۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 6269
  • 29 نوامبر 2019 - 20:43
  • 1901 بازدید
  • ارسال توسط :
ستاره های سرخابی در تراکتور

ستاره های سرخابی در تراکتور

ستاره های سرخابی در تراکتور ؟؟؟؟

ستاره های سرخابی در تراکتور

ستاره های سرخابی در تراکتور

علی پور در تبریز . شایعه یا واقعیت ؟

ستاره های سرخابی در تراکتور

علی علیپور در لیگ 19 عملکرد خوبی را از خود به جای نگذاشته است . اما او مهاجم توانمندی است و این را در دوران برانکو ثابت کرده است . آنچه معلوم است این است که این بازیکن زیر نظر کالدرون افت کرده است . اتفاقی که برای بیشتر ستاره های این تیم افتاده است . در ضمن پس از پنالتی که او در برابر ماشین سازی تبریز خراب کرد ، رابطه ی وی با هواداران را شکراب کرده است .

حال برخی منابع خبری داخلی مدعی شده اند که تیم تراکتور به دنبال این مهاجم است . سرخ پوشان تبریزی و پرسپولیس هر دو به دنبال مهاجم اند . در بازی اخیر کالدرون از علیپور در ترکیب ابتدایی استفاده نکرد . همچنان کالدرون به کنایه گفته است که تیمش نیاز به یک مهاجم درجه یک دارد . سرخ پوشان پایتخت به دنبال یک مهاجم خارجی هستند و در صورت جذب آن ، شاید علیپور نیمکت نشین شود . او 6 امین گلزن برتر تاریخ باشگاه پرسپولیس با 47 گل است .

تراکتور نیز به دنبال یک مهاجم است . اما هنوز مشخص نشده است که این مهاجم داخلی است یا خارجی . مهاجم خارجی از اطمینان فنی لازم برخوردار نیست و کیفیت فنی او را نمی توان قبل از بازی های انجام شده ی وی در تیم ایرانی مشخص کرد . پیش از این علیپور اعلام کرده بود که در ایران فقط برای پرسپولیس بازی میکند . اما اتفاقات پیش آمده شاید عقیده ی این بازیکن را عوض کند .

شاید سرخ پوشان تبریزی ریسک نکنند و علیپور را که بازیکن با کیفیتی است جذب کند . البته همه ی این ها گمانه زنی هایی است که صورت گرفته است . باشگاه تراکتور این شایعات را رد کرد ، اما شروع پنجره ی نقل و انتقالاتی تکلیف همه ی اتفاقات را مشخص خواهد کرد. در ویدیوی زیر می توانید عملکرد و گل های حساس وی را مشاهده کنید . شما نیز می توانید نظرات خود را در مورد جذب این بازیکن اعلام کنید .

ستاره های سرخابی در تراکتور

ستاره های سرخابی در تراکتور

ستاره های سرخابی در تراکتور

مدافع استقلال در تراکتور :

ستاره های سرخابی در تراکتور

بازی نکردن برای تیم استقلال حتی یک دقیقه و حاضر نشدن در تمرینات این تیم ، نشان می دهد که مدافع آبی پوشان خواستار جدایی از باشگاه تهرانی شده است . بازیکنی که از لیگ یک و تیم مس کرمان به این تیم آمد . هنگامی که او به این تیم آمد بسیار معتقد بودند که او یک پدیده در آبی پوشان خواهد بود . اما وجود ستاره های فراوان همچون روزبه چشمی ، محمد دانشگر ، عارف غلامی و سیاوش یزدانی کار را برای او سخت کرد . اما به تازگی شایعاتی پیچیده است که این بازیکن مورد توجه باشگاه تراکتور قرار گرفته است .

سرخ پوشان در اینن پست نیاز کمبود بازیکن دارند و هر گاه بازیکنشان در این پست مصدوم شده است ، با فقدان مهره دچار شده اند . این باشگاه تجربه ی جذب بازیکن از مس کرمان را دارد . تجربه ای که موفقیت آمیز هم بود . مهدی تیکدری بازیکنی بود که دنیزلی آن را صید کرد . شاید باقری دومین صید تیم دنیزلی از مس کرمان باشد . البته او اکنون در استقلال است و مستقیم از کرمان به تبریز نیامده است .

این گمانه زنی است که از سوی رسانه های مختلف گفته می شود . شاید این خبر از سوی باشگاه تکذیب شد ، اما این بازیکن یک گزینه ی مناسب باشد . او 186 سانتی متر دارد و فیزیک فوق العاده ای برای این پست دارد . او می تواند مشکلات دفاعی تیم را که در سه بازی اخیر لیگ دچار شده است ، در بیاورد .

اما پرشورها همواره دوست ندارند که بازیکنانی از دو تیم استقلال و پرسپولیس در تیمشان بازی کند . شاید این عامل مانع از انتقال دو بازیکن پرسپولیس و استقلال یعنی علی علیپور و میلاد باقری به تبریز باشد . اما به دلیل کمبود بازیکن و ضعف در پست مهاجم و مدافع این احتمال است که هر دوی این دو بازیکن توسط سرخ پوشان تبریزی جذب شود . شما نیز می توانید نظرات خود را در مورد انتقال این دو بازیکن به تیم محبوبتان را وارد کنید .

ستاره های سرخابی در تراکتور

ستاره های سرخابی در تراکتور

ستاره های سرخابی در تراکتور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*