۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6829
  • 12 دسامبر 2019 - 11:19
  • 879 بازدید
  • ارسال توسط :

سردرگمی هواداران تراکتور

سردرگمی هواداران تراکتور

سردرگمی هواداران تراکتور

سردرگمی هواداران تراکتور

چرا خبری از مربی نیست ؟؟؟

سردرگمی هواداران تراکتور

هیچ خبری از جانشین دنیزلی نیست . حتی شایعه ای هم وجود ندارد که یک مربی خارجی با داخلی وارد این باشگاه و عهده دار نیمکت تیم تبریزی شود . مسئله ای که بلاشک به ضرر تیم است . بی نظمی در ترکیب در زمان دنیزلی به وضوح روشن بود . حتی با وجود این که یک مربی حرفه ای در بالای سر تیم بود ، بی نظمی های بسیاری در تیم و در تاکتیک تیمی بود . حال چه رسد که این تیم یک مربی حرفه ای و درجه 1 را ندارد . با کمی تدبیر و چاره اندیشی می توان به صدر جدول رسید . فاصله با صدر جدول 9 امتیاز است .

و سرخ پوشان تبریزی 2 بازی عقب افتاده دارند که در صورت پیروزی در آن می توانند فاصله را به 3 امتیاز برسانند . اما…….. چیزی که تیم نشان می دهد این امید را از هواداران می گیرد . مشکلات درون باشگاه به مقداری است که حتی یک نفر هم به فکر تقویت کادر فنی تیم نیست . اما نباید در انتخاب این سرمربی عجله کرد . باید سرمربی آورده شود که بتواند حداقل 3 . 4 فصل نفر اول کادر فنی تیم باشد .(مانند برانکو ایوانکویچ در باشگاه پرسپولیس)


19 مربی در طول 10 سال حضور در لیگ برتر ، افتضاح است . 19 نفری که در میان آن ها مربیان بزرگ و سبک داری مثل تونی الویرا و جان توشاک دیده می شود . به هر حال باید هواداران و باشگاه دست به دست با یکدیگر برای بازگرداندن شرایط متحد شوند . البته شرط این اتحاد ، اعتماد است . اعتمادی که دیگر پرشورها به کادر مدیریتی تیم ندارند . نظر شما چیست ؟ چه راهکاری می تواند وضعیت کنونی تیم را بهبود ببخشد . شما می توانید گزارش جالب را از بی ثباتی در نیمت تراکتور را در طول این 10 سال مشاهده کنید . نیمکتی که مشخص نیست قربانی بعدی اش چه کسی است ؟

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. شفاف سازی با هواداران از نحوه مدیریت و جذب بازیکن و داشتن یک کمیته فنی با افراد فوتبال بلد و استفاده از آنالیزور های حرفه ای سپردن باشگاه بدست یک مدیر توانمند در عرصه فوتبال و اختیار تام دادن به ایشان همچون جناب اقای هوشنگ نصیر زاده و قطع دست دلال و الگو کردن کشورهای صاحب سبک دنیا همچون آلمان و اسپانیا،کشف استعداد از نقاط مختلف ایران بنام تراکتور و پرورش آنها در آکادمی باشگاه….متاسفانه مشکل کار اینه الان که هیچ کس نمی خواد خودشو به زحمت بندازه و برای باشگاه تلاش کنه و به عبارتی تراکتور الان یک باشگاه کاملا آماتوره ….از الهلال یاد بگیرید که بازیکن با کیفیت خارج مثل جوینکو و گومیس رو میارن اما در تراکتور یک عده خائن میرن با صرف هزینه بالا فورچونه و مازالاخ رو میارن عوض اینکه کیفیت فنی تراکتور رو ببرن بالاتر بر عکس میارن پایین.اون کسی که رفته این بنجل ها رو آورده باید دار زد چون یک خائن تمام عیار برای باشگاه تراکتوره…بخدا من حاضرم بدون چشم داشت بدون ریالی دریافتی فقط در راه خدا و این مردم طرفدار همه جوره خدمت کنم به این تراکتور مطمئن باشید با چند سال کار کردن خوب میشه قهرمان ایران که سهله قهرمان پی در پی آسیا شد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*