۞ حواشی داغ فوتبال:
لیگ برتر ایران - لیگ های معتبر اروپا

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازیکنان خارجی
  • شناسه : 3488
  • 11 اکتبر 2019 - 13:29
  • 328 بازدید
  • ارسال توسط :
روملو لوکاکو - لوکاکو
روملو لوکاکو

روملو لوکاکو

زندگی نامه ی روملو لوکاکو را مشاهده کنید .

روملو لوکاکو

روملو لوکاکو

لوکاکو کیست ؟

روملو لوکاکو - لوکاکو
لوکاکو

روملو لوکاکو یک فوتبالیست مشهور دنیا است که در پست مهاجم بازی می کند . او برای تیم ملی بلژیک بازی می کند و اینتر تیم باشگاهی وی است . این بازیکن بسیار قوی و فیزیکی است . قد او 190 سانتی متر است . 26 سال دارد و سابقه ی بازی برای تیم های چلسی ، اورتون و منچستر یوناتید را نیز دارد . در ادامه زندگی نامه ی وی را از کودکی تا اکنون را بررسی می کنیم .

روملو لوکاکو

محل تولد لوکاکو

روملو لوکاکو - لوکاکو
لوکاکو

روملو لوکاکو در 13 مه 1993 به دنیا آمد . محل تولد وی در آنتورپ یکی از شهر های شمالی بلژیک می باشد . خانواده ی وی از خانواده های سیاه پوست بلژیک محسوب می شوند . در بلژیک سیاه پوستان کمی وجود دارد . پدر وی بسیار عاشق فوتبال بد و حتی یک فوتبال را نیز از دست نمی داد . او نیز فوتبال را از پدر وی به ارث گرفت .
همانطور که گفته شد وی بسیار به فوتبال علاقه داشت . اما او با این وجود او در تحصیلش نیز جدی بود . برادر کوچک او نیز جردن لوککو نیز راه برادر بزرگ خود را گرفت . این دو برادر با یکدیگر تمرین می کردند .

روملو لوکاکو

لوکاکو در تیم های پایه :

روملو لوکاکو - لوکاکو در تیم های پایه
لوکاکو در تیم های پایه

او به فوتبال اشتیاق بسیاری داشت . از این رو پدرش وی را در تیم محلی روپل بوم ثبت نام کرد . او به مدت 4 سال در این تیم حضور داشت و عملکرد بسیار خوبی را داشته است . در سال 2004 به تیم لیرس پیوست .
لوکاکو در مدت 68 بازی برای این تیم 121 گل به ثمر رساند . این عملکرد بسیار چشمگیری بوده است .

روملو لوکاکو

لوکاکو در آندرلخت :

روملو لوکاکو - لوکاکو در آندرلخت
لوکاکو در آندرلخت

آندرلخت عملکرد وی را زیر نظر گرفت و او به این تیم پیوست . او در 93 بازی خود 131 گل به ثمر رساند . او تبدیل به محبوب ترین بازیکن این تیم تبدیل شد . آندرلخت در 16 سالگی وی با تیم آندرلخت قرار دادی 3 ساله امضا کرد . او به عضویت اصلی تیم بلژیکی در آمد . او توانست در اولین فصل حضورش 15 گل به ثمر رساند . وی به تمیش کمک کرد تا به 16 تیم برتر لیگ یوفا دست یافت .
سال بعد او توانست 25 گل بزند اما نتوانست تیمش را به مقام قهرمانی برساند

روملو لوکاکو

روملو لوکاکو :

روملو لوکاکو - لوکاکو در چلسی
لوکاکو در چلسی

درخشش وی در تیم بلژیکی موجب شد تا یکی از غول های انگلیس با وی قرارداد 5 ساله امضا کند . چلسی در سال 2011 این قرارداد را منعقد کرد . او در سال 2012 عملکرد خوبی در این تیم نداشت و بازی های زیادی به او نرسید . به همین دلیل او به تیم وست برومویچ قرض داده شد . او یک فصل دیگر در این تیم ماند و به عنوان ششمین گلزن برتر لیگ برتر دست یافت .

لوکاکو در اورتون :

روملو لوکاکو - لوکاکو در اورتون
لوکاکو در اورتون

لوکاکو در سال 2013 با یک قرارداد بلند مدت به تیم اورتون پیوست . او توانست در اولین حضور خود در این تیم در 31 بازی 15 گل به ثمر برساند . همچنان او به تیمش نیز کمک کرد که در پایان فصل 72 امتیاز کسب کند و فصل را با رده ی پنجم به پایان برساند .
لوکاکو در سال 2015 موفق به کسب یک رکورد جدید شد . او توانست در 7 بازی پیاپی برای تیمش گلزنی کند . این برای اولین بار بود که مهاجمی از اورتون به این رکورد دست می یابد . یکی دیگر از بهترین آمار وی هتریک در دوازده دقیقه بود . این سریع ترین هتریک تاریخ لیگ جزیره به حساب می آید .

لوکاکو در یونایتد :

روملو لوکاکو - لوکاکو در یونایتد
لوکاکو در یونایتد

او در سال 2017 به تیم منچستر یوناتد پیوست . او در 9 بازی ابتدایی توانست 10 گل به ثمر برساند . در پیان فصل او با 24 گل فصل را به پایان رساند . اما همواره عملکرد وی در این تیم مورد انتقاد قرار می گرفت .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*