۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » سری آ
  • شناسه : 518
  • 26 آگوست 2019 - 13:58
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :
سری آ

سری آ

آخرین اخبار از لیگ جذاب ایتالیا - یوونتوس - میلان - اینتر - رم - ناپولی - فیورنتینا و .....

سری آ

سری آ

یوونتوس تنها نیست !!!!

سری آ - تیم های مدعی
تیم های مدعی

شاید یکی از دلایلی که سری آ نسبت به سال های گذشته از حساسیت کمی برخوردار است این است که یک تیم در لیگ ایتالیا آقایی میکند . ولی امسال ماجرا کمی متقائت تر از سال 8 ال گذشته است . امسال 3 تیم هستند که میتوانند یقه ی یوونتوس را بگیرند . هقته ی گذشته ناپولی بسیر نزدیک بود که یوونتوس را متوقف کند . اینتر هم امسال با آنتونیو کونته بسیار قدرتمند شده است و با 9 امتیاز صدر نشین است . میلان نیز در دوبازی اخیر نشان داده است که میتواند رقیبقدرتمندی برای یوونتوس باشد .

آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا:

سری آ - سانچز - اسمالینگ
سانچز – اسمالینگ

دو بازیکن منچستریونایتد در آسستانه ی انتقال به سری آ قرار دارند .
1- الکسیس سانچز: این بازیکن تست های پزشکی باشگاه اینتر را پشت سر ذاشته است و درآستانه ی انتقال قرضی به مدت یک سال قرار دارد . مبلغ قرارداد این بازیکن 5 میلیون یورو خواهد بود . علت تاخیر این انتقال بر سر مسائل مالی بوده است .
2- کریس اسمالینگ : مدافع 28 ساله انگلیس منچستریونایتد در آستانه ی انتقال قرضی بدون بند خرید به تیم رم قرار دارد . این بازیکن پس از آمدن مگوآیر جایگاه ثابت خود را در ترکیب از دست داده است و خود او هم به این انتقال راضی است .

انتقال در حال انجام شدن است :

سری آ - الکسیس سانچز
الکسیس سانچز

تقریبا تمام مراحل انتقال قرضی الکسیس سانچز به تیم اینتر میلان تمام شده است . علت تاخیر در عقد قرارداد این بازیکن با تیم اینتر مسائل مالی بین دو تیم بود . این بازیکن که فصل کابوس باری را در یوناتد سپری کرده ، خواستار جدایی از این باشگاه بود .

میلان نفرین شده:

سری آ - میلان
میلان

تیم میلان در هفته ی اول لیگ ایتالیا به مصاف تیم اودینزه رفت و با حساب 0-1 شکست خورد . این تیم چند سالی است که نمیتواند نتایج لازم را کسب کند . تیمی که هوادارنش معتقد هستند نفرین شده است . دومین تیم پرافتخار اروپا دچار حال بدی شده است که هیچ دکتری بر آن نمیتواند شفا دهد!

آمار بسیار عجیب رونالدو:

سری آ - رونالدو
رونالدو

فرض کنید شما میخواهید یک فوتبالیست شوید . اگر به مدت 17 سال هرسال 40 گل بزنید ، باز به آمار گلزنی رونالد نخواهید رسید . آمار بسیار عجیب از این بازیکن . آماری که آمادگی این بازیکن را نشان میدهد . رونالدو بازیکنی است که هر سال آمادگی خود را در سطح بالایی نشان میدهد و فصلی را نداشته که این بازیکن دچار افت بدنی و تکنیکی باشد .

روگانی میخواهد جدا شود :

سری آ - روگانی
روگانی

دنیله روگانی بازیکن ایتالیایی تیم یوونتوس خواستار جدایی از این تیم شده است . این بازیکن 24 ساله به دلیل ترافیک در این پست همچین درخواستی را کرده است . و خواستار پیوستن به تیم رم ایتالیا میباشد . تیم یوونتوس همیشه به داشتن دفاع های قدرتمند مشهور بوده است . اکنون بازیکنانی همچون بونوچی ، کیلینی ، دیلیخت و دمیرال در این پست برای تیم یوونتوس بازی میکنند .

معامله پیچیده تر شد :

سری آ - الکسیس سانچز
الکسیس سانچز

انتقال سانچز به تیم اینتر کمی پیچیده شده است . اینتر نمی خواهد بیش تر از 4 میلیون یورو به این بازیکن بدهد و فقط میخواهد به صورت قرضی برای این تیم بازی کند . منچستریونایتد نیز متقبل هزینه های او نمیشود و معتقد است تیمی باید پول این بازیکن را بدهد که صاحب او است . آنچه مشخص است این است که این انتقال میتواند به این زودی انجام شود .

معاوضه انجام میشود؟

سری آ - راکیتیچ - جان
راکیتیچ – جان

امره جان هافبک آلمانی تیم یوونتوس قصد جدایی از این تیم را دارد . او میداند که جای ثابتی را در ترکیب مائوریتسیو ساری ندارد . به نظر راکیتیچ هم به دنبال جدایی است . او در دو بازی ابتدایی لالیگا در ترکیب بارسلونا نبوده است . بارسلونا وضعیت امره جان را بررسی میکند ویوونتوس نیز به دنبال جذب راکیتیچ میباشد . شاید معاوضه ای بین این دو باشگاه صورت گیرد و راکیتیچ به یوونتوس و امره جان به بارسلونا ترانسفر شوند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*