۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6618
  • 07 دسامبر 2019 - 6:48
  • 3200 بازدید
  • ارسال توسط :
شهریار مغانلو

شهریار مغانلو

شهریار مغانلو ستاره ای که از دید باشگاه تراکتور دور مانده است !!!!

شهریار مغانلو

شهریار مغانلو

مهاجمی که از دو قدمی تراکتور رد شد :

مهاجمی که می توان گفت از دید همه ی تیم های ایرانی به دور ماند . شهریار مغانلو آقای گل کنونی لیگ برتر با 7 گل زده . مهاجم زنجانی که بلاشک هیچگاه پیشنهاد تیم تراکتور را رد نمی کرد . متاسفانه تیم های لیگ برتری همیشه به دنبال جذب مهاجمان خارجی با قیمت های بالا هستند . مهاجمانی که اکثرا بی کیفیت هستند . می توان به راحتی نمونه های از این بازیکنان را مشاهده کرد . کوین فورچونه و جونیور براندائو دو مهاجم سرخ پوش تبریزی و تهرانی که تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ تیمشان نیز شده اند . اما اثری از مهاجم با کیفیت ندارند . بازیکنانی که فاقد نیاز های اولیه را برای فوتبالیست شدن ندارند .

حال یک جوان ایرانی از لیگ یک به سطح یک فوتبال ایران آمده است و بالاتر از بازیکنان گران قیمت در صدر گلزنان برتر لیگ بوده است . سرخ پوشان تبریزی یک مهاجم با کیفیت در تیم خود ندارد . شهریار می توانست به تبریز بیاید و با گل های خود تیم را به جمع مدعیان اضافه کند . بازیکنی که هم خوب گل می زند و هم خوب سر می زند . درست مهره ی گم شده ی تیم دنیزلی . در ویدیوی زیر می توانید یک گل استثنایی از این بازیکن مشاهده کنید .

شهریار مغانلو

نکته ی منفی دیگر از تراکتور :

تراکتور بدون تماشاگران خود همچون جسمی بی روح است . این را می توانست در بازی تیم در برابر شاهین بوشهر مشاهده کرد . این بازی اولین دیدار تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام در لیگ 19 بود که تیم دنیزلی نتوانست گلی به ثمر برساند . ورزشگاهی که تیم های بزرگ در آن وحشت داشتند و هیچ گاه توان مقابله با پرشورها را نداشتند . سکوهای خالی در ورزشگاه یادگار کمی غیر طبیعی است . اصلا به این ورزشگاه نمی آید . البته هوادار نیز تا حدی می تواند فقط عشق بورزد . بلاشک پرشورها توقع نتیجه و ارائه بازی زیبا از سوی تیمشان را دارند .

شهریار مغانلو

چرا اینگونه شد :

واقعا چرا هیچ کس پاسخ هواداران را نمی دهند و تیمی که از هفت هفته ی ابتدایی 17 امتیاز کسب کرده بود به یک باره دچار بحران کسب نتیجه شد . تیمی که حتی در تاریخ حضورش در لیگ برتر این اتفاق بی سابقه بود . کسب 17 امتیاز از 7 بازی آماری بود که اگر تداوم پیدا می کرد ، بلاشک تیم را قهرمان لیگ می کرد . اما هنوز معلوم نیست که چرا این تیم ناگهانی و در برهه ی حساس لیگ دچار بحران شد . شاید عده ای معتقد باشند که تیم مهاجم با کیفیت و گلزن ندارند . اما این شرایط در 4 بازی ابتدایی نیز در تیم غالب بود .

سرخ پوشان با همین تیم 4 گل در خانه ی نساجی به این تیم زدند . اتفاقی که هر تیم نمی تواند رقم بزند . سپاهان در برابر این تیم متوقف شد و استقلال نیز به سختی و با نتیجه ی 2-1 توانست 3 امتیاز را کسب کند . از پست مهدی تیکدری مشخص است که بازیکنان نیز از این وضعیت ناراحت هستند و شاید مشکل از روحیه و تمرکز آن ها باشد . شما نیز می توانید با وارد کردن نظر خود اشکالات تیمتان را بیان کنید .

شهریار مغانلو

ویلموتس تمام شد :

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که قرارداد مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی ایران با فدراسیون فسخ شد و دیگر او را در نیمکت تیم ملی نخواهیم دید . اما گزینه ی جانشین وی چه کسی می تواند باشد. البته این روزها فقط یک گزینه است که به گوش می خورد . برانکو ایوانکویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس تهران دوباره به ایران و این دفعه به تیم ملی لینک شده است . حال باید منتظر ماند و دید که آیا این اتفاق رقم خواهد خورد .

شهریار مغانلو

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*