۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » تراکتور
  • شناسه : 16967
  • 05 بهمن 1401 - 14:54
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :
برسی دلایل افت رونالدو و سقوط او از لالیگا و پرمیر لیگ به عربستان
رونالدو: یا مرا به بایرن و چلسی ببر، یا اخراجی!

رونالدو: یا مرا به بایرن و چلسی ببر، یا اخراجی!

جریان قطع همکاری دارنده پنج طوپ طلا جهان با خورخه مندس ایجنت معروفش چیست؟ و چقدر در افت او تاثیر دارد؟ در رئال مادرید بمان، از تو محافظت می شود. اگر این تیم را ترک کنی، اوضاع بدتر خواهدشد!! مندس قبل خطاب به رونالدو به کریستیانو رونالدو هشدار داده بود و در پشت پرته تلاش […]

جریان قطع همکاری دارنده پنج طوپ طلا جهان با خورخه مندس ایجنت معروفش چیست؟ و چقدر در افت او تاثیر دارد؟

در رئال مادرید بمان، از تو محافظت می شود. اگر این تیم را ترک کنی، اوضاع بدتر خواهدشد!!

مندس قبل خطاب به رونالدو

به کریستیانو رونالدو هشدار داده بود و در پشت پرته تلاش بسیاری برای مجاب کردن رونالدو به ماندن در رئال و جمع کهکشانی ها کرده بود اکنون با توجه به گزارش ال موندو مندس در جدید ترین اظهار نظر خور منشر کرد که کریستانیا و خورخه چگونه پس از ناکامی رونالدو در انتقال به یک تیم سطح عالی در بازار زمستانی خبر داد.

یا من را به بایرن یا چلسی می‌بری یا جدا می شویم!

خورخه مندس که در نقل انتقالات زمستانی ناموفق عملکرد و رونالدویی را که میخواست بعد از منچستر مجددا در اروپا ادامه دهد.

روزنامه‌نگار معروف ال‌موندو، در جدیدترین اظهار نظر خود افشا کرد که چگونه  رونالدو و مدیر برنامه مشهور پرتغالی یعنی مندس پس از ناکامی در انقال او به یک تیم درجه یک در بازار زمستانی قطع همکاری کردند.

سوارز تاکید می‌کند که این حرف رونالدو خطاب به ایجنتش بود. کریستیانو پس از ترک منچستریونایتد می‌خواست در اروپا ادامه دهد اما ژرژ مندس نتوانست هیچ یک از آن‌ها را متقاعد کند، و در نهایت این جدایی بین این دو اتفاق افتاد، آن هم با این جمله عجیب مندز خطاب به کریستیانو: “تو دیوانه ای”

پس از این ناکامی رونالدو به سخنان خود عمل کرده و مندس را برکنار کرد. به گفته ال موندو این دو بازیکن و مدیر برنامه در زمان همکاری نیز ارتباط خوبی نداشتند و رونالدو برخلاف نظر مندس از رئال به یوونتوس رفت ! ال موندو نوشت رونالدو فقط یک دهان برای گوش دادن دارد و آن شریک زندگی اش است!!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*