۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 3125
  • 05 اکتبر 2019 - 5:45
  • 399 بازدید
  • ارسال توسط :
سرخیو راموس

سرخیو راموس

زندگی نامه ی سرخیو راموس از ابتدای تولد تا کنون

سرخیو راموس

سرخیو راموس

راموس کیست ؟

سرخیو راموس یک فوتبالیست حرفه ای اسپانیایی است که کاپیتان تیم ملی فوتبال اسپانیا و باشگاه اسپانیایی ‘رئال مادرید’ است. او یکی از قوی ترین مدافعان فوتبال امروز است ، هرچند او نیز به عنوان یک مدافع راست نیز بازی می کند. او 183 سانتی متر قد دارد . شاید این میزان قد برای یک مدافع وسط ، کمی کوتاه باشد . اما راموس بسیار سرزن است و اصلا قد نسبتا کوتاه وی مانع از موفقیت او نشده است . او تمام جام های ممکن را که یک بازیکن می تواند بدست آورد را فتح کرده است . او 33 سال دارد . در ادامه زندگی نامه ی وی از بدو تولد تا کنون را بررسی می کنیم .

سرخیو راموس

محل تولد راموس :

سرخیو راموس در 30 مارس 1986 در کاما ، سویا در دنیا آمد. سویل به دلیل سنت گاوبازی خود معروف است بود. هر کودک دیگری از شهر آرزو داشت که یک گاو باز شود. سرخیو فرقی نداشت. اگرچه او عاشق فوتبال بازی کردن بود .او به همراه دو خواهر و برادر ، یک برادر و یک خواهر بزرگ شد و خیلی زود از او به دلیل اینکه این ورزش خطرناک بود ، از کار حرفه ای در گاوبازی توسط والدینش انصراف داد. برادر بزرگتر او ، رنه ، که اتفاقاً مدیر فعلی وی نیز هست ، سرخیو را به فوتبال معرفی کرد و سرخیو خیلی زود به آن علاقه پیدا کرد .

والدین وی از انتخاب سرجیو خوشحال بودند و با تعیین یک مربی خصوصی از وی حمایت کردند. در کودکی ، سرخیو به یک باشگاه فوتبال پیوسته بود ، که این یک تجربه بزرگ یادگیری برای او بود. این باشگاه جایی بود که استعدادهای واقعی وی به نمایش گذاشته شد. او بسیاری از جوایز “مرد مسابقه” را بدست آورد و توجه رسانه ها را نیز به خود جلب کرد.

سرخیو راموس

راموس در سویا

در سن 14 سالگی ، وی توسط باشگاه محلی سویا کشف شد ، که به بازیکنان با استعدادی جوان توجه زیادی می کرد. سرخیو به برنامه جوانان این باشگاه پیوست. سرانجام ، در سال 2004 ، در ترکیب اصلی قرار گرفت و آینده ای روشن و موفق در انتظار او بود.
در فصل 2004-2005 ، وی در 41 بازی برای تیمش “سویا ” ظاهر شد و به تیمش کمک کرد تا به مقام ششم برسد.

سرخیو راموس

راموس در رئال :

عملکرد چشم گیر او در سویا ، “رئال مادرید” را مجاب کرد که وی را جذب کنند و او را با قیمت 27 میلیون یورو خریداری کردند. این قرارداد در مارس 2005 نهایی شد. او اولین گل خود را در دسامبر همان سال در یک بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند. تیم او شکست خورد ، اما عملکرد او ستایش شد.

چهار فصل اول او با “رئال مادرید” آنقدر عالی نبود که همگان انتظار داشتند . او بیشتر به عنوان هافبک دفاعی و یک مرکز دفاعی مورد استفاده قرار می گرفت ، او . در حالی که اکثر مدافعان برای به ثمر رساندن گل از موقعیت های خود بسیار سخت تلاش می کنند ، سرخیو چنین مشکلی نداشت. مردم از این امر بسیار تحت تأثیر قرار گرفتند. او در چهار فصل اول 20 گل به ثمر رسانده است.

با این حال ، پرخاشگری او در میدان باعث نگرانی مدیریت تیم در طول بازی ها شد. در فصل اول خود ، وی چهار کارت قرمز نشان داد و در سه فصل بعدی ، پنج کارت قرمز دیگر گرفت.

سرخیو همچنین دراوایل فصل 2008-2009 با شرایط سختی روبرو شد ، اما در این تیم به زودی پیشرفت خود را به دست آورد. او به غیر از دستیابی به رتبه بیست و یکم در بخش نامزد “بازیکن اروپایی سال 2008” ، در تیم منتخب یوفا نیز قرار گرفت .

سرخیو راموس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*