نظر این تیم در هردو پست به بازیکن نیاز دارد . خانزاده و سلیمی جانشینی ندارند و تیکدری دفاع راست تخصصی نیست .

شکایت تراکتور از بیرانوند

خبری بسیار عجیب در مورد بیرانوند !!!!

شکایت تراکتور از بیرانوند - بیرانوند
بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس با شرکت نفت پارس به توافق رسیده است . این شرکت اسپانسر سازمان لیگ میباشد و این شرکت اسپانسر علیرضا بیرانوند شد . اما این خبر پرشورها را به شبهه انداخته است که دلیل حمایت همه جانبه از این بازیکن از تمام ارگان ها این میباشد . حال شاید دلایل حمایت تاج از بیرانوند اسپانسر مشترک میباشد .

دوربین های یادگار اچ دی میشود :

شکایت تراکتور از بیرانوند - یادگار
یادگار

به تازگی اعلام شده است که دوربین های شبکه ی استانی سهند اچ دی خواهد شد . دوربین های این ورزشگاه بسیار بی کیفیت بود و اصلا قابل قیاس با دوربین ورزشگاه آزادی نبود . برای تیمی مثل تراکتور که یکی از قدرتمند ترین تیم ایران میباشد و باید کیفیت این تیم از هر لحاظ قوی باشد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*